Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste,din IASI.......(11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 156
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La multi ani fetelor! Va doresc tuturor o primavara minunata plina de bucurii si realizari,si nu in ultimul rand multa multa sanatate! Carmen,la multi ani pt ziua ta,nu fi suparata ca n-ai petrecut acum...sa se faca puiul bine si ai timp sa sarbatoresti cand vrei ...dupa...dar unde s-a nenorocit asa tare bietul copilas?Sinuzita? Vai de capul vostru prin ce ati trecut... Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabriela, si noi cu temperaturi ridicate ne luptam. Cand am vazut pe termometru 39, am zis ca lesin. Si, citind pe aici cu meningita era cat pe ce sa fug la spital aseara. M-a linistit medicul de familie, telefonic. M-a zis ce sa fac sa-i scad febra. azi insa, dupa consultatie, rezultatul tot nu e imbucurator. Stafilococul nu da semne ca s-ar retrage, desi suntem in tratament. Rezistent, donm'le, nu gluma! Enervantul!!![bang][bang] Cert e ca vineri, in loc sa petrecem, mergem la consult. Si oricum, nu mai aveam nici un chef de distractie. OANA SI STEFAN-VLADIMIR (11 martie, 2003) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA DRAGELE MELE, sper ca ati avut o zi buna ieri,si intr-adevar parca nu se mai termina cu virozele,cred ca putini au scapat iarna asta. si noi dupa o viroza de la AlaZ...azi vad ca ma camia custranuturi,sper sa nu ma pricopsesc iar cuvreo raceala.si cu meningita,doamne-fereste,nu-i de gluma.sa ne fereasca AL DE SUS.. asteptam sa povestiti,cum a fost intalneala la Bolta Rece,nu am mai mers acolo de mulllttt. sanatate multa si rugati--va sa vina caldura odata! gulshan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost suuper si ne-am distrat grozav! Am ris cit pentru doua luni,am mincat bine(frigarui cu garnitura de brocoli si ciuperci sote,bere fara alcool,iar desert clatite cu ciocolata si inghetata). Asta dupa ce am mincat si la cantina la masa oferita de sindicat[:D].Am ajuns acasa mai pe seara[:D] si distrata si gospodina ,fiindca am cumparat sfinti de la cantina,eu doar i-am insiropat,le-am pus miere si nuca![cool] Daca mergeti in crama ,atentie la chitanta...au un talent deosebit la incarcat nota de plata[batcap]! Am luat rezultatul la amniocenteza si totul e OK! Bebe e sanatos si sigur e baietel,nu mai e nici un dubiu![:D][:p] Multa sanatate mamicilor si copilasilor bolnaviori! [flo][pup]Cristina[gravi],Dumbo Jumbo si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de intrebare Gabriela. Gaza mica e mare acum...sambata face trei ani!De maine incepem cu sarbatoritul,maine la McDonald,ca n-am gasit liber cand as fi vrut...m-am trezit cam tarziu ca nu vreau brambureala in casa...vineri la gradi si sambata in familie...Sper sa n-o dezorientez cu trei aniversari...In rest...iesim si noi dintr-o iarna cand mi-a fost racita intr-una...bine ca se termina...nici macar de zapada n-am apucat sa ne bucuram.. Cristina ,sa-ti fie de bine petrecerea.. La fostul job obisnuia seful sa ne dea o masa in oras de 8 martie,am fost de doua ori la Club RS(ca ne placu prima data),la Quatro Roti,Trei Sarmale,Caraffa ...intr-un an am fost la striptease masculin...de 7 martie..tot platit de firma..he he he... ne distram misto .. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adi69
La fostul job obisnuia seful sa ne dea o masa in oras de 8 martie,am fost de doua ori la Club RS(ca ne placu prima data),la Quatro Roti,Trei Sarmale,Caraffa ...intr-un an am fost la striptease masculin...de 7 martie..tot platit de firma..he he he... ne distram misto .. Adriana
Aoleu... unde e fostul job asta prea-minunat? [:D][:D][:D] Kittutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...