Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Narcisa, suzeta am scos-o treptat, cam de la 1 an si 5 luni, deci nu e mult de atunci. Am inceput sa nu i-o mai dam cand adormea, dar in somn chitzaia si o cauta, apoi nu i-am mai dat-o nici noaptea. Eram fiarta, dupa ce ca adoarme leganata pe picioare, macar de "eta" sa scapam! Si leganatul se pare ca este doar o pozitie de adormit, caci sunt momente cand nici nu o legan, doar sta pe perna si adorme cu biberonul de lapte. Noi avem o mare problema: Nu-i mai pot face poze Alexiei, caci nu sta! Cand ma vede cu aparatul vine langa mine sa se vada pe ecranul aparatului, sa vada poza, pentru ca stie ca dupa ce faem poza o vede. Nu-i mai pot face instantanee cand se joaca sau face altceva! Doar sa fie cu cineva sa o tina, dar unde-i farmecul!?! Racushoarele Cristina[indecis]& [:p] Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Eu ma misc in reluare. sunt intr-o perioada de recuperari nopti nedormite. Laura, ce bine "suna" tortul lui Vlad [pofta]. Ziceai ca l-ai comandat la o cofetarie pe Unirii? Am auzit si eu de cofetaria asta. Cand o sa am nevoie o sa apelez la tine sa imi explici pe unde e, daca imi spui de acum, sigur uit [:D]. Bb23, eu le admir pe cele care au chef de scoala cu bb in burtica sau cu bb acasa [:D]. Eu nu mai sunt in stare sa port o conversatie, ca de citit o carte, ce sa mai zic. Narcisa, eu i-am scos suzeta Mariei inainte d e1 an si bine am facut, pt. ca in perioada asta cred ca ne-ar fi fost tare greu. Va pup Cornelia [gravi] (28 sapt.) si Mariuta (2 iulie 2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revenit...... hm..la mine este mai rau..ma uit la manual...citesc 2-3 randuri..dar mintea ori imi fuge, ori nu inteleg nimic, ori parca ...plutesc cu pchii deasupra literelor..eu nu am dat examenele...sper sa le pot da in vara...imi era tare frica..si am preferat sa nu merg.... Cornelia multumesc pentru raspuns.. Mamici..daca aveti timp, mai explicati cate ceva si la....incepatoarele si nestiutoarele ca mine...nasteri..spitale...conditii..preturi...totul la "Nasterea pe glob" Pupici la bebici si mamici Sunt om cu tine, daca esti om cu mine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hahahaha Laura cool faza cvu stIcla de bere. 3,7 KILEEE????? SI IO SI IO SI IO SI IOOO!!!![:D][:D] E bine ca a fost ok tortul, o sa fac si eu comanda cui proxima ocazie. citi bani kilogramul? heheeh Narcisa frumos ritual....o idee super! hahaha Alina asta se numeste "timpenie de graviditate"...culmea e ca pe mine nici acum nu m-a parasit!!![:D][:D][:D] sincer....uit ca o baba ramolita si imi fac mii si zeci de listute..cel mai cool a fost cind m-am dotat cu listuta, am pelcat la selgros si cind am ajuns acasa am observat ca facusem cumparaturile dupa...una mai veche!!! asa ca...io inca sunt in cautarea unui remediu, sincer![:D] sper sa te lase cit mai curind! [pup] grasu meu are o noua pasiune: degetele mele de la picioare. le roade....intr-o mare veselie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia, chiar nu suna rau deloc cum ai procedat cu Mariuta! Mai c-as incerca si eu acum, da Vivi isi suge degetelul, cred ca ma deplasez miine la farmacie, stiu ca sint niste solutii de uns pe degetel, care nu-s daunatoare pt copii da rele la gust. Poate impuscam de miine doi iepuri deodata! Trebuie inainte sa ma consult cu tati. Da de ce ai nopti nedormite? Din cauza lui bb? sau a Mariutei? Ai grije de voi! Alina, io n-am avut nevoie sa invat (ma refer la cursuri) in timpul sarcinii, da recunosc ca m-a mai ramolit cu tinerea de minte!!! Roxi, pai inseamna ca nu mai ai nevoie de acupunctura, se ocupa Patrick de asta! toate cele bune narcisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...