Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 4 )


dana p.

Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[q] Am fost ieri la 5. Liniste si pace, nici paciente si nici la receptia de "incasari" nu mai era program. Din nefericire nu am stat la dr. T decat fix 2 minute pentru ca urma sa vina marele sef Oprescu. Mi-a zis ce analize sa fac si ne vedem cand am rezultatul.

Cabinetul am inteles de la Shobo ca ar urma sa se deskida pe str. Maior Coravu. Abia astept pentru ca nu mai vreau sa merg la spital...[b)]

Diafera stiu ca si tu trebuia sa mergi ieri pe la 6. Tu ce ai facut?

 

Andreea [gravi] 28 sapt.

Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D][:D]Ai dreptate Androix ... eu am ajuns pe la 18:30 si domnu' Iliescu cu consilierul, lui Sorin Oprescu trebuiau sa apara dintr-un moment in altul . Securitatea era peste tot pe holul acela!

Intre timp am inteles ca Dr. Tutunaru era intr-o operatie de cezariana si mi s-a transmis sa il astept la camera de garda... in final au mai venit inca 2 gravidute .. si cand sa ne intalnim mi-a zis sa vin azi de dimineata... si a fost mult mai bine .. doar 3 paciente am fost la usa .. si m-am bucurat ca am putut sa il inteb mai multe lucruri. [:D]

 

Aura

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci ne vazusi Uki id="red"> !!!!Mey, mey!![8D]

 

PAi am zis sa fie prima poza a lui bb in albumul pe ca r incepem sa il construim! Cand o sa trecem de fazele cu colicii sper sa reusim sa povestim peripetiile prin care am trecut pan ne-am nascut si sa o psotam si pe " infertilitate?" Este o poveste cu final fericit numai daca datorita DR MINUNE! Si tare as vrea sa stie si alte fete ca prin mainile lui se construiesc suflete si vieti!! Bb Tudor este cel care demonstreaza cat este de importaant ca fiecare om are un destin si destinul lui a fost indrumat cu dragoste si profesionalism din primele saptamani de conceptie dupa ce fusese traumatizat de Dr Anca,HAmid Suciu si Uscatescu !!

 

Diaferaid="red"> stie ea !

 

Kid e bine ca ajungi la Colteaid="red">! Eu am fost traumatizata vreao trei luni cu Fundeniul ! AM fost si eu la dr.Avram si e foarte draguta ! Daar eu aveam deja 8 luni de sarcina si mi-a zis ca nu mai e cazul sa facem investigatia mai ales ca ultimile analize la Fundeni dupa tratamentul DR MINUNE se normalizasera! Asa ca am plecat foarte fericita ca nu ma mai inteapa nimeni!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey fete cucuiete, da' ce-i cu voi?????

Sunteti plecate la muntic?

Mai scrieti si voi mey, ca vrem sa stim ce mai face doctorul nostru,

 

Ati vazut ca are un numar de tel nou...pt programari?

 

Shobo draga bine ai venit acasa si...vrem si noi poze!

 

Clio, ce mai faci? Te odihnesti?

 

Pupacim la voi mey!

 

Gabriela si Mariuca

 

http://community.webshots.com/user/uki2003[pup]

 

Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...