Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. ION Ionut Adrian - Cabinet Particular ?


DidiAlex

Recommended Posts

Am o rugaminte la voi mamici si viitoare mamici. Anul trecut am nascut cu Dr. Ion la spitalul giulesti. in afara de doctor si de faptul ca am un copil sanatos nu vreau sa imi aduc aminte. insa problema mea este urmatoarea... Sora mea a nascut acum 18 respectiv 17 ani la o maternitate din Adjud. Daca povestile noastre despre spitale ne ingrozesc ce imi povestea ea iti declanseaza cosmaruri. a ramas cu dureri ingrozitoare la ciclu. am fost cu ea la un consult, dupa ce am nascut eu (12 septembrie 2004) insa voi stiti cum e la spital si el nu era intr-o zi prea buna..de fapt atunci cred ca chiar avusese o zi proasta cum nu il mai vazusem..a consultat-o si a spus ca nu ar trebui sa aiba acele dureri....i-a dat ZANOCIN..si i-a spus sa faca tratamentul si sa revina. numai ca in spital la consultatie nu prea reusesc sa o conving sa se duca. si citeam ca si-a deschis undeva cabinet. eu sincer nu stiam nimic pana sa citesc pe net. am doar numarul de telefon de acasa al dansului..insa nu il pot apela... Stie cineva ceva? va rog mult.. eu revin in ro in martie si as vrea sa o duc pt ca a umblat pe la mai multi medici ginecologi de la Sp. Militar, Sp. Polizu, Sp. Municipal si nici unul nu i-a dat vreun raspuns si e singurul care ar putea sa ma ajute.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...