Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste,din IASI.......(11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 156
  • Creat
  • Ultimul răspuns
N-ai uitat nimik? [:p]Sa vezi ce frumoase-s moldovencele,mama, mama...[:D][:D] Nu jura strimb! [;)]
quote:
Originally posted by marius
Hai ca sunteti dragute. Multumesc pentru informatii, le-am preluat. Da voi sta la Hotelul Moldova daca am retinut bine e undeva prin centru este masa inclusa dar seara as prefera sa ies undeva sa iau masa dar nu la restaurant, prefer ceva mai linstit, curat, pe cat posibil fara prea mult fum, cu specific romanesc (asa sunt eu mai conservator, glumesc dar prefer sa mananc produse romanesti) unde sa iau o cina linsitit, fara cantaretzi la un X pahar in plus la bord. Pe cuvant ca o masa curata cu o servire prompta fara fast e tot ce vreau. Si o mancare gatita, cu gust si...romaneasca. Hai ca ma descurc din atatea informatii...sper. Trebuie sa mergi si prin oras sa fac poze ii sunt dator lui Veve[:D]. Cu timpul o sa stau cam prost. Marius Pernes home page - www.marius.rdsor.ro
[pup][flo]Carmen,Ilinca&Ionut http://photos.yahoo.com/m_costin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by marius
Hai ca sunteti dragute. Multumesc pentru informatii, le-am preluat. Da voi sta la Hotelul Moldova daca am retinut bine e undeva prin centru este masa inclusa dar seara as prefera sa ies undeva sa iau masa dar nu la restaurant, prefer ceva mai linstit, curat, pe cat posibil fara prea mult fum, cu specific romanesc (asa sunt eu mai conservator, glumesc dar prefer sa mananc produse romanesti) unde sa iau o cina linsitit, fara cantaretzi la un X pahar in plus la bord. Pe cuvant ca o masa curata cu o servire prompta fara fast e tot ce vreau. Si o mancare gatita, cu gust si...romaneasca. Hai ca ma descurc din atatea informatii...sper. Trebuie sa mergi si prin oras sa fac poze ii sunt dator lui Veve[:D]. Cu timpul o sa stau cam prost. Marius Pernes home page - www.marius.rdsor.ro
Marius e ok la Moldova!Si acolo au mancare traditionala romaneasca bunuta. Si un restaurant linistit. Presupun ca o sa ai treaba in Iasi deci nu ai timp sa bati orasul dupa localuri. Acolo la hotel e bine. Sa ai drum bun si o sedere foarte placuta in orasul nostru. Daca ai nevoie de ceva ma ofer sa te ajut. Astept semn pe PM si dau nr. tel. Cu bine Ella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DE 1 MARTIE VA DORESC TOATE CELE BUNE SA SE ADUNE,SA VI SE IMPLINEASCA TOATE DORINTELE SI VIATA SA VA FIE O PRIMAVARA FARA SFARSIT! [url="http://www.ofoto.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=217448301205&page=1&sort_order=0"][foto]cu Erica la un an[/url] Elena si [foto][url="http://www.ofoto.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=292004679105&page=1&sort_order=0"]Erica [/url] 6. februarie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o primavara frumoasa tuturor.[floare3][floare3][floare3][floare3] flori pentru tot grupul DC si in special pentru iesencele mele. hai ca suntem un grup tare fain!!![grup]sa ne traim si sa ne bucuram mereu de viata. OANA SI STEFAN-VLADIMIR "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...