Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (45)


Recommended Posts

Da Simona,Iantu va fi tatic(de fetita se pare),iubita lui este insarcinata in 4luni si o saptamana,deci inca o leoaica\leu la orizint.Sa traiasca!!! Cine zicea de colacele,sa vedeti la mine colac de salvare!![bang]Noroc ca sunt "inalta"(1.76),da si 80kg,of,of. Andreea Banica mami de ingeras Alexia Elena http://community.webshots.com/user/andreeabanica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 156
  • Creat
  • Ultimul răspuns
LA MULTI ANI BEBUCILOR CARE AU IMPLINIT LUNISOARE ZILELE ASTEA![s] Catrina e cu mucii pina-n brau si tuseste ca o tutungioaica ...i s-a rupt tusea. Haraie. O sa mergem la dr maine ca ieri am ratat programarea (idioata de asistenta ne-a comunicat in engleza ora 18:30 desi noi ii vorbisem in germana. am ajuns la cabinet si am constatat ca programul se terminase la 18. A tradus in capul ei din germana o jumatate de ora inainte de 18 in o jumatate de ora dupa 18). M-ati zapacit..se da sau nu spanac d-ala congelatu`la copii? Papa si Mielu- taraie muci de la nas pin la papuci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor bebelacilor! Monica am ris de Bobo...dar sa nu ma spui... Simona si mie-mi place tare mult poza aiai si inca una in care a fost surprins momentul urmator....ce sa zic...al meu sot a fost pe faza recunosc. Dar a fost haios la cezariana, el trebuia sa stea la capul meu si sa nu se uite dincolo de cearceaf....cind erau pe cale sa-l aduca pe lume pe Luca , au lasat cearceaful si i-au spus gata acum fa poze! Mi-a placut...in fond ce-i interesa pe ei...si nu-ti spun ca nu se mai dadeau plecati, vroiau poze (de personalul medical vorbesc)... Imi place poza aia a ta cu Luca cu basmaluta galbena....se gasesc in Ro? Vreau si io! Andreea, Naomni...si parca mai era cineva...bun venit in club...eu sper sa-l parasesc cit mai curind... Laurici mama, ce faci tu cu Lucasu? Vezi ca nu o sa mai scpi de el pina la citiva ani..hi,hi,hi...Luca al meu nu este luat in pat niciodata la ora de culcare sau noaptea...parinti fara inima ce sintem ! Ramses multumim de aprecieri si eu am vazut pozicile voastre si sinteti frumosi foc! Eli eu ii citesc dupa amiaza, nu inainte de culcare...desi asa ar trebui s-o fac ,dar mai incolo...ca Luca stie ca dupa baie ,este biberonul si culcarea..... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/basom11/my_photos "]Luca cel frumos[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna frumoaselor mamicute. Monica ce face Bobo? Intreb ca si noi suntem campioni la cazut. De doua ori intr-o zi. Si sincer nu avea incredere nici sa-l lasi in patul mare. Moata mea a cazut chiar din el. Si era inconjurata de perini. S-a tarat prin tot patul, a excaladat perinile si privea in jos chiuind. Exact in acel moment zdup jos. Culmea este ca si ei ii plac sporturile extreme, sa stea cu capul in jos, sa se bage prin toate gaurile,etc. Din fericire nu a avut nimic.Chiar am plans eu mai mult decat ea. Si eu tot asa , eram la baie sa fac un p....Si am plecat aproape cu pantalonii in vine. Asta este....ne imbatranesc cu ani de zile pe noi cu boatele lor. Fetele sincer nu stiu ce sa ma mai fac cu fiica-mea, pur si simplu nu mai are stare, nu poate sa stea un minut singura ca face vreo boata. Dar e o dulce si mami o iubeste imens. A si ne-a iesit si noua un coltisor de dintisor, si cel de-al doilea sta si el sa iasa, se vede prin gingie. A durat insa cateva zile bune pana a spart, cu ceva maraituri, dar nu foarte multe. Caci noi ne sugem degetul, asa ca daca maraim si mami nu ia nici o masura bagam manuta pana la cot si rontaim la ea. Gata iar fug. Ce invidioasa sunt pe cele care stau acasa cu bebei lor. Vreau si eu acasaaaaaaaa. Pupici dulci. Liliana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kim, mersi de sfat...sa vedem cum evolueaza treaba. Bai ati vazut la stirile protv, bona aia care avea in ingrijire doi gemeni de sapte luni, ce le facea....au prins-o cu o camera de luat vederi....mie mi s-a facut rau. Unii nu merita sa traiasca pe lumea asta... mitzura cu bebe Tudor Codrin http://community.webshots.com/user/mitzura1974
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aoleuuu am vazut stirea .. ce-as mai fi dat-o cu capul de toti peretii .. nemernica !!! aoleuu , ce m-am enervat !!!! Olivia , da-mi adresa si-ti trimit toate culorile [pup] chiar vroiam sa va intreb .. pe mine m-a sunat sefa mea si m-a intrebat cand ma intorc la serviciu ...voi pana cand stati acasa ? eu as sta pana la 01.01.2006 ... nu stiu ce sa fac ! pup Simona si bb Luca http://photos.yahoo.com/ionel_dinu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...