Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

prietene din 2005


Recommended Posts

eu ieri am fost toata ziua plecata , am iesit cu mamicile din bloc la restaurant...a fost asa bine, am mancat numai bunatati, ne-am simtit foarte bine, cred ca o sa repetam figura... spre seara am aflat o veste trista , un unchi a murit ...era bolnav dar parca tot nu-mi vine sa cred ca nu mai e...nici nu stiu cum o sa facem ..maine sunt gata actele pt teren si trebuie sa mergem si la notar...as vrea sa ajung si la inmormantare ...dar e tocmai la campina...vedem noi noi suntem bine, cezar a fost un pic mucios ieri, azi vad ca e mai bine, dar cam tuseste , de fapt se ineaca cu mucisorii, bine ca nu mai are nasul infundat...e jale cand vede aspiratorul Anca Micaela drum bun si vacanta frumoasa ninocikap peterecere frumoasa la tzara caramella [pup] desenatoarei ...asa faceam si eu cand eram mica...mama era sa fac infarct can a vazut opera mea de arta...apropo de "cheonul" cica ar fi aparut niste carioci speciale pt pereti , se spala , dar mai multe amanunte nu stiu, daca aflati sa ne ziceti noua fug am atata treabaaaa va pup si va doresc numai bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutari, tuturor, dragele mele, dragi!Pupam toate mamicile si toti piticii!!! Ma bucur nespus ca v-ati reunit la subiectul acesta.Personal, mi-a fost extrem de greu sa ma rup de voi, mi-a fost tare dor de zilele in care eram burticoase,asteptam cu sufletul la gura momentul intalnirii cu puiutzii noastri si stateam la taclale cu voi toata ziulica. Din pacate, chiar nu am avut timp sa citesc ce ati tot scris, o sa incerc sa recuperez...Am vazut insa poze cu cei mici, sunt toti la fel de frumosi si de dragalasi! Revin un pic mai tarziu!Vreau sa recuperez! Nicoleta si [zana]Alexia (21 aprilie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adriana, un sfat necerut, daca nu te intereseaza ignora-l Radu ultima oara cand a inceput sa tuseasca un pic, tot din cauza la mucisori, i-am cumparat sirop de muguri de pin cu ienupar si propolis, e facut de TIS farmaceutic. Mi s-a parut ca face minuni , s-a curatat nasul frumos, in 3 zile a scapat. Eu [mamica] si Raducu [hagi] (22.04.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata tuturor, intai vreau sa urez fetelor ce ni s-au alaturat in ultimul timp Caramela si Clio bun venit! Eu imi cer scuze ca uneori sunt uit sa fac diferite urari, tre sa fiu mai atenta :)! apoi sa va spun putin despre noi, incep cu mine, am inceput scoala de limba si imi pare bine, sara intre timp ramane cu narcis, ieri ne-am intalnit in drum spre casa, au venit si ei la plimbare dupa care am mers sa papam ceva pe terasa... Sara e foarte activa, umbla peste tot, tre sa fim atenti in permanenta cu ea, e obositor, seara sunt si eu terminata, are si ea vreo 11 kg si ma termina sa o urc si cobor pe scari cand mergem la ea in dormitor, apoi cu schimbatul nu vrea sa stea nici o clipa sa o schimb la fel cand o imbrac dimineata sau seara cand o pun in pijama, nu se lasa si nu-i place ... Nu v-am spus pana acum dea ea are niste bubite pe fata, care la inceput a fost una, a zis pediatra ca trece si nu tre sa mergem la dermatolog, pana la urma a vazut ca persita bubita care era de culoarea pielii si foarte mica aproape de gurita in partea dreapta superioara, apoi ne-a trimis la dermatog care a zis ca nu are rost sa o opereze ca o sa treaca de la sine cand ii creste imunitatea fata de virusul respectiv care e comun la copii, sa asteptam ca o sa treaca, bla bla... zis si facut doar ca fetita noastra chiar inainte de am merge in romania s-a umplut de bubite pe fata, care repet nu sunt rosii sunt de culoarea pielii si nu o deranjeaza, insa deja m-am saturat sa astept sa-i treaca si nu vad nici un semn ca ar trece de la sine... daca stiti ceva despre problema asta sa nu ezitati sa-mi spuneti, pana la urma tre sa ne programam la alt dermatolog ca pe asta Narcis nu-l mai suporta, eu oricum nu sunt prea OK sa i le taie, estetic si poate e si dureros dar pana la urma daca alta solutie nu este... va doresc o zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

danna_j, ma bag si eu ca musca in lapte. Citeam despre bubitele Sarei, si m-am mirat ca dermatoloaga a pomenit de "operatie". Sa inteleg ca sunt negi? Daca da, pot sa-ti spun ca si Radu a avut ceva asemantor, la u mom dat unul pe deget, l-am tratat cu zeama de lamaie (am frecat usor zona zilnic cu lamaie, in vreo 2 saptamani a cazut). Apoi a facut vre 4-5 pe mana si unul pe fata care de asemenea cu lamaie au cazut. Primul s-a intimplat cand avea 6 luni si ultimele acum vreo luna. Daca nu sunt negi, atunci nu stiu ce sa-ti spun. [pup][flo] Eu [mamica] si Raducu [hagi] (22.04.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...