Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 4 )


dana p.

Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

pai uite ca m-a convins Papadie ca nu sunt io "oaia neagra"!![:-)))][:-)))][:-)))] Si unele dintre fete !! Si am revenit!!!

 

hai Rucsiid="blue"> pe bune sa terminam! OK?? Hai sa ne vedem fiecare de ale noastre!

 

 

Fetelorid="blue"> de ecograf stiti ceva? A venit?? Please!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Hai noroc![berica]

 

Io vreau sa fiu arbitru secund, pot?[zz]

Nu mai tin minte scorul, dar oricum bine ca ati terminat...

Poate bate Steaua diseara[:D]!

 

Bravo Rucsi...pentru urarea facuta Mirelei, daca e din suflet sigur se va implini! Sa-ti dea Dumnezeu si tie[copil], si tuturor fetelor care aspira la statutul de [gravi]

 

Nu lasati necazurile sa va umbreasca viata, sunt atatea lucruri de care putem sa ne bucuram, inclusiv acest forum prin care poate multe dintre noi devenim Prietene!!! Unite printr-un ideal: acela de a avea un copil!!! Ce poate fi mai frumos???[mamica]

 

Eu va pup[pup]

 

Gabriela si Mariuca (care nu mai are stare[b)]

 

Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by uki

Hai noroc![berica]Io vreau sa fiu arbitru secund, pot?[zz]Nu mai tin minte scorul, dar oricum bine ca ati terminat...Poate bate Steaua diseara[:D]!Bravo Rucsi...pentru urarea facuta Mirelei, daca e din suflet sigur se va implini! Sa-ti dea Dumnezeu si tie[copil], si tuturor fetelor care aspira la statutul de [gravi]Nu lasati necazurile sa va umbreasca viata, sunt atatea lucruri de care putem sa ne bucuram, inclusiv acest forum prin care poate multe dintre noi devenim Prietene!!! Unite printr-un ideal: acela de a avea un copil!!! Ce poate fi mai frumos???[mamica]Eu va pup[pup]Gabriela si Mariuca (care nu mai are stare[b)]Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!


id="quote">id="quote">Bineinteles ca este din suflet. O asemenea urare se face numai din inima. Si voua va doresc sa va indepliniti cat mai repede visul si sa ne intalnim toate la viitoare mamici.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor hai ca am inceput sa citesc la subiectul vostru si m-am speriat. Eu vroiam sa aflu ceva despre dnul doctor (unde are cabinetul) si mai tare m-ati ametit. Pana la urma are cineva coordonatele cabinetului? sau cand se va deschide?

 

Ana Maria si bebe Victor Stefan [bibe](15 12 2004)

 

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna fetitze dulci[biz]

 

Ana-Maria sa-ti traiasca Victoras...e mic mic![bibe]tare is dragi,io cred ca dl doctor iti va spune personal unde e situat cabinetul, da' saptamana viitoare...Ia incearca![:D]

Ai nascut cu el?

 

Aaaa, Rucsi id="red">draga mea, nici nu ma-ndoiam ca urarea pentru Mirela,id="red"> de a avea un [copil]bebe, nu ar fi fost din suflet...Sper ca fetele sa nu plece de tot de pe forum, sa va-mpacati cumva![bruta] Eeeeee io glumesc mey![;)]

 

Clio,id="red"> deci ce zici ca faci? Te pregatesti?[mamica]

 

Cris id="red">- deja mi-e dor de tine! Si de Andrei - la Mariuca[;)]

 

Alinuca id="red">- eu te felicitam pentru treaba faina pe care ai facut-o pe ...infe...ordine in forum!!! Eee, da' daca s-a inteles altceva, tot e bine! Si...n-am sters nimic! [alcool]

 

Sterg acum fugutza un pupic[pup]

La toate fetele!

 

Gabriela si Mariuca (m-a suparat azi![bang])

http://community.webshots.com/user/uki2003

 

Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uki id="red">nu am nascut cu el. Am nascut prematur (la 33s) si as vrea o consultatie ca am avut o multime de complicatii si asa vrea sa stiu daca sa mai incerc sa fac un bebe avand in vedere precedentele. Si stiu ca dansul se pricepe la probleme de hipertensiune.

 

Ana Maria si bebe Victor Stefan [bibe](15 12 2004)

 

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uki, Uki...uite cum ma provoci tu sa vorbesc desi nu sunt in cea mai grozava forma!!!!Da, ma pregatesc...imi fac o mie si una de probleme...Sau mai bine zis ma stresez de nu mai pot[:D].Asa sunt eu, ce sa fac acum?!In final sper sa fie totul ok!

 

Nicoleta si bebelusha +33

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...