Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (27)


Recommended Posts

hehehe Vic mama da trimiti mesaje nu te incurci! nu te mai face singura in toate felurile....intrebam doar sa vad daca ti-am fost de folos, nu sa te trag de mineca![:D] auzi, de ce nu faci tu brinza cu suc de lamaie???? ca in pastilele de calciu lactic mai e si alte chestii....ce rost are sa i le bagi lui Sebi in stomacel? (asculta la mine ca io le faceam pe vremuri!). ca sa nu iti zic ca eu ii dau deja lui Patrick brinza din comert....asta facuta de mine nu imi placea ca nu se omogeniza frumos in fructe. tie iti reuseste sa se omogenizeze fara cocoloase?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Vic, ca tot veni vorba de firma Pampers; copiilor mei nu le-au priit si mai ales cele din RO(nu sint ca cele de aici, nu stiu sint facute in alta parte), se iritau!! Happy nu cunosc, de Libero am fost multumita! Si daca-i priesc de la Happy, de ce nu? ca oricum face pipi si kk si le arunci! Roxi, nici eu n-am facut brinzica acasa, Patrick oricum nu maninca nici un fel de brinza! nici cascaval nici nimic! Vivien maninca cu placere, si eu tot din comert i-am dat pe la 9 luni. Citind unul dintre subiecte, mi-am adus aminte de ce vazusem alaltaieri la Stirile de la prinz la PUNKT 12 pe RTL! referitor la mincarea din borcanele. Am scris aici un raspuns: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43087 si credeti-ma ca nici nu fabulez si nici nu vreau sa dezinformez, da eu am ramas atunci pe moment ca la fotograf [:D], nu puteam sa cred ce aud! Asta seara am avut consiliu de familie, si am decretat cu papi, ca de miine seara la noi in casa nu vor mai exista suzete, pentru nici unul dintre ei. Sa vezi concerte[:D] pe ei! Da poate scapam o data si bine! toate cele bune narcisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Revenim si noi dupa o lunga pauza. Ne cerem scuze ca nu v-am mai scris. Vreau sa impartasesc cu voi o mare bucurie: astazi mi-a spus Biuta mea "mama"! Statea in scaunelul ei si eu ii pregateam un suc, iar ea deodata spune"mama", asa legat si clar, frumos, de m-a facut sa ma pierd cu firea si sa-mi dea lacrimile. Mai spunea micuta mea maaa...maaaaa, care eu ziceam ca-i mama, dar numai cand era suparata. acum insa, a fost cu totul altceva. M-a facut sa ma simt cea mai importanta persoana de pe planeta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tatiana, FELICITARI!!! si [pup] Biutei! Daaa, asa-s fetitele, mai precoce! si Vivien a spus prima data relativ devreme, nu mai tin mite exact! Patrick avea peste un anisor, dar amandoi au spus prima data MAMA! Stii ce se spune nu? Ca urmatorul va fi fetita, la noi s-a potrivit, nici nu stiu daca-i adevarat. Si daaaa, sentimentul mai ales la primul puiut il cunosc, bucura-te de el, pt. Biuta oricum esti cea mai importanta persoana de pe Planeta[flo][flo][flo]!!!!! toate cele bune narcisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamicute, Va citesc mereu mesajele postate, dar seara vin de la lucru atit de obosita ca nu mai apuc sa va scriu. Oboseala asta o simt si in timpul lucrului si ma apuca si un somn de nu vad lumea. Mai am si ghinionul sa stau intr-un birou cu seful si sa fiu mereu in ochii lui. Uneori imi pare ca o sa adorm cu capul pe birou. Si nici macar cafea nu pot sa beau.[bang] tatianaS, felicitari pentru Biuta!!! Abia astept sa-mi vad si eu bebelina cum arata si s-o aud intr-o zi cum spune:"mama". Tania, mersi ca ne-ai inclus si pe noi in listuta. Dar vreau sa te rog ceva. In loc de sapt. 30 scrie mai bine DPN- 25 aprilie. Mersi anticipat. Multa sanatate la mamici, burtici si bebei. Nati[gravi]si bebelina 30+ B.N.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor cucuietelor.[:)] Crix, deci incepi serviciul, wow, o sa vezi ca nu o sa mai ai tu atata timp de internet si forum atunci! Si mai ales ca va mai si mutati. Bine ca ti-ai aranjat sa aiba cineva grija de Alexia! Bafta la master in continuare. Laura, te muti in alt birou? Deci nu o sa mai fii cu sefa ta aia....[:)]... Mai povestim pe msn.. Tania, am si eu o corectura la lista noastra: pe Paul l-ai scris cu culoarea rosie desi el este baiat...[:)] nu cumva trebuia cu albastru?[:D] Oana si Paul (3 iulie 2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Oana, ma mut in alt birou, sunt foarte fericita ! Cornelush , multumesc pt. felicitari, nu stiu daca e asa o mare realizare, dar eu scap de un maaare stres... Tatiana, si de la mine felicitari pt. mika ta ! Vic, da' esti campioana la scris, nu te-ncurci ! Eu nu pot pe 1 Martie sa vin daca va intalnitzi. Am o bunica ce implineste 84 de ani, e iubita mea si tre' sa fiu alaturi de ea... Dar o sa ma gandesc la voi si o sa astept sa vizionez pozulici. Aaaa, si apropos de povestitul boacanelor si perlelor .... mie mi se pare ca nu mai au acelasi farmec atunci cand le povestesc ca in momentul "comiterii", d'aia nu prea scriu faze d'ale lui Vlad si alte alea... Dar, pe bune, noi ne distram non-stop cu el, cred ca si voi cu ai vostri, sunt asa haiosi... ! Mama mea imi spune mereu: "Bucura-te acum de el, ca o sa creasca si n-o sa mai stea sa-l dragaleshti, "astia sunt anii de aur"! " Pupi - Pupi tuturor ! Laura - mama lui Vlad http://community.webshots.com/user/vladut111 http://photos.yahoo.com/florea_tatiana111
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ce repede se umplu paginile cu mesaje de la voi. Ma bucur ca sunteti asa comunicative. Viceu sunt de acord sa ne intalnim pe 1 si daca ar fi dupa mine si pe 8 pt ca si asa mi-a parut rau ca nu am reusit sa vin la intalnirea din ianuarie. Tatiana si eu am trait un moment emotionant zilele trecute cand fiind acasa numai cu sotul si trezindu-se din somn, Andrada, a inceput sa ma caute prin toate camerele si sa srige "mama" iar cand am venit si eu acasa mi s-a suit in brate si a inceput sa ma pupe. Pur si simplu m-am topit de dragul ei. Crix si eu trebuie sa ma obisnuiesc cu ideea ca voi lasa fata cu mama si mai ales ca voi incepe serviciul din toamna dar ce ma streseaza acum e ca trebuie sa ma apuc de invatat pentru concurs. Laura si baiatul meu, Bogdan, face 5 ani in aprilie. Nu te supara ca te intreb, ce cadou i-ati luat pentru ziua lui? Sau din cele primite care crezi ca i s-a parut cel mai interesant. Nati si eu am avut DPN 25 aprilie si am nascut pe 17 pentru ca asa am decis cu medicul meu. Pupici la bebici, la copilasi si la mamici cu sau fara burtici! Sa vezi ca sa prevezi, sa prevezi ca sa previi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza![bis] Azi l-am dus pe Sebi la mama si in sfarsit, pot sa-mi vad si eu de treburi[:p]..... Nu v-am povestit ce isprava mare a facut Seba ieri (sunt asa uituca![bang] desi am scris asa mult[:D]): l-am gasit cu crema/ luciul de pantofi in gura, sugand de zor la buretele ala nenorocit[bang][bang][bang]!!!!!!!!!!!!!!!!!! Deocamdata, se pare ca n-a patit nimic rau (n-a vomat, nu s-a deranjat la burtica), dar oricum sunt ingrozita! Mai, fetelor, ziceti, ne intalnim, ori ba? Ca sotzul m-a anuntat aseara ca si vrea si el sa iesim impreuna in oras, "sa spargem monotonia". [haibat] Tatiana, felicitari pt Bia-vorbareatza!!![:D] Am citit eu bine,acum ceva vreme, ca s-a si ridicat in picioruse?! Doamne, ce repede cresc copilasii nostri!!!! Cand ma gandesc ce mititica (fatza de Seba[:D]) mi s-a parut atunci cand am luat-o in brate (in Tomis)[:D]..... Tania, daca tot ai fost draguta cu listuta, acum ai de facut si modificari[:D][:D][:D][:D][:D] Ce-or mai face Sanzi, Galarina? Hai ca fug la munca! [pup] Sa aveti o zi frumoasa! [pup] [pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...