Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dependenti de Bixtonim


Recommended Posts

Nu vreau sa spun ca nu are sens sa va operati - Doamne fereste! Poate voua va va fi mai bine.

Iar a propos de "nas de musca politista", cum imi zice mama mea, si eu simt totul, dar totul, cu mult inainte sa simta ceilalti din jurul meu. Iar daca mirosul e mai slab, sint singura care il simt, de uneori nici nu ma cred ceilalti.

Hai, sanatate ne doresc la toate! [flo]

 

Hei, dar unde-i floarea galbena, ca eu n-am gasit-o...

 

Simina & Andrei (Deiutzu)

 

Home, wherever you are...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 109
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Dependenta mea a trecut cand mi-au ascuns cele 5 cutiute de Bixtonim si am gasit intr-o noapte doar Vit.A ... greatza ... am alergie la polen si e teroare in luna august ... asa ca am trecut la Olynth pentru copii ... traiasca cin, l-a invenat [:o)]...

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

[foto]Giulia-primele-6-luni

[cit]Povestea-nasterii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by DianaR

Motanik nu te lasa! Ramai tare pe pozitii si vei reusii.Ai uitat sa adaugi pe lista salvatoare batonul mentolat de care am tot "abuzat" eu in perioada de sevraj! [floare3] Diana id="red"> &

id="green"> Vladutid="blue"> [copil] (16.05.2004) id="green"> Vladut 8 luni id="blue">
id="quote">id="quote">Multumesc pt incurajari, e tare greu, simt ca ma sufoc si stau numai cu gura cascata si bag ala pe nas, imi vine sa si [vom]Diana, pey zi numele batonului ca sa il pun pe listuta sau scriu doar "baton mentolat"? sau vorbesti de creion din ala nazal?--------------------AndraNoi [huta] Pufi[hopsieu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Motanik, picaturile din apa de mare nu au nici un efect. Nu poti sari peste niste etape. Ia-o usor. Eu in locul tau as incerca cu Olynth pt copii pentru o perioada si incetul cu incetul as reduce cantitatea folosita.

Incearca totusi sa faci rost de Flixonase. Mai stiu pe cineva care e foarte multumita de ele.

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...