Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Die Schweiz-La Suisse-La Svizzera (6)


Recommended Posts

Anita multzumesc pentru mesaj. Adela multzumesc pentru urari. Multzumesc din suflet fetelor si ca sa va spun de ce am raspuns asha telegrafic, uraaaaa, a venit simbata mama. Stiri de la medic: bebelusha sta tot in pozitzie podalica, are 2.900 grame si 48 cm. Duminica la ora 15.00 ma internez iar luni, 6 iunie o scoatem pe Isabella din cutiutza. Uraaaaaaaaaaaaaa, mai am o saptamina si voi intra in rindul vostru al mamicilor. Va pupici si daca mai am timp, va mai scriu. Pupici la toate si mai ales la bebelushi. Daniela [gravi] si micutza ISABELLA din burtica (DPN 15.06.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna,fetelor!incep prin a spune ca ne-am simtit amandoi extraordinar![cool][cool] trebuie sa facem asta mai des cu siguranta! din pacate n-am facut decat o poza pt ca alex ne-a cam alergat toata ziua si am mai si stat la taifas asa ca am uitat sa facem poze...[bang]...sorry! dar lasa ca facem data viitoare sigur! adela,si eu ma bucur ca ne-am cunoscut mai bine! ana,ai o feta super(ca si mamica...[:D]) andreea si mie imi pare rau ca ati plecat asa de repede(data viitoare sa vii fara "jandarm"![:D] danelutza,ma bucur c-o ai pe mamica ta cu tine si nu te mai simti singura,stiu cum e ca si mama a stat cu mine 2 luni cand am nascut si ce bine a fost! din pacate n-am apucat sa vorbim cu toti dar or sa mai fie si alte ocazii! pe scurt,aveti niste copiii minunati si ma bucur ca v-am gasit si nu ma mai simt singura pe meleagurile astea nenatale...(nu stiu daca cuvantul asta e corect dar intelegeti voi ce vreau sa spun...[:D]) va pup pe toti![si-eu] http://pg.photos.yahoo.com/ph/anitasteven2001/detail?.dir=804c&.dnm=b4f3.jpg&.src=ph
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca mai apuc sa scriu si miine, nu ca as naste, dar e asha de cald ca prefer sa stau acasuca la racoare, asha ca tzin sa urez din toata inima pentru ziua de miine
La multzi ani cu ocazia zilei de 1 iunie, urare transmisa pentru totzi copiii mici si mari (adica si pentru mamici si tatici)
Daniela [gravi] si micutza ISABELLA din burtica (DPN 15.06.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dane, multzumim frumos de urari, ai grija de bebe shi nu ieshi la caldura. Anita, merci de poza, kiar daca nu se vede prea bine cine-i acolo in fundal [:D], Adela a ieshit tare bine [vampa] Ana, cre ca Malina ajunge la 1,75 dupa cit de repede a crescut, shi se face tot mai frumoasa, la fel ca mamica ei [olala] Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia zbintuita[majoreta] In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iren,asa e,adela arata foarte bine(e foarte fotogenica)!dar si tipa aia cu tepi in cap din fundal nu e rea...[:D] danelutza,multumim pe urari si la multi ani si bebitei tale de 1 iunie chiar daca e inca in burtica! va pup pe toate! http://pg.photos.yahoo.com/ph/anitasteven2001/album?.dir=804c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleo, aia sunt io?[ups] Asa grasaa?[grasa] Supa de varza ma pasteeee. Anita sterge poza aia ca ma uit si plang... sau decupeaz-o si las-o doar pe irenusha si tepii focosi.[olala] Fetelor voi sunteti tare dragute ca ma complimentati. Data viitoare aduc si eu aparatul si una nu mai scapa nepozata!!!- sa vada lumea romance de calitate.[il] La multi ani copilasilor de 1 iunie! Adela [cit] , mamica de Julia [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI TUTUROR COPILASILOR! si,bineinteles mamicilor si taticilor sa fie sanatosi si fericiti alatui de puii lor! adela,tu grasa???!nu esti!arati foarte bine![vampa][:D] va pup pe toate! http://pg.photos.yahoo.com/ph/anitasteven2001/album?.dir=804c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adela, mami, tzi s-a urit cu binele? [:D] Ia sa fi fost tu pe la 123 de kile, sa vezi ce filiforma tzi s-ar fi parut una de talia ta [:D] Acu pe bune, nu vaz une vezi tu grasime [:D], ca mai ai nitzel shi m-ajungi pe mine [:D] Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia zbintuita[majoreta] In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor la sfarsitul lunii eu plec in Romania. Ce spuneti, ne mobilizam putin sa-l ajutam pe [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40799"] Silviu?[/url] Eu ajung chiar in Iasi si neaparat ma voi vedea cu el. Daca punem mana de la mana cativa francuti pentru ei va insemna mult. Scrieti-mi pe PM sa va dau adresa postala. pupici, Adela [cit] , mamica de Julia [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...