Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Die Schweiz-La Suisse-La Svizzera (6)


Recommended Posts

multumesc mult pt urari,fetelor! syd,nevoie nu are de nimic deocamdata asa ca trebuie sa ma gandesc la ceva original si hazliu...dar nu stiu ce [:D] azi n-am ajuns in shoppi dar maine vine soacra-mea si o sa ne ducem in zürich la cumparaturi asa ca sper sa-i gasesc ceva... noapte buna si o zi frumoasa maine! alex 1 anisor http://pg.photos.yahoo.com/ph/anitasteven2001/album?.dir=/9aec
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da, Ana, ai dreptate e frumos aici la Bodensee, dar cred ca peste tot se gasesc locuri frumoase. Mie imi place aici unde sunt. Si cand ma gandesc ca sotul meu viseaza sa ne stabilim in Klosters, brrrr ma ia deja cu friguri. Ce sa fac acolo cocotata in varful muntilor, unde e iarna din octombrie pana in mai, macar de stiam sa schiez[:D]!!! Chiar ieri ne-am intors de acolo, sunt munti de zapada, care cu toate ca e cald si se topesc sunt sigura ca o sa mai reziste multa vreme. Asta toamna pe la sfarsitul lui septembrie soacra-mea culegea caisele!!!Adevarul e ca imi place sa mergem acolo in vacante si in weekend-uri dar sa ne stabilim acolo.... plus ca as vrea si eu sa lucrez candva (asta e ooful meu cel mai mare de cand am ajus aici), acolo nu prea as avea sanse. si acum ma duc la culcare ca mi s-a terminat inspiratia, sper sa apuc sa dorm cateva ore pana nu i se face foame la bubulina mea!!! Va pup pe toate[pup],
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SYD cica atunci cind te enervezi, glicemia creste foarte repede. Dar pina acum vad ca am tzinut-o sub control, incerc sa ma bucur si sa zimbesc de fiecare data cind bebitza se joaca, iar ieri seara cum imi admiram burtica mi-a tras un pumnuletz de s-a vazut cu ochiul liber. Asa ca pentru betitza voi fi vesela. Abia astept ca de luna viitoare sa ma apuc sa-i mobilez camarutza. Pupici si o zi buna. Daniela [gravi] si micutza ISABELLA din burtica (DPN 15.06.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da' unde atzi disparut mai elvetziencelor, in vacantza ?! Sau acum ca a venit caldura, va intilnitzi mai des in direct [grup] si pe aici nu mai datzi cu ochiul. Am tot cautat paginutza noastra si am vazut ca sintem cam la coditzaaa. Va doresc la toate un sfirsit de saptamina cit mai placut. Daniela [gravi] si micutza ISABELLA din burtica (DPN 15.06.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paste fericit la toate,fetelor [cheers] si distractie placuta![berica] noi o sa ne ducem la socrii ca acolo e toata familia si o sa iesim pe la lac(bodensee)daca e vreme buna(sper)... v-am pupat [pup] alex 1 anisor http://pg.photos.yahoo.com/ph/anitasteven2001/album?.dir=/9aec
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...