Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (10)


Recommended Posts

Ma bucur ca Vlad e bine [flo2] Mie imi trimite ceai maica-mea, dar am vazut si aici la Mega si Selgros (poate se gaseste si-n alta parte) un ceai destul de bunicel - Ceai Ahmad verde, are un gust bun. Dar de exemplu sotzului meu nu-i place ceaiul verde deloc...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Comentarii la pozici: -Soricica din imagine are o oglinda,se poate lipi pe perete sau usa; -Lustra cu ingerasi urmeaza s-o pozez si pe intuneric ca sa vedeti cum lumineaza; -Lustra din camera Rebeccai este cea de care am agatat 3 rate,iar mai in spate,de manerul fiecarui dupal am pus cate un plush; -PITICUL este atat de decor cat si functional,se poate pune pe usa de la dormitor sau baie,ori pe un cui. Cred ca Piticul va trece la Axel si ceva asemanator am sa fac pentru Rebi(probabil o fetita cu codite),deci draga DANA tu ai deja experienta unei papusi facute,dar acum va trebui s-o lucrezi la alte dimensiuni!!! Am uitat sa va spun ca Piticul se poate spala! Ioana pana vine BB poti sa te apuci de treaba! Succes! Ticka sa nu uiti sa pui poze co tortul![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suntem mult mai bine...si cu chef de vorba ! Se pare ca ii ies si ultimele masele si de-aia e puiutzul chitait... O sa caut ceaiul, ca tare bine imi prinde.. Sunt f. incantata ca iar e si tati mai mult cu noi, iar ,cireasa de pe tort, maine e zi libera la mancat !!! Un week-end placut tuturor ! Multi pupici Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi, duminica, dau eu cafeaua[cafea]. Ca tot ma scol ca o gaina cu noaptea in cap[:p]. Andreea ma bucur ca Vlad e mult mai bine, sa aveti un weekend grozav![il] Si taica-miu e mare bautor de ceaiuri, ii cumpar eu si-i aduc din Bucuresti; Ahmad e si preferatul lui, de departe. Se gaseste si la Gima. Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetele, Cary,super faine aranjamente! si eu am un fier de calcat vechi dar inca n-am ajuns sa-l curat si sa-l decorez[batcap] Vlada ce bine ca va merge mai bine...insanatosire grabnica! Ticka....te-am prins si eu...eu ti-am facut pofta cu tzaziki si tu cu tortu!!....chiar ca-s minca ceva dulce... Ioana,merci de cafea!! fetele o primiti si pe ficamea in trupa [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/adynapecsy/detail?.dir=ded2&.dnm=6ead.jpg"]uitati-va[/url] ce activa e?! Va pup si mai vb. Adyna si Selina bambina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...