Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (10)


Recommended Posts

Hai 'neata la cafeluta! sau TREZIREA!!! pt.cine mai e in pat! Cu asa experte in torturi,zau nici nu trebuie sa ma mai obosesc,ca asa de repede inainteaza tehnologia,....parca maine vad ca imi vine o felie de la voi cu ajutorul calculatorului!!!suna bine nu? Hai pupici tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Daca tot vorbiti de torturi, sa vedem ce tort ii fac anul acesta lui Vlad...anul trecut a avut cu povestea Alba ca Zapada si cei 7 pitici figurine si as fi vrut altceva...dar el e tare incantat de poveste, ii plac mult piticii, chiar canta hai-hoooo, si, sincera sa fiu, cred ca nici nu-l mai tine minte pe cel de anul trecut cand avea 1 an...aveam si o poza pe undeva, sa caut... Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu si eu la cafelutza....[cit] Neatza [flo2]! Salmidutza m-ai omorat [poc]! E bestial tortul tau! Tre sa imprim poza ca sa invatz sa ornez torturi. Andreea, mie mi-ar place ca figurinele sa fie din zahar sa le poti manca. In poza Vlad e super incantat, daca-i place atat povestea nu vad de ce sa nu aiaba si anul asta piticii pe tort flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce e cu absenteismul asta in masa????? M-am gandit la ceva ...(mi-am adus aminte de filmul "10 chestii nu-mi plac la tine" sau cam asa ceva). Si m-am mai gandit cat ne mai place sa vorbim despre noi [alcool]....pai hai sa facem urmatoarele Sa scriem 10 chestii despre noi, care ne plac sau care ne caracterizeaza. Ce zicetzi? merge pe post de inviorare? sau o lasam balta? [bang] Daca va place ideea....primul care posteaza sa inceapa! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai da ce liniste e azi?!?!?!? Am foat la Plaza si am gasit ceva la DADA dar nu avea NEGRE,ci doar rosii!in rest nimic interesant,sau cel putin nu pe gustul meu! Andreea si eu zic ca nu mai tine Vladut minte ce a fost anul trecut!Sa stii ca mi-a venit ideea sa-mi pozez FF rectificata daca vrei iti trimit 2 poze cu ea,asta in cazul ca NU s-a rezolvat!INCA! Ticka e super ideea cu caracterizarea!eu una sunt de acord cu ea. Pe mai tarziu ca trebuie sa-mi culc puiul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu acum am intrat, tare-mi era dor de voi ! Auziti, si v-am gasit tocmai pe pagina a 2-a ! -------------- Azi este ziua uneia dintre colegele mele, asa ca am fost si-am papat tort (sâc-sâc !) si-am baut sampanie [alcool]. -------------- Fetelor, stiti ce idee mi-a venit ? Sa cumpar o bucata mare de poliester (scartzaitoare) pe care sa o pictez, in culori vesele. Apoi sa o pun pe peretele din dormitor, acela cu defecte de care va spuneam. Acum stau sa ma gandesc de unde iau placa de poliester ? Dau in weekendul asta o tura prin magazine si sper sa gasesc. La pictura ma pricep, asa ca idei faine am. Sper sa am succes cu ideea mea. -------------- Acum, sa ma gandesc la listutza propusa de Ticka. Pai... 1. imi ador fetitza 2. sunt ordonata 3. imi place sa duc toate lucrurile la bun sfarsit, nu-mi plac cele neterminate 4. am simt artistic 5. nu suport certurile, nu-mi place sa intru in polemici 6. nu pot sa ma prefac, intotdeauna mi se citeste pe fata ceea ce gandesc 7. nu-mi place sa am datorii 8. sunt punctuala si tin foarte mult la asta 9. imi place sa fac cumparaturi 10. ...ador cafeaua Nu am gandit in amanunt cele scrise aici. Le-am trecut in ordinea in care mi-au venit in gand. Daniela si puiul Oana Maria (nascuta pe 2 septembrie 2003) http://community.webshots.com/user/oana_maria100 http://community.webshots.com/user/oana_maria200 POZE NOI !!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cary - ar fi super daca ai putea sa-mi trimiti modelul de fisa...a fost azi sotul la 13 si cica e prea tarziu , sa revina maine...asa ca ar fi la fix cu fisa. Adresa mea este vladstefan22@yahoo.com. Merci mult Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...