Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de noiembrie-decembrie 2004 (21)


andreap

Recommended Posts

HENA insanatosiere grabnica micutului. MAMALUIDAVID pe cat aprilie vrei sa mergi in RO?mie imi expira pasaportul pe 22aprilie si vreau sa plec pe 21.ce zici nu mergem impreuna?merge si sotul tau? am trecut noaptea cu bine cu toate ca a fost marait inainte de a-l culca.ROSEB merci mult [pup]cred ca a fost intradevar speriat. FELIS,ANDREA,ROSEB nota 10 pt puiuti,frumosi copii n-am ce spune[pup] octy,KEN(1nov 2004) [url="http://photos.yahoo.com/octyb"]dolofi[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neatza fetele! Noi azi am fost tareeeeeeeeee puturosi,ne-am trezit abia la 12:30[:D] HENA insanotosire grabnica puiutzului, transmite-i pupici din partea noastra![pup] FLORYPOPbine ai venit si felicitari pentru pitic[pup][flo] BITS mi-ar face mare placere sa mergem impreuna,sotul o sa vina abia in iunie,de aceea am spus ca doar in iunie putem face botezul.Si eu ma gandeam sa merg pe 20,21 depinde cand o sa gasim bilete mai accesibile pentru ca de prin 25,26 o sa se scumpeasca din cauza GOLDEN WEEK.Si oricum vreau sa prind Pastile in tzara[bis] Oricum,mai vorbim;tu ai gasit bilet? Pe unde ai vrea sa mergi? Pentru mine inafara de aeroflot si Airfrance e totul OK Stefania si David 24.12.2004 http://www.babiesonline.com/babies/d/davidel/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BITS certificatul de nastere il poti face la amdasada RO ,il poti face si in RO dar la ambasada ti-l da pe loc,in tzara trebuie sa astepti ,eu o sa il fac aici, daca vrei iti pot trimite un PM cu ce acte iti trebuie sa il faci aici ,sau daca vrei suna la ambasada,consulul este super de treaba si o sa te lamureasca,nr. este 03-347-903-11. [pup] Fetelor scuzati off topic Stefania si David 24.12.2004 http://www.babiesonline.com/babies/d/davidel/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Florypop, bine ai venit printre noi, sa va traiasca baietelul si sa va aduca numai bucurii! Hena, multa sanatate lui Mihnea, si stai linistita ca nu e nimeni vinovat. La varsta lor orice raceala banala se poate transforma in pneumonie, asta nu inseamna ca trebuie sa devenim chiar paranoice cu masurile de precautie. Mihnea al meu a luat-o de la Bianca atunci, iar ea in afara de o raceala usoara cu tuse nu a avut nimic, la el a coborat la plamani... Try, multumim de complimente. Bianca o avea ea fata de ingeras, insa caracterul[bruta]. Cat despre plete, vreau sa le tund cat mai curand (si la cererea ei) pentru ca e foarte greu cu uscatul si mai ales cu "aranjatul"- ea cum e asa de zbuciumata, mereu e cu parul in dezordine. Asa ca- la foarfeca! Ma bucur ca a inceput si Alexutu' sa-si faca un program ziua, e foarte bine asa, poti sa-ti stabilesti o rutina. S-a facut baiat mare, ce mai, nu o mai chinuie pe mami! Adriana, ce dulci sunt gemenii, nu-i mai vazusem de mult. Bits, bine ca ati scapat cu vaccinul. Cel de 2 luni este aici asa: Antidifteric, Atitetanic, antipertussis (DTP)+ Antipoliomielitic (VPO)+antihepatita B(AHB). Se administreaza 4 simultan printr-o injectie in piciorus+VPO pe gurita. Cristina, foarte frumoase pozele de la botez, si ai niste papusici[il]! [pup] Roxana&Co http://f2.pg.photos.yahoo.com/roxanaserbanescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roserb, multumesc pentru raspuns! Si eu banuiesc ca ii miroase urat kk din cauza constipatiei (cred ca e deja cronica pentru ca nu-mi aduc aminte de cand nu a mai iesit fara ajutor) [bang][bang]. Sper ca atunci cand o sa incep diversificarea o sa se regleze.. Am lansat un subiect pe "Parintii intreaba" si asa mi s-a spus, ca dupa diversificare o sa fie mai usor. Simona draga, pe mine nu prea mai ai cum sa ma vezi in parc decat in weekend pentru ca am inceput serviciul [bang][bang]. Ieri am observat ca din pacate imi scade productia de lapte (din cauza stresului de la birou) asa ca am decis sa iau masuri. Ma indop cu ceai de chimen si de anason si probabil o sa reincep sa iau Galactogil. Imi doresc tare mult sa alaptez!!! Momentele cand il tin la san si mananca si se uita in ochii mei sunt magice.[il] Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004) http://community.webshots.com/user/tincuta101
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim mult pentru primire, sunteti tare dragutze. Si eu va stiu pe multe dintre voi de la aspirante.Cu unele dintre voi chiar sunt foarte buna prietena. Poze cu Andrei gasiti in album. Sper sa va placa....:). Sa nu ii puneti vreun gand cele care aveti fetite ca nu il dam...:). Va pup, Flory
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!In Pitesti e si mai uarat ddecat ieri,azi e po ceata!Din cate stiu eu nu ai voie sa-i scoti pe ceata,nu?Si p e mine ma enerveaza...... Try,Bits,Fulguletz,multumesc!Si eu sunt topita dupa ea,mai ales de cans s-a cumintit..acum nu mai e "terorista",e "ingerasul"[:D]..Mia face ea fitze uneori,dar de,e domnisoara,asa trebuie.Auzi,"pulpite de curcan"ha..ha...Adevarul este ca nu am mai cantarit-o de ceva timp,abia astept. Roserb,cu "yahoo msn"cred ca suntem in contratimp..nu-i nimic,ne "intalnim"noi!Cu Monica am reusit sa vorbesc ieri.Referitor la falcute,pai nu trebuie sa-l ajunga pe Mihnea?[:D] Fetelor,azi noapte a dormit in patututl ei[bis]!Dar mie mi-a lipsit cuimplit!Asa ca la 6 am luat-o langa mine din nou[:D]! Acum e in copaita langa mine,cred ca vrea sa adoarma!Partea rea e ca in casa trebuie sa-i tin suzeta cu mana mea[bibe].....Si uite cum cu o mana o legan,cu alta ii tin suzeta si daca eram caracatita mai faceam si altceva[^].Afara i-o "proptesc"de costum[bang]..la primavara de ce o mai "proptesc"?Sper sa se invete si sa o tina singura in gurita. Mai,cum am creat eu capitolul asta?Ca nu-mi aduc aminte[cool]...... O zi buna, Andreea si Mariuca http://community.webshots.com/user/andreap124
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...