Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Die Schweiz-La Suisse-La Svizzera (6)


Recommended Posts

Juliafin pozele cu tzurtzuri sunt de acum cateva saptamani cred,ca le-am mai vazut pe undeva.dar oricum tot cam asa este. Pistachio o fi sarbatoare pe 12,eu nu ma imbrac in rochie de seara,deja daca ies din blugi e bine.Un pic de machiaj si coafura de casa.Cum eu nu am iesit de-atata timp,nu prea am haine elegante sau de dans.Oricum fiecare e frumoasa in felul ei. Am intrat in saptamana 1-8 Martie. In Ro se sarbatoreste.Ghiocei si zambilutze pentru toate[flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ninge, ninge, ninge, ninge, ninge Fulgi de zapada pe case, pe strada Ce bine-i iarna la noi... Cam asta-i atmosfera in zona aceasta a Elvetziei. De dimineatza ninge linistit de-mi vine sa ies la saniutza, dar, cum saniutza n-am si nici situatzia nu-mi permite, am iesit doar la plimbare. Aaaa, avetzi grija sa va distratzi la petrecerea femeilor si pentru mine, si eventual si sa dansatzi ca eu abia ma mai pot misca. Pupici dulci si avetzi grija de voi si bebelushi, caci cu iarna care nu se mai da dusa, e mai bine sa va feritzi de raceli. Daniela [gravi] si micutza ISABELLA din burtica (DPN 15.06.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am imbolnavit eu sau nu mai vad bine. Ieri am intrat pe forum si am citit ca s-a intors Lore, ca i-atzi urat bun venit, am scris si eu un mesaj dar mi-a dat eroare si mi-a blocat calculatorul. Intru si azi din nou sa va salut si observ ca au disparut toate mesajele care s-au scris dupa data de 3 martie. Ce s-a intimplat de fapt, nu cred ca am eu probleme cu ochii chiar atit de mari ?! Lore, bine te-ai intors, itzi doresc insanatosire grabnica si ca sa te potzi distra bine la petrecerea femeilor, bea o cescutza cu vin fiert, eu asa procedam cind eram racita, dar acum nu-mi permite bebitza ca se imbata si dupa aia iar ma bate cu capul. [bang] Itzi multzumesc inca o data pentru pachetzel, medicamentele au ajuns cu bine, totul e OK. Si daca cumva s-o bloca iar computatorul asta al meu si n-oi putea scrie miine, va doresc la toate elvetziencele LA MULTZI ANI ! de ziua noastra, bucurii si sa fim iubite. Daniela [gravi] si micutza ISABELLA din burtica (DPN 15.06.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai, Anita, mergem la le petit prince, c-am shi rezervat deja. Asha a vrut majoritatea, ca anu' trecut, ca tare fain a mai fost. Azi am fost la restaurant si am vorbit cu sefu'. I-am spus cam ce-mi doresc eu si sper sa faca asha, daca nu, il taiem si-l bagam la meniu. Pe shef, of course.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani la toate mamicile! La multi ani! De ziua ta mamico Iti dau inima mea Ce cuprinde-n ea Toata dragostea. Si iti dau o sarutare Fiindca ma-ngrijesti Tot atat de mult Cat stii sa iubesti. poezia asta a scris-o o olteanca de-a mea pe oltenia si nu stiu de ce dar cand o vazui,plansai...! ma emotiona... va pup alex 1 anisor http://pg.photos.yahoo.com/ph/anitasteven2001/album?.dir=/9aec
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...