Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere ?


Recommended Posts

[hia] Si noi am luat lapticul acum 2 saptamini.Deocamdata nu avem nevoie de el asa ca facem stoc...ca nu se stie... Cit despre vreme,eu nu mai zic nimic ca ma apuca plinsul.Oare vara aia nu mai vine odata? Pina la marea "intilneala",multi pupici dulci. [pup] Violeta mami de printesa Cristiana Bianca http://pg.photos.yahoo.com/ph/violeta_avon/my_photos Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si noi suntem suparatzi pe vreme. Doar ca bebe a fost tare dragutz si ieri a dormit tare bine, cred ca de la vremea de ploaie. Asteptam si noi sa ne intalnim. Am fost joi prin parc dar nu am stat prea mult. Ana Maria si bebe Victor Stefan [bibe](15 12 2004) Succes si s-auzim numai de bine!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, tot dupa 15 aprilie i-a zis si sotului. Ma enerveaza ca se termina foarte repede o punga si ma trezesc ca nu mai am la niste ore... Asa, cu ala pe care il primim stau linistita o perioada mai lunga... Intr-o vreme gasisem pe aici pe la piata pe cineva care primea lapte praf si nu avea nevoie si ne dadea o cutie de-aia dubla cu 100.000,luam mereu in completarea celui primit, dar nu a mai aparut... Fetelor care alaptati, voi ce faceti cu laptele ? Daca va ganditi sa dati din el, sa ma tineti minte ca sunt amatoare... Ieri am fost la niste cumparaturi, ca i-au ramas Mariei mici o gramada de hainute... Mai tineti minte covorasul ala ratusca din fotografii ? Noi l-am luat din Europa cu 230.000 lei, ieri l-am vazut in complexul comercial din Piata Rahova cu 400.000! I-am luat niste hainute destul de haioase de pe aici, sper doar sa se indrepte mai repede vremea asta, sa le poarte pe afara !... Noi ne apropiem de anisor... I-am luat si moate... Ha ! Deja ii prind bretonul in palmier, ca aproape intra in ochisori... Dupa ce o culc ma apuc sa schitez invitatiile pentru petrecerea ei de anisor, ii taiem si turta... vreau sa le fac pe coli colorate, cu fotografia ei, cu ehe... sa vad ce o sa-mi iasa... Pupici. Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Eu,ca de obicei,am timp sa raspund numai la ora 0.00. Probabil ca voi dormiti. Sper ca sunteti bine si ca unicul motiv de nemultumire este vremea care nu vrea sa se incalzeasca. Va pupicesc pe toate si sper sa ne vedem cit mai curind. [pup] Violeta mami de printesa Cristiana Bianca [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/violeta_avon/my_photos"]POZE CU BIANCA[/url] Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anculina, eu te-as fi ajutat cu laptele, dar....eu il daruiesc unei alte mamici de la subiectul cu adoptiile, altfel nici nu m-as deplasa sa il iau. Ca eu ii dau oricum cu totul alt lapte care ma costa de ma rupe.
Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004) [url="http://photos.yahoo.com/temiscris"][foto]cu printesa [ispita][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo] [pup] [flo] [pup] [flo] [pup] [flo] [pup] [flo] Violeta mami de printesa Cristiana Bianca [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/violeta_avon/my_photos"]POZE CU BIANCA[/url] Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aissa, mersi oricum de intentie ! Poate auziti pe altcineva, sa-mi ziceti si mie, va rog ! Eu ii dau fetitei mele de la 1 luna si jumatate Bebelac si am facut-o mare cu el... La inceput, daca aveam probleme cu ea, i-l schimbam, dar fiindca totul a decurs excelent, am ramas pe Bebelac. Acum clar nu i-l mai schimb. Ati vazut ca mai nou vand la farmacie cutii de-alea duble? Eu stiam ca pe ele chiar scrie ca nu e voie sa fie comercializate, ma rog... Ei, nu e nimik grav sau urgent, doar daca stiti pe cineva... Viovio, n-ai mai dat nici un semn in legatura cu doctorita... Sa inteleg ca nu ti-a placut ? E O.K. Sunt probabil sute de doctorite pediatre in Bucuresti. Ai sa gasesti intr-un final pe una pe gustul tau !Doar ca ai zis ca ma suni dupa aia... Am vorbit deja ca daca ceva sau cineva e pe gustul meu, nu e nimik extraordinar sa nu fie si pe gustul tau, nu inteleg de ce ... Dar ma rog, cred ca mi-a ajuns cu recomandarile...Bataie de cap in plus pt mine degeaba... Azi e frumos afara... Astept sa vina sotul sa mergem sa ii cumparam Mariei carucior sport ! In week-end am fost la Sinaia si era o familie cu un carucior sport, haios foc, portocaliu. Au zis ca l-au luat din Carrefour. De-abia astept sa ii luam si noi, sa iesim la plimbarica... Pupici la toate. Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E frumos afara, dar asa de tare bate vantul.... Am plecat si eu cu tati cu gandul sa mergem in Carrefour dupa carut sport, dar eu m-am intors cand am vazut cum e, o las pe saptamana viitoare. S-a dus numai el sa ia Pampers si ce-o mai vedea, iar cu caruciorul mai asteptam, desi abia astept sa iau unul mai usor.
Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004) [url="http://photos.yahoo.com/temiscris"][foto]cu printesa [ispita][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina, dar de ce vrei sa cumperi alt carucior? cel pe care l-am vazut eu arata super bine si cred ca se face si sport, nu? sau vrei unul mai usor? eu din propire experinetza iti zic ca alex mai adormea in carutz si pe la 1 an si ii luasem si eu unul sport(care se strangea ca o umbrela) dar in acela nu putea sa doarma bine asa ca am renuntzat la el...si apoi dupa ce nu mai adormea in carutz a inceput sa mearga bine de tot adica pe la 1 an si 2 luni si am renuntzat de tot la carutz...mergeam pe jos. plus ca eu ma gandesc ca mai este inca vant afara si in asta pe care-l ai acum, sta alexandra mai ferita...dar e doar parerea mea, nu trebuie sa faci asa...ci cum vrei tu. si eu eram la fel de dornica sa cumpar absolut tot ce vedeam prin magazine dar multe lucruri le-am luat aiurea si nici macar nu le-am pastrat de la alex sa le mai folosesc si acum[bang] pupici monica http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...