Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel CF2 (2)


rrox3

Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ademaid="red">, nu cred ca ma voi duce. Mai astept. Vreau sa mai merg cu Rayan la eco pentru sold si de asemenea vreau sa il mai duc la o alta clinica de oftalmologie.

Eu sunt ok, pentru siguranta mea voi da cu Baneocin acolo.

Daca stau bine sa ma gandesc asta era asa de la operatie, si Nayel a vazut si nu a spus nimic.

Daca nu trece, ma voi duce curand.

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Ademaid="red">! Cu lapticul stau bine din fericire.

 

Crinutaid="red"> eu am stat intai in salonul 3 si ultima noapte in salonul 2. In 3 era o gaura mare in plafon si cand a plouat se facuse balta, din fericire nu era nici un pat pe acolo [:D] Nu i-am povestit lui Nayel de anestezist, dar o sa-i zic cand ma duc la controlul de 6 saptamani. I-am zis ca il vizitez. Vreau sa verifice el ce a decupat colega lui. Sunt convinsa ca e mai lunga taietura, dar macar sa nu fie si alte probleme. Nu numai sotul meu s-a speriat de cat sange era pe acolo, dar si infirmierele a doua zi dimineata cand au intrat sa curete. Le-am auzit mirandu-se si intrebandu-se ce s-o fi intamplat acolo. Acum, eu sunt bine, mi-am revenit chiar mult mai repede decat data trecuta. O sa vad la control.

 

Anca id="red"> ma bucur ca a trecut tot ce povestesti tu si ca sunteti bine si tu si fetita. Iti tin pumnii cu alaptatul. [pup]

 

Roxana, Mariuca (n. 1 iulie 1999) si [copil] Ioana Alexandra (n. 23 martie 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxanaid="red">, daca era Nayel acolo ai fi stat in 14.E cel mai bun salon si el lupta ca pacientele lui sa stea acolo.

Pe mine m-a trimis din prima zi acolo, pentru a nu se ocupa a doua zi. Asta imi place la el, are mare grija de paciente.

 

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...