Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 4 )


dana p.

Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetelor[help], unde ati vazut voi noul nr de telefon al d-lui doctor? Ca eu nr de pe site de la contact il am de la bun inceput (aug 2004) si pe acesta l-am folosit indiferent de urgentza programarii! va rog pe cele care aveti si alt numar de telefon sa mi-l trimitetzi si mie pe PM. Eu sunt o [gravi] a dl dcotor in 18sa+ si ma gandesc sa nu am cumva nevoie de o "linie roshie" [tel] in cine-stie ce situatie!

Multumesc frumos si [pup] pentru ca ne tineti la curent cu noutatile legate de dr nostru drag!

 

Ioana si bblina 18+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Mey Ioana, mie mi-a scapat faptul ca tu esti o burtica...pai sa-ti traiasca mey!!! Sa fii sanatoasa si sa duci cu bine la capat sarcinutza. Si sa nasti usor, da pana atunci mai e...iti mai uram de mii de ori.[cool]

 

O sa-ti dau PM cu nr, dar oricum zice ca e pt programari...asa ca poti sa-l suni la nr obisnuit pt orice altceva...cred!

 

Si...hai si tu pe ym cu noi la barfulitze mici.Ce zici? Daca ai timp, seara! De ex id meu e gabriuki, al cristinei e hornoiuc, al mirelei e ...mirestay? Sper sa nu ma bata fetele, mai schimbam si noi pareri despre dr (online!)[bicla]

 

Va pupacim si...ovulati cu folos[:D][:D][:D]

 

Gabriela si Mariuca

 

Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ukiid="red"> esti o dragutza[flo]... noi suntem ca burtici o realizare a dl doctor, asha ca ne punem sperantza (ca shi pana acum) tot in dl doctor sa ajungem cu bine pana la capat!

Din pacate eu nu am net decat la serviciu, asha ca seara nu prea am de unde sa intru... si nu prea imi vine sa merg "creanga" prin interenet-cafe-uri. da' barfitzi constructiv si pentru noi [;)] si sper si eu sa am cat de curand si acasa un "port" [titanic] ca sa ma alatur voua!

[pup][pup][pup]

 

Ioana si bblina 18+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele

 

Va scriu la rugamintea unei mamici nemembra a DC care ar vrea sa mearga la dr T. [help] dar i-a trecut ei pe la urechi ca maternitatea ar avea probleme, in sensul ca au fost copii infectati cu virusi. Stiti ceva? Eu nu am auzit nimic, din contra dar eu n-am nascut acolo (si nici in alta parte [:D]) insa ea e o gravidutza nelinistita si as vrea s-o ajut.

 

Multumesc frumos!

 

Simona

 

... cu inalte calificari de nasa si matusa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mamici de ian feb 2005 sunt multe mamici care au nascut cu dr. Tutunaru dar pe nici una n-am auzit-o sa fi luat ceva din spital puii. Nu cred.

 

Andreea [gravi] 29 sapt.

Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nana_sim,id="green"> eu am auzit ceva de genul asta despre Spitalul Municipal si Elias, ca ar exista un virus/ciuperca/nu stiu ce in peretii spitalului si ca de aceea ar exista sanse ca bebelusii sa se imbolnaveasca. Dar nu stiu cat e realitate in asta in ceea ce priveste Elias.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...