Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu azi chiar am o zi de c... Dupa ce ma bucurasem ca descoperisem un loc super la Moeciu...nu sunt locuri !!! Si e un complex de 3 vile mari... Moto a lui Vlad era defecta si fiind ultima, trebuie cautata o alta solutie...dar nu renunt, am promis si moto va avea ! Felis, te asteptam cu drag mai des !!! Chiar n-am chef sa ma gandesc la listuta...scuze... Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea ieri de dimineata am cu mama la Metro Militari si acolo la jucarii aveau 2 masinute si o moto cu acumulator,cred ca despre ea e vorba! nu stiu pretul,ca nu ma interesa,dar stiu SIGUR ca am vazut. Sunt 2 solutii: -fie dai o tura pana acolo, -fie le dai telefon si ii intrebi pretul. Succes.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca te chinui in pic!poti sa-ti confectionezi una din sfoara,dar vezi ca nu tine la apa!!!! Imi aduc aminte,ca in tineretile mele mi-am facut espadrile crosetate pe care am aplicat bilute colorate si pantofarul mi-a spus talpa de pasla,asa ca......solutii sunt! Spor la treaba!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cary, vin si eu fugutza cu o intrebarica...pe unde vazusei joc din ala "Totum" de care are si fimea, ca m-a intrebat cineva si eu nu shtiu decat de "Buratino".. mersic [pup] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659"]Mihaita al lui Felis [floare3][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea ai rezolvat cu MOTO??? Hai ca de nu,iti dau una ADEVARATA cu imprumut de la sotu',sa stiti ca Rebi e tare incantata cand tati o plimba pe MOTO in jurul blocului. De altfel a mai plimbat si alti copii,ca tare doream si eu in copilarie,dar nu era nici unul cu MOTO!!! Pupici,pe maine. P.S. Salmiduta azi inchizi plutonu'? P.S.2 Am uitat sa ma laud cu ce mi-am cumparat azi:una bucata BABA CLOANTZA cam de jumatate de metru si este imbracata in ROSU(ca de cand tot caut sa aiba fata tzoale rosii!!!!)pe de-asupra mai si rade si i se aprind ochii in cap!!!si fu chiar ieftina:150.000lei. Daca vreti v-o pozez,numai sa-mi spune-ti,ca executa fata! Hai pupici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...