Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (42)


Oana_B

Recommended Posts

Nu degeaba sint tizi,....si mai nou nu poti sa-l apuci de miini ca el se si ridica in picioare.....daca il tii in fundulet intre picioarele tale pe canapea si-l tii si de minute...se impinge ca sa alunece de pe canapea si sa cada in picioare... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/basom11/my_photos "]Luca cel frumos[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by roberta04
Saptamana viitoare facem si noi 6 luni, asa ca dupa sesiune facem show acasa, sarbatorim si puiul si pe mami care, desi nu-i vine sa creada, face maine 35 de ani. [alcool]Maine, insa, mananc cartea in loc de tort...[:D] pentru ca sambata am examen la 8 dimineata.
Roberta frumoaso, LA MULTI ANI pentru cei 25 de ani, parca asa ai spus nu? (LOL)Sa iti aduca viata tot ce este mai bun , adica tot ceea ce-ti doresti. Dar vorba aceea, ai grija ce-ti doresti ca se implineste. Deasemenea BAFTA la examenul de sambata. Si vacanta placuta dupa, caci banuiesc ca este ultimul. Si tie si sotului, va tinem pumnii. Liliana si [copil] Adeluta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alice2004 Asa ca pina la un an am dovedit-o cu acele si seringile !!! Ce bineeeee !!!
Hei nu e corect, pe noi ne mai inteapa si la 9 luni. Am intrebat expres daca e numai "chek up" sau e alt vaccin, si a spus ca e un alt vaccin , dar care de data asta se face in manuta. Brrrrr. Liliana si [copil] Adeluta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roberta LOL la multi ani pentru cele 16 primaveri[pup] si succese maxime la examen [flo] Bey care aveti fete si le mai puteti educa excludeti cuvintul "tata" din vocabulaaar ca ma dispera fimeeeeeeeeeeeeea...sta numa la usa si jeleste "Tataaaaaaaaaaaa! Tataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!"[:-)))]... Noi am bagat si ficatel si peste. Le maninca intai cu strimbaturi da p-orma ii trece. Oricum daca nu bea lapte dupa orice ar minca se considera flaminda. Am mai postat ponutze de-ale Mielului pe la parintii intreaba...poze numai pe priv:-) va pupes*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Papa, ca mare dreptate mai ai [:D] ... si a mea e innebunita dupa ta-su... degeaba ne dam noi (eu si matusa-mea) in vant dupa ea, ii facem toate poftele, dar cand il vede pe taica-su e topita[:D]... toata numai un zambet... si mai nou am vazut ca si plange daca nu o ia in brate... in fine, ieri mi-a facut si mie faza asta cand am venit de la servici si am vrut sa o iau in brate dar apoi mi-am dat seama ca trebuie sa ma spal pe maini. Si culmea e ca pe taica-su il vede cel mai putin.. Anca & bb Bianca (19 iulie 2004) http://community.webshots.com/user/aneagu100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roberta, la multi ani! De acum se cheama ca esti majora...hehehe Bafta la examen! Papadie, [:D] terapie curata facusi...hai noroc!...hehehe Amironeanu, noua doctorul ne-a zis sa nu-i dam mai mult de 100ml de suc pana la 1 an... Roxi, mancam ca domnisoarele, putinel...daca depasesc 100ml ii cade greu si-mi vomita in poala! Si tot la diversificarea nediversificata suntem [:D] Poate reusesc sa va citesc mai bine dupa ce culc buburuza plina de bazdaci... Monica si Maria Alexandra (02.07.2004) [url="http://community.webshots.com/user/cristalina_monica"]poze [/url] si [url="http://community.webshots.com/user/maria_alexandra"] pozici [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo][flo][flo] La multi ani Robertei! Aparem si noi, inainte sa ma pomenesc ca-mi eliberati vre-un certificat de decaes[:)] Crestem, crestem si iar crestem. Va scriu acum ce si cum la vizita de 6 luni(28-ian-2005), mai cu intarziere - in stilul meu caracteristic: 68 cm si 7,400 kg. Urmatoarea vizita o sa fie la 9 luni, pt alt vaccin. Nu am scapat. Ni se vad dintisorii. Ca niste firicele albe si mici pe gingie - partea de jos. Uraaaaa!!! Bucuria mea si chinul micutei. In ultimele 2 nopti s-a trezit de cateva ori plangand. Bine ca nu dureaza mai mult de un minut, o linistesc repede si adoarme. In rest ce sa va zic, ca si ceilalti tovarasi de grupa, frumoasa, neastamparata, cuminte in general, rozatoare de carti, hainute, degete si jucarii, mancacioasa inraita ( 5-600 ml lapte/zi, mancare cat mai multa - 120-200 g mancare solida la o masa ) Radem mult, vorbim, ne strambam si ne gadilam. Eu am devenit de-o comoditate exagerata - acesta este si morivul pt care va scriu asa de rar - rusine mie, am calculatorul la botul calului. Insa prefer sa citesc, sa ma uit la tv, curatenie si mai ales sa stau cu rostogolici. Mai vorbesc rar cu mamici dintre voi in yahoo messenger si parca tot mai rar. O palma peste ceafa si-mi revin la normal. Aduc si o veste buna: In aprilie pe data de 9 vin cu Ralucuta in Bucuresti. O sa-mi petrec jumatate din ziua de nastere in avion, iar cealalta jumatate cu sora geamana (pt ea vin mai devreme decat stabilisem), familia si prietenii. Poate sunteti de acord sa stabilim mai din timp o intalnire cu carucioarele. Eu abia astept sa va cunosc si mai ales sa va pupacesc comorile, pt care am trait cu toate zile-n sir de emotii. Am sa stau in Romania o luna, asa ca timpul nu ma preseaza, as putea oricand sa va vad si poate si de mai multe ori, depinde de timpul vostru liber. Tati o sa vina mai tarziu, vom petrece Pastele acolo, in stil ortodox si romanesc, pe 6 mai facem botezul si 8 mai intoarcerea :-( (fara alte comentarii) Va sarut dulce si va imbratisez pe toti - mamici si bebici! Sa auzim numai de bine! [mamica] Ana & [copil] Raluca Maria Burtch "Tiny little hands, tiny little feet. Miracles they are, so simple and sweet". http://community.webshots.com/user/anapharm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...