Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dependenti de Bixtonim


Recommended Posts

Si mie mi-au pus parintii bixtonim in nas de cand eram mica si de fiecare data cand racesc mi se infunda nasul si trebuie sa-mi pun ca sa pot dormi. Dar astea nu sunt motive sa ma consider dependenta, pt ca il folosesc doar pe perioada in care sunt f racita. Cand imi trece raceala....gata cu Bixtonimul. E ca si cum as folosi nurofen raceala si gripa. Dupa ce a trecut gripa gata cu el! Asta nu e dependenta. Dependenta e sa stai in fiecare zi sa-ti pui de vreo 10 pana la 40 de ori si, chiar in absenta racelii. Am vazut asta la persoanele care fumeaza. Ele devin dependente mai repede, caci din cauza fumului nu mai pot respira normal.

Aveti grija cu Bixtonimul si bafta la dezintoxicare:[:D]

 

Ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 109
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by iileana

Da, eu am zis. L-am cumparat acum vreo patru ani, am fost dezamagita de rezultat (ce-i drept, nici n-am avut rabdare sa procedez cum spune Crinuta...) iar acum l-am gasit pe site-ul SensiBlu. La 800.000 lei...


id="quote">id="quote">800mii??? [alcool] Mai bine da cu bixtonim, Energy!! Aici e £7, deci pana in 400mii lei ar veni si aia il baga dublu??Plus ca e asa mic...ei zic ca sunt 60 pufuri, daca dai doua pe zi atat...dar daca il folosesti cu zice Crinuta la fiecare 10min....Ptiu! Salariul si picaturile, soro!--------------------Andra Noi [huta] Pufi[hopsieu] Actele lui Liviu UngureanuAjutati un OM sa traiasca!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by motanik

Plus ca e asa mic...ei zic ca sunt 60 pufuri


id="quote">id="quote">Nu ii dau si poza, asa ca nu stiu daca e tot ala pe care-l luasem eu, pe vremuri. Pe site-ul HelpNet (ca si acolo l-am gasit) zic ccc ca are 120 doze. O fi la damigeana...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

So, am 10 flacoane de Bixtonim pe care NU LE VOI MAI FOLOSIid="size3">id="red">!!! Le-am primit din Romania, un pic cu intirziere, dar eu deja nu mai folosesc Bixtonim...

Le donez! Este cineva prin apropiere, care ar avea nevoie de ele?

 

Simina & Andrei (Deiutzu)

 

Home, wherever you are...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca una in clubul dependentei!

Eu una nici macar nu pot pleca de acasa daca stiu ca nu il am in geanta. Daca se intampla sa il uit, stau toata ziua stresata si nu ma mai concentrez la nimic...si bineinteles am senzatia ca ma sufoc.

 

 

 

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...