Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (27)


Recommended Posts

Buna seara, dragi mamicute si aspirante de Constanta! [flo] Va citesc de mult timp si ma bucur sau ma intristez alaturi de voi, va privesc micutii crescand si imi amintesc si eu de prima copilarie a junioarei mele (e la scoala acum). Noi incercam sa ne mutam si, facand oarece ordine printre lucruri, am gasit cateva obiecte, care mi-au fost tare de folos cand era copilu' mic. Cum nu se intrevede curand posibilitatea aparitiei altui bebe, le tin degeaba pe aici. Am reusit deja sa dau cateva, mai am un gard de siguranta - se monteaza usor la tocul usii sau la scari - si am vrut sa va intreb mai intai pe voi daca il vreti, inainte de a posta un anunt in partea de mica publicitate. Are dimensiunile: 58cm inaltime/60cm minim latime/105cm maxim latime. ______ edit: datorita "balbaielii" tehnice s-a pierdut partea a 26-a, unde aveati o listuta cu mamici si copii. Am gasit ceva la [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40751&whichpage=1"]partea a 25-a[/url], dar nu stiu cat este de actuala. ______ edit2: lista mamicilor/aspirantelor de CT se gaseste mai jos, in postul Taniei Sa aveti o zi minunata! [8D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Se pare ca avem o problema cu subiectul 26. Cel actual a fost deschis automat din 26 ultimul mesaj de acolo devenind primul de aici. De aici si nedumerirea. Nu este exclus sa se fi pierdut aceste pagini resectiv capitolul 26. Daca este asa ceea ce este posibil adresez scuzele de rigoare. Marius Pernes home page - www.marius.rdsor.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta e! Hai sa ne dregem cumva necazul! [alcool] [bang] ..... [:D] Arboria, iti multumim pentru intentie si pentru "exclusivitate". Fetelor, Alexiei cred ca-i vor da caninii! Pe langa "scandal" in locul respectiv este foarte umflata iar in varf se vede alb, dar nu a crapat inca gingia. Racushoarele Cristina[indecis]& [:p] Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza! hehehehe suntem in zona crepusculara, a disparut capitolul. noroc ca era pe terminatelea. Marius, nici o problema.....[:D] Crix wow.....canini! sunteti mari maii.....ce ai mai hotarit cu serviciul? cind te duci? gagici ce mai faceti? uite ca vremea poate sa fie si mai buna! e un aer de primavara afara...hahaha vrabia mihai viteazu! va pupam si va dorim o zi super!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Dimineata! Arboria(Julia) nu e vina ta!Si bineinteles bine ai venit! Marius ne-a edificat asupra misterului.Am cautat si eu ieri subiectul 26 in urma cu 2 saptamani. Se pare ca s-a pierdut iremediabil.Nu-i bai noi existam, nu??? Lista reactualizata: 1. Anomis (Simona) –Andreea – 23.ian.2000 2. Cali –Mennan - 27.sept.2004 3. Caty – Dinu - 15.oct.2003 4. Cornelia [gravi] DPN?–Maria - 02.iul.2003 5. Crixia (Cristina)– Alexia - 22.iul.2003 6. Dady68 (Tania)Andreea 14.sept.1996 si Bianca + 14.febr.2004 7. DanaP – aspiranta 8. Dianamaria –Tiberiu-Andrei – 07.iul.1997 9. Galarina (Cristina)– Stefan 10. Gen68 –1.apr.1968Marius - 4 ani? 11. Ione (Ionela)– Maria & Elena - 26.mai.2003 12. July (Julide)– Teodora – 15.oct.2002 13. Larular (Raluca)– Andra - 24.nov.2003 14. Laura111 (Laura Tatiana)– Vlad –15.febr.2000 15. Layla (Carmen)– Daniel-Alexandru - 29.dec.2003 16. Liris( Simona) – aspiranta 17. Lizuca (Gabi)– Alisia - 05.sept.2002 18. Marlen_b –Andreas-? 19. Narcisa –Patrick 29.febr.2002 si Vivien 27.ian.2004 20. Nicoleta-Carmen –Rares – 01.dec.2003 21. Oana (Ioana Corina)– Paul- 03.iul.2002 22. Roxanaz –Patrick-Philip – 29.iul.2004 23. Sinzi_ana –David – 04.febr.2003 24. Tanja –Stefan -? 25. Tatianas -Delia-Bianca – 05.iul.2004 26. Tweety –Cosmina – 26.mart.2003 27. Norris(Cristina)-Norris-29.mai.2004 + Eric-4,5 ani? 28. Mav(Victoria) - Andrei-Sebastian - 04.febr.2004 29.Gegea(Giani)-[gravi] cu puiutz de om 30. Mygirls(Oana)(9ian1978)-[gravi] dpn-15mai 31. Ematutui(Emilia)-bb.de mart.apr2004? 32. Adinutza- Bogdan -17.apr.2000 siAndrada -01.dec.2003 33. Magdala(Magda)- Raphaela 01.mart.2001 34. BB23(Alina)-[gravi] dpn? 35. Crig(Cristina) 23 februarie 1972-Maria-Teodora-3 sept.2002 36. Emaaimee(EMA)-[gravi] DPN 08 iulie 2005. 37. Mamanaty(Naty)-[gravi] 30 saptamani 38. Arboria(Julia)-junioara?? O zi frumoasa! Tania cu Anduta(14sept'96)+ [bb] Bibi(14febr'04) [url="http://community.webshots.com/user/dady1968"]...poze MOTZ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt super-ultra-extra ofticata ca s-a pierdut capitolu' 26 cu felicitarile voastre pt. fi-miu ! Exact acum vroiam sa mi le salvez in calculator si ia-le de unde nu-s... Sa mor io' sunt f. suparata ... Deci, fetelor, scumpelor, dragelor, eu va multumesc din suflet pt. cuvintele voastre frumoase de ziua lui Vladutz si imi pare extrem de rau ca nu le mai pot citi . Cu drag, Laura - mama lui Vlad http://community.webshots.com/user/vladut111 si poze din excursii: http://photos.yahoo.com/florea_tatiana111
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dady68 si Laura111, chiar ca voua va pare cel mai rau de cap.26!!! Se poate sa reluam mesajele! [:D] Dar poate se va rezolva, si atunci bucuria va fi imensa! Eu il aveam doar in Favorites( [ups], am divulgat ca sunteti favoritele mele)si il accesam de acolo, cand, aseara nu se deschidea subiectul, ci altceva.[q] Roxana, m-am mai gandit la servici, cred ca in martie, dar problema mea este sa creez conditii bune copilului. Eu astept un raspuns de la sotul meu, sa accepte sa ne mutam. Ei, si ca o veste buna, dupa chinul caninilor, se pare ca aseara mi-a dat ceva sperante. Acum astept weekend-ul poate se materializeaza promisiunea lui.[:)] Racushoarele Cristina[indecis]& [:p] Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...