Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestoiaicele sunt pe aici? (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by daniela_daneza
Ce faci mamica de Dambustel? Te-a lasat seful "sebi" sa vii pe la noi, bun baiat ,un biberon de lapte in plus... Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Mey de l-as putea face sa accepte si bibe ce bine ar fi!!! Numai tzitzi vrea si vreau sa va zic ca m-a vlaguit!!! [:D] Nally [mamica] si [copil]Sebastian (14.04.2004) [url="http://community.webshots.com/user/nally1161"]Poze nou-noutze cu Sebastian!!![/url][foto] [url="http://community.webshots.com/user/nally116"]Poze...Poze...Poze[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tin sa fac anumite precizari ... Este imprevizibil, schimbator, si niciodata nu poti sti in ce dispozitie il gasesti. da ... de aici Canuta OM Sucit ... Este un partener tacut, la locul lui ... tacuta ? no way ... sunt vorbareata, vorbareata ... si mai am 2 rude tot pesti si sa le vezi si pe alea ... cand ne intalnim ... taca, taca, taca ... nu mai poate sa zica nimeni nimika ! Este un partener misterios, sensibil, intelegator, calm, visator, creator. sunt atat de misterioasa ... ca sotul meu stie tot timpul TOTUL ! sensibila ... sunt ... poate prea prea; iar visatoare ... sunt cea mai visatoare persoana pe care o cunosc ! Nu ii place sa fiti contrazis, pentru ca este convins ca are dreptate in cea mai mare parte a cazurilor. daaa si cum spuneam Eu am intotdeauna dreptate .... Fulguletzzz ... hi hi hi si unde ziceai ca scriai ?[:-)))] [pup]bebe Davidutz Felis - iubita imi spui unde sa vin si vin ... eu nu pot pleca de la serviciu nici macar sa-mi platesc rata la banca ... si tin f mult sa stiu ca si eu l-am ajutat pe bebe Mihaita [pup] sunt bucuroasa ca a luat in greutate si e cumintel ... gandacelu - esti binevenita aici ... noi suntem o comunitate pasnica de pestisori si suntem foarte sociabili ... Felis ne este foarte draga si sunt mai mult ca sigura ca si-a castigat multi prieteni care s-o sustina si moral si material ... nu vreau sa fiu indiscreta ... dar am ramas cu o foarte mare nedumerire ... tot ce stiam a fost dat peste cap de aceasta veste tare trista ... cum a fost POSIBIL sa se intample asa ceva ? ma gandeam sa mai las ceva timp sa treaca ... dar nu-mi pot scoate din cap asta ... si nedumerirea si mai mare este legata de faptul ca Felis a fost monitorizata de un doctor care mai e si sef !!! Nally - mai, mai ce voinic ... parca il si vad ... daca era fetita veneam s-o invat cum sa probeze rochiile si pantofii lui mami ... pe mine m-a invatat TATA ... si simt ca trebuie sa transmit mai departe ... amatori ? Daneza - ai problemutze ? nu de alta ... dar pestisorii sunt curiosi rau de tot ... mai revin ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari, pestoaice frumoase! Am intrat de putin timp in comunitatea pestoaicelor (sarut-mana ca m-ati acceptat[alcool]) dar spre rusinea mea nu prea am avut timp sa trec pe-aici[bang]Acum vreau sa va rog sa-mi raspundeti si mie la doua intrebari:1. Cum sa procedez sa particip si eu la ajutorarea lui Mihaita (chiar daca nu-mi permit decat o suma modica)? si 2.Cum a ramas cu intalnirea pestoaicelor[biz]? Pupici la pitici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori, Da Maruta si eu m-am intrebat acelasi lucru, cum de a fost posibil sa nu se afle inainte de nastere.Dupa cum am mai zis eu stiam ca in jur de 20 de saptamini de sarcina se face un eco morfologic unde se vede cum e dezvoltat bb si eventualele malformatii. Eu cind l-am facut pe eco li s-a parut doar ca nu bate ritmic inimioara si m-au trimis doar pentru linistea doctorilor si a noastra la un eco cardiac a lui bb.S-a dovedit apoi ca totul era in regula. Stiu ca e vorba de Canada dar totusi atatea ecografii se fac in tara in timpul sarcinii si de fapt care e rolul lor?Aici e una si buna. Hai ca nu vreau sa ma enervez sau sa creez discutii...imi pare rau ca Felis trebuie sa treaca prin asa ceva si mai ales Mihai.Sper din suflet sa se sfirseasca cu bine.[pup] Noi suntem inainte de marele chef asa ca fug la treaba, pupicei si o zi frumoasa! Emilly cu gaza ei[9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai pestisori vad ca in wk va faceti de cap/Pai credeti ca sunteti de capul vostru?Forumul [dc] nu trebuie si el intretinut asa cum se intretine orice relatie, cu antentie, dargoste , mesaje....Si cand colo voi, il tratai cu pauza..pai frumos va sta...Hai desteptarea si repede incolonarea si la apel....1,2,3 si.... Eu sunt bine mersi, aseara am hoinarit prin niste cluburi, iar azi m-am relaxat,nici nu am iesit din casa, dar voi iesi in curand.....sa fac o mica plimbare.....VOI CE ATI FACUT? Va mai acord 1/2 h dupa care va penalizez. Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, fetelor Desi ma plimb de ceva vreme pe acest forum, habar n-aveam ca exista si un topic cu "pestoaice". Eu - Leta, pestoaica (7.03), mamica de ianuarie - salut clubul "sirenelor" [:)] Leta si un bebe Want my life back... http://community.webshots.com/user/letadeea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...