Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (27)


Recommended Posts

Tania, manca-o-as eu pe Bibi, ce ochisori albastri frumosi-frumosi are!!!!! Tatiana, ce progrese a facut Bia!!!!!! ...Incepe sa-l "prinda" pe Sebi din urma, cu nazdravaniile[:D]!!! Mai asteptati voi putin, sa mai cresca fetele[:D] si le ia Sebi la jumulit!!!!! Bravo copilasilor destepti si parintilor curajosi, care au renuntat la SUZI! Pupici de la noi (si mai ales de la Sebi-pupaciosul[:D])! [pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Varul meu mi-a promis ca-mi va face si mie o pagina cu pozele copiilor pentru ca vreau sa ne cunoasteti si pe noi mai bine. Tania, ce ochi albastri are Bibi. Si Andrada la un an avea 73 de cm si doar 8,5kg. Nici acum nu e mai mare dar nu am ce sa-i fac daca asta e metabolismul ei. Ma bucur ca e sanatoasa, ca analizele i-au iesit bune si... sper sa se mai ingrase si ea. Ce coincidenta, si eu sunt nascuta pe 14 septembrie si pe Andrada au botezat-o aceiasi preoti de la Catedrala Navigatorilor care au botezat-o si pe Bibi. Vic, pana acum si-a mai anuntat cineva intentia de a ne intalni de martisor? Pupici la bebici, la copilasi si la mamici! Sa vezi ca sa prevezi, sa prevezi ca sa previi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem suparati... asa ca scriu scuirt tati si david au avut un accident de masina destul de nasol, cu vanatai, slava domnului ca doar atat...si am vandut masina ghinionista ca atare. si finutei mele i-a murit bebeul in burtica la 6 luni si o sapt!!!! a trebuit sa il nasca mort, asta noapte s-a terminat cosmarul...am fost si eu alaturi de ea...si inca sunt in stare de soc... nu se stie de ce a murit la varsta asta, caci era un copil normal, sarcina mergea foarte bine, si copilul arata relativ bine, la prima vedere nu parea ca are nimic...era rozaliu, capul era mai vanat... acum asteapta rezultatul autopsiei...suhntem foarte tristi... cam atat...imi pare rau ca am vesti asa rele. sapt asta ne mutam si noi, nu stiu inca cand voi avea si net. ca pup... sper sa avem vesti mai bune in continuare Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/album/246645971uyGtcI"]David la 1an si 11 luni Noi - noute [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sinzi, [q][:(][q] sa-ti dea Dumnezeu puterea sa treci peste toate, si mult curaj! Offf nici nu pot sa scriu ce simt, m-am blocat citind mesajul tau, numai bine va doresc! Multa sanatate sotului tau si lui David! Aveti grija de voi! Referitor la ce i s-a intimplat finutei tale e ff. [:(][:(][:(], si eu am trecut in 2003 prin asa ceva cu viitorul nostru finut; vroiam sa-l botezam si a murit tot in jur de 7 luni in burtica la prietena mea, a fost un soc, m-a urmarit luni intregi chestia asta! E ff. greu sa uiti, doar timpul le va rezolva pe toate si mai ales pt. fina ta. toate cele bune si sa aveti grija de voi toti narcisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanzi, imi pare rau pentru fina ta. Si o prietena de-a mea a trecut print-o asemenea drama, dar, cu timpul si-a revenit si acum are un baietel de un an. Ii doresc multa sanatate finutei tale! David si sotul tau cred ca s-au speriat... mi-e groaza de accidente Va doresc sa treceti cu bine peste toate relele! Sa vezi ca sa prevezi, sa prevezi ca sa previi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:0][:0][:0]Sanzi, ce soc! Cred ca este tare-tare greu pt fina ta.... Si sotul meu are un coleg de serviciu, al carui copilas a murit acum doua luni, la doar 10 luni si jumatate (era mai mic decat Sebi cu 2 saptamani). Si noi am fost foarte tristi cand am aflat.... [:(][:(] Dar, hai sa ne gandim ca poate era grav bolnav si n-ar fi facut fatza unei vieti normale si... poate ca este mai bine asa, decat sa se chinuie si copilul si parintii...... Voi trebuie sa fiti alaturi de saraca femeie, din toate punctele de vedere!!!! ....Oricum: nimeni si nimic nu-i va alina suferinta vreodata.... Poate doar timpul.... Cine stie?! [pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la mamici si la burtici! Sanzi, m-a socat ce s-a intimplat cu finuta ta!!! Imi pare rau pentru ea. Sa-i dea D-zeu sa-si revina cit mai curind si un bebe sanatos! Si eu stiu 3 intimplari tragice de acest gen, dar incerc sa fiu optimista si sa alung gindurile rele, desi ma gindesc mereu daca la bebelina mea ii este bine in burtica. Fetelor, vreau sa va intreb ce brand-uri de hainute pentru bebe sunt in Constanta? Incep sa caut aici hainute pentru bebe, dar in toate magazinele vad numai Albimini(Turcia). Cred ca o sa iau strictul necesar pentru prima perioada si apoi, la vara, cind ne mutam in Constanta, o sa completam garderoba. Pupici la toate si multa sanatate, P.S. mai avem 2 poze noi in album. Nati[gravi] si bebe(30 sapt.) B.N.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia], fetelor! Am fost profund socata si inca nu mi-am revenit, cand am citit mesajul tau, Sanzi!!! Multa putere finutei tale si multa sanatate sotului si fiului tau! Noi venim cu o veste...in scurt timp, nu ma voi mai incadra in ceea ce se numeste "Mamici de Constanta" si asta pentru ca eu si sotul meu am luat o decizie foarte importanta pentru viitorul nostru si implicit al Dariei si ne vom muta in orasul care a facut posibila intalnirea noastra. Stim ca asa va fi cel mai bine atat pentru noi cat si pentru ingerasul nostru. Ne va fi greu, dar avem ajutoare si totul va fi mai mult decat ok. Oricum, mai vorbim intre timp. Multa sanatate si [pup] Geani[gravi] cu Daria(31 saptamani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua mamici si burtici! Cat ati mai scris de cand nu am mai venit la serviciu!!!! Of Doamne nici nu as vrea sa imi inchipui asa ceva...sa nu mai simt babaile de picioruse ale lui bebic...nuu nu concep asa ceva....nu vreau...este asa de bine sa il simt...l-a simtit si tati...iar acum cand ii spun ca misca..vine imediat si pune si el mana pe burtica sa il simta pe bebica.... Abia astept sa il mai vad...mi-am cumparat si un cd...[poate D-na Dr Lutescu are ecograful mai performant si pot sa il inregistrez pe bebe mic.... Va doresc o zi buna, fara peripetii..doar intamplari fericite... Sunt om cu tine, daca esti om cu mine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...