Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

de ce ne inseala barbatii?


Recommended Posts

Oare nu depinde si de educatia primita si de ceea ce ei vad in familia in care au crescut? Sau daca au bani multi si totul li se pare posibil, pt. ca barbatul, stiti cum se spune, trebuie sa fie "putin mai frumos decat dracul"! De ce ne insala? Din varii motive, depinde de la caz la caz, nu stiu sa raspund, fiti bucuroase insa cele ale caror barbati nu va insala! Nu inca..[zz] Vio "Binecuvantati copii si animalele"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 111
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[grup]"O viata nu valoreaza nimic, dar nimic nu valoreaza cit o viata." (Jerome K. Jerome)
Un renumit profesor universitar[ilp], acum iesit la pensie, care ne cunostea si pe mine si pe sotul meu inca de cand eram studenti, a facut o remarca pe care nu o pot uita. Aveam atunci 10 ani de casnicie si sotul spunea ca noi suntem ca Adam si Eva,[bis][olala][bis] ca avem impreuna 10 ani de miere, oare mai sunt oameni atat de fericiti[i] ca noi ? Raspunsul d-nului profesor, aprobat si de sotia lui (medic psihiatru) a fost: -Foarte bine. Sa pastrati ceea ce aveti! [cool] Unii nu stiu ce pierd... Mai tarziu am aflat ca fiecare avusese o casatorie anterioara [mariaj], in care fiecare fusese inselat la randul sau. Dupa divorturile lor, s-au intalnit [pup]si si-au dat seama ce inseamna sa ai incredere deplina in partener [cina2]si cat de pretioasa este fidelitatea in cuplu. Acum au in jur de 77 de ani si sunt tot impreuna. Mai sunt si oameni deosebiti printre noi.
"Cine nu iarta, distruge puntea pe care trebuie sa treaca el insusi."
Simina [rufe] Andrei[i] si Diana[floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey, Yonella, cum zici? Adica mai bine cu un barbat decat cu o femeie? Na ca io nu pricep! Ba chiar fac BRRRR! Pai e nasol daca tre' sa treaca niste ani, sa te casatoresti... si DUPA toate astea sa afli ca ai langa tine un gay??? Cum adica nu te-ai supara? Pai poate ca nu te-ai supara, da' ce-ai face? Anca si papusica Eliza (26.august.03) [url="http://community.webshots.com/user/ankalaura"]Eliza mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Stefana
Eu cred ca toti barbatii SE GANDESC sa o faca. Cei mai multi nu o fac pentru ca nu pot, nu au cu cine (asta si pentru ca au oarecari standarde, ca se pot duce pe centura oricand). Iar restul care nu o fac, nu o fac din moralitate sau comoditate (nu vor sa se complice). Insa majoritatea barbatilor aratosi, de succes si cu bani o fac. Pentru ca POT.
Iote ca nu-i asa... http://community.webshots.com/user/tora97 "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...