Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

prietene din 2005


Recommended Posts

Oana voi ce mai faceti? Sper ca sunteti OK![pup] Ariadnabr cum e Sonia? Sunteti deja in RO?[pup] [mamica]Adriana si [zana]Alexandra (15.04.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/adici_l/my_photos"]Alexandra, printesa noastra[/url] http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatabu20050415_1_Alexandra++is.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata eu azi kiar ca ma apuc de zacusca...asa ca n-o sa mai intru pana maine ...vreau dpar sa va urez un weekend placut si cu mult soare aaa l-am masurat aseara pe cezar...iar a crescut...kupilu asta almeu creste doar in inaltime....mai nou are 92,5 cm...il mai masor diseara inca o data poate am gresit ...acum 1 luna avea 90 ...cu greutatea nu stiu cum sta , poate azi merg la prietena mea care are cantar de bebei si reusesc sa-l cantaresc ..oricum tine la silueta lui nu se ingrasa deloc Ariadnabr sper ca sunteti bine [pup] va pupam
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata, ![bis][bis] Spor la treaba adriana si...sa iasa o zacusca [yami]super....iar eu stau si ma mir in continuare la cei 92.5 cm ale lui Cezar...nu de alta...dar noi avem doar 77 cm. Ei, lasa caci cu timpul va prindem noi din urma. O zi buna.[flo][flo][flo][flo] Alina[vampa] si printul Rares[testoasa] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/alinatanasache/album"]Pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata la toate, de abia m-am trezi, sara inca doarme si bine face pentru ca in felul acesta pot si eu sa-mi gust cafeaua cum imi place mie... de cateva zile sunt lenesa, nu prea mai am chef de nimic. Ar trebui sa-mi fac putina curatenie si n-a nici un entuziasm, va invidiez pe cele ce aveti ajutor, ma gandesc la mamacita :) si nu numai. Apoi azi noapte am vizat ca Intrbam la cresa daca nu are Sara loc inca, la noi e o lista de asteptare foarte mare, iar cu bona nu e moda si financiar in perioada asta nu mi-as putea permite, plus ca sunt o 'stricta' cand e vb de cresterea si educatia Sarei, o chestie la care nu as face compromis, asa ca pana atunci ramane cu tati si mami... :) va doresc o sambata frumoasa PS: O pupam pe Alessia si pe Benny si abia asteptam sa-i vedem!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, buna. eu am disparut ca magaru in ceata se pare... marti am plecat la tara..a venit aseara...si marti dimineatza cand vroiam sa va scr ca plec...mi s-a luat curentul.....de dimineatza de la 9.30 ...si la 13.30 cand am plecat eu inca nu venise.[:(] acum fug pe la bucatarie putin caam de hranit 2 barbati. [:)] Nicoleta si Mihai Alexandru (17.02.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ninocikap/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by danna_J
neata la toate, Ar trebui sa-mi fac putina curatenie si n-a nici un entuziasm, va invidiez pe cele ce aveti ajutor, ma gandesc la mamacita :) si nu numai. Apoi azi noapte am vizat ca Intrbam la cresa daca nu are Sara loc inca, la noi e o lista de asteptare foarte mare, iar cu bona nu e moda si financiar in perioada asta nu mi-as putea permite, plus ca sunt o 'stricta' cand e vb de cresterea si educatia Sarei, o chestie la care nu as face compromis, asa ca pana atunci ramane cu tati si mami... :) va doresc o sambata frumoasa PS: O pupam pe Alessia si pe Benny si abia asteptam sa-i vedem!
Nu ma invidia prea tare,sa nu-mi dispara si ajutorul asta tardiv[:D].M-a mai invidiat cineva pe forum [:D]si a disparut prima optiune,am intarziat o luna cu aducea unui ajutor si am ratat sesiunea de toamna ptr.masterat,ca de unde sa faci teza cu insomniacul de serviciu si pic de ajutor?!Asa ca stai linistita,situatia nu e niciodata mai roz la altii,doar se vede asa.Si eu am fost cam ingrijorata in ce priveste educatia lui Alex,mai ales cand am vazut ca bona trebuie ea educata primar[:D][vezi faza cu sorterul],dar apoi am stat si am reflectat ca mama nu a beneficiat de CIC[ca nu era lege atunci]si ne-au crescut tot cu bone pana la gradinita[nici atunci nu era moda cu"bone",le ziceau"femei la copil"[:D]]in conditiile in care munceau amandoi ca disperatii,cate 1,5 norme fiecare plus garzi tata.Si nu s-ar spune ca am avut de suferit[:D] Sa stapanesti sanatoasa achizitia,iar Sara sa fie la fel de cuminte si cu somn lin,s-o ajute pe mamica ei. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/balcanalina/my_photos"]Alexandru,soarele nostru[/url] http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] V-am urmarit dar nu am avut timp sa scriu ceva. Acum am lasat-o pe Alicia la bunici si am si eu timp sa bantui pe net. Ma pun pe vizionat poze acum. Adriana WOAW ce inalt e Cezar,trebuie sa o masor si eu pe Alicia ca mi se pare ca s-a inaltat,ultima oara avea 84 cm. Dar ce harnicute sunteti,mie mi-e o lene,noroc ca mai am si soacra si mama ca ramaneam fara muraturi si fara nimic.Ei poate atunci ma mobilizam daca nu aveam incotro.Acum 2 ani am facut si eu zacusca,pus muraturi,gem pentru prima data si au iesit bine. [pup]la mamici si pitici. Carmen si Alicia http://pg.photos.yahoo.com/ph/krinis_caramella/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata tuturor, suntem bine, tati e la tenis, are competitie azi, Branko e cu el iar noi fetele am ramas acasa. Sara se joaca cu lana (rana) in camera lor... intre timp au coborat, am mers si eu sa le ajut, sa o iau pe sara in brate pe scari... mamacita te-am visat, eram cele mai bune prietene, m-ai invitat la masa la voi acasa, erati o familie mare, cu tata, mama ta si ceva sora sau cumnata ;) si nici macar nu m-am gandit la tine asa de intens sa te visez... un vis pozitiv care mi-a intarit convingerea despre calitatile tale de om, ai fost tare amabila si draguta cu mine... cat despre invidie, sigur nu ti se va intampla nimic, de ce sa ne gandim la ceva rau daca ne merge bine, iti doresc sa fie bine cu bona si sa stea cu placere in continuare... ma gandesc ca daca tot este cererea asa de mare oare de ce nu se face o 'scoala' un curs pentru bone in romania, ar fi interesant de organizat asa ceva. la mine e chestie de oboseala, de saptamana viitoare incep scoala ceea ce e bine, de trei ori pe saptamana sunt plecata de acasa, apoi mai merg tot de trei ori la fitness si in felul asta ma mai relaxez, sa stau mereu cu sara desi si narcis e cu mine hai ca va mai scriu...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] eu tot cu zacusca inca n-am terminat-o ..de fapt ieri am fost la plimbare si abia seara m-am apucat de treaba...acum e la cuptor , aseara l-am mai masurat inca o data, de fapt de mai multe ori ca sa fiu sigura, pe cezar...are doar 91 cm...ma miram eu 2,5 cm intr-o luna, fug sa-i fac mancarica azi are pastrav cu legume la abur [pup] sa aveti o zi frumoasa cu muuuult soare la noi e f frumos azi cred ca o sa iesim prin herastrau sa profitam un pic de soare ca tare o sa-i mai ducem dorul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...