Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 4 )


dana p.

Recommended Posts

 

Nicoleta id="red">id="size4">mami, io vreau doar sa-ti fiu alaturi...macar c-o vorbulitza buna...un gand frumos...ceva acolo sa te faca sa ai curaj si incredere! ce n-as fi dat si eu sa fi avut fete din forum cand eram[gravi]...[V]dar am fost singurica...

Hai, ca tu esti fata puternica! Si...cred ca abia astepti sa-ti tii puiul in brate![:D]Nu?

 

In rest, toate cele bune vi le doresc voua!

 

SI SA VINA MAI NENE VAAAAAAAARAAAAAAAAAAA!!!id="red">id="size4">

 

Gabriela si Mariuca

 

Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fete!

 

Pai...ce mai faceti? Sunteti la muntic?[recevere]

 

Alina - poate stii tu ceva de doctor, eu as vrea macar sa stiu daca a deschis in sfarsit cabinetul...a fost careva pe acolo? Cum e si ce se poate face (la investigatii ma refer), hai Alinuca, stiu ca stii!!![:D]

 

Mirelucaid="red">id="size4"> - taaare ma bucur ca n-ai plecat, dar acum ar mai fi o problema...CRISTINA id="red">id="size4">nu vrea sa mai scrie cu noi. Ajuta-ma sa o aduc inapoi, stiu ca a fost la doctor...dar nu stiu de ce[bang]

Si probabil cand intru eu pe net, iese ea, sau invers(ca acum) ea a iesit...

Cris id="red">- daca citesti, sa stii ca mie mi-e tare dor de tine si vrau sa vii inapoi[q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q]

 

Bine, oricum poate ca voi vorbiti...asa ca renunt sa mai insist, stim ca nu se poate cu forta...

[neand]

 

Hai poate cand se face cald, ne intalnim si noi undeva...ce ziceti?

Eu abia astept caldura!

 

Va pup si weekend placut![pup]

 

Gabriela si Mariuca

 

Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uki, imi pare rau ca te dezamagesc, dar habar n-am... am sunat si eu sa-mi fac programare la cabinet ieri, dar asistenta mi-a zis sa sun luni sau marti pt. ca nu stie exact cand vine dr.... deci... nu stiu nimic din pacate. O sa sun luni sa vad daca s-a intors si sa-mi fac o programare.

Week-end placut fetele!

 

Alina

 

"Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land amog the stars." (Les Brown)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai ma uki ca nu-s asa abracadabra... io is pe net mai tot timpul... pe ym cel putin, iar daca nu-s prin bucatarie...vad cand primesc un mesaj...

 

la doctor am fost cu andrei... ca tusea nasol de tot... si eu sunt la fel de bolnava, si cam greu sa rezist... oscilo+ceai+lamaie... sper sa-mi treaca tusea asta nenorocita, ca nu mai pot...

 

si n-am disparut de pe forum, citesc inca... si uite ca mai si scriu... da' recunosc ca-mi propusesem s-o las mai moale...

 

Cristina [baietel] si [copil]Andrei-Razvanid="blue">id="Comic Sans MS">

http://www.andreirazvan.home.ro

http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, pupicei!

Eu in momentul de fata am o mare dilema pe care nu pot s-o expun pe larg aici pe forum dar am nevoie de mamicile care au nascut deja cu dr. T. sa-mi dea si mie un sfat, sa ma lumineze ca simt ca o iau razna. Pe scurt ma intereseaza cat si cui au dat pentru o nastere normala cu medicul nostru. Astept sa ma luminati si pe mine pe PM cand aveti voi vreme. Ma intereseaza pe langa capitolul bani absolut orice alt amanunt pe care voi il gasiti important, ca sa stiu ce ma asteapta.

Inca o data pupici la voi si la bebici si mii de multumiri pentru cine imi scrie si mie PM.

 

Andreea [gravi] 30 sapt.

Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

No, Andreea, eu ti-am raspuns, dar eu sunt mai veche stii...asa ca sa nu te superi daca acum tarifele s-au schimbat...

Eu, la vremea respectiva l-am intrebat pe doctor pe sleau...asa sunt eu...decat sa ma fac de ras![:D][:D][:D]

 

Hai, ca va pup[pup]

 

Gabriela si Mariuca

 

Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Stie cineva daca doctorul nostru s-a intors in tara? N-am indraznit sa-l sun pe mobil, ca poate crede omul ca e ceva urgent si raspunde pe roaming, il bag la cheltuieli nejustificate!!!

 

Multumesc mult!

 

Giliutza:) si Adinuta:)

Dr. Tutunaru - Elias

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...