Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste,din IASI.......(11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 156
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ochiul soacrei? Ai avut presimtiri ca mai faci un baiat[:D][:D]?
quote:
Originally posted by palmyrah2002
[s][s][s] LA MULTI ANI,CARMEN ! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de toti cei dragi! Multa,multa sanatate lui Alex! [flo][pup]Cristina[gravi],Dumbo-Jumbo[:D] si Mihnea
[pup][flo]Carmen,Ilinca&Ionut http://photos.yahoo.com/m_costin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut iesencelor [bis] Va mai amintiti de aime [gravi]? eu sunt, doar ca acum sunt fericita [mamica] de Vladut de 3 luni si 3 saptamani.Am disparut o vreme de pa DC din motive de burtica, nastere si net...dar iata-ne iar in familia DC. Ne primiti? Felicitari Cristinei ptr bb 2 !!! ...si multumesc ptr sustinerea de ...cam acum un an... Copiii vostri au crescut, voi ati facut numerose intalniri, am citit asa si eu pe sarite, ca nazdravanul meu nu prea ma lasa sa fac altceva decat sa fiu mamica, si nu oricum ci mamica lui. Poate venim si noi la urmatoarea intalnire, sa ne cunoasteti si pe noi... va pupam pe toate si pe toti bebicii si copilasii scumpi aime si vladut(15 nov 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati revenit, aime si vladut! [hia]
quote:
Originally posted by aime
Va salut iesencelor [bis] Va mai amintiti de aime [gravi]? eu sunt, doar ca acum sunt fericita [mamica] de Vladut de 3 luni si 3 saptamani.Am disparut o vreme de pa DC din motive de burtica, nastere si net...dar iata-ne iar in familia DC. Ne primiti? Felicitari Cristinei ptr bb 2 !!! ...si multumesc ptr sustinerea de ...cam acum un an... Copiii vostri au crescut, voi ati facut numerose intalniri, am citit asa si eu pe sarite, ca nazdravanul meu nu prea ma lasa sa fac altceva decat sa fiu mamica, si nu oricum ci mamica lui. Poate venim si noi la urmatoarea intalnire, sa ne cunoasteti si pe noi... va pupam pe toate si pe toti bebicii si copilasii scumpi aime si vladut(15 nov 2004)
[pup][flo]Carmen,Ilinca&Ionut http://photos.yahoo.com/m_costin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aime,bine ai revenit si te asteptam mai des pe la noi! Sa va traiasca flacaiasul si sa va aduca numai bucurii! Hiiiiih,ochi de soacra cu doua nurori[:p]....sper sa nu ajung poama acra,doamne fereste si nadajduiesc sa am doua nurori care sa suplineasca lipsa fetelor,adica sa fim aproape sufleteste! Cristina[gravi]Dumbo Jumbo si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru miine am facut rezervari la Bolta Rece,asta dupa ce am incercat in citeva locuri fara succes(era deja ocupat). LA RS si Clubul bursei trebuie sa mergi sa platesti aconto si sa stabilesti meniul-mi se pare o mare porcarie,pentru ca nu e nunta,sintem 10 gagici care iesim in oras pentru citeva ore-. Caraffa mi-a lasat un gust amar din cauza orelor in care poti face rezervari 12-17 si 19-24.Inainte de patru nu pot pleca de la serviciu,iar sa ma duc de la ora 19 ar insemna sa bat barbunca prin oras,ceea ce iar nu-mi convine.La Monte Carlo nu mai erau locuri,Bilius,Select si Expo sint destul de scumpisoare ,iar la Casa Lavric o colega de-a mea a facut rezervari pentru ziua de nastere si a luat o teapa de zile mari.A ajuns acolo cu tot cu musafiri si i s-a spus ca nu sint locuri si a fost nevoita sa mearga cu toata gasca de musafiri in alta parte[batcap]. Cam asta e...sper sa fie bine la Bolta Rece,pentru mine e OK oricum fiindca de prea multa vreme nu am fost undeva! Va povestesc miercuri cum a fost!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!!!Hop si eu pe la voi!!! Iasi-ul este orasul meu de suflet, acolo mi-am trait anii mei de facultate, ahhhhh ce ani au mai fost, Mereu, cand aud, sau vad ceva scris de Iasi tresar, pentru ca orasul e similar cu vremurile tineretii si mai ales ale studentiei. Acu sunt departe si poate ca la vara voi ajunge in vizita in Iasi, am noroc ca ceva ma leaga mereu de Iasi, sotul meu e de acolo si vom merge cel putin in fiecare an sa revedem locurile pe unde ne plimbam..... Restaurante .....si noi mancam des la restaurante..., dar acu chiar nu imi amintesc bine cum se numeau..., mergeam des pe Pizza Pazzo, ( nu mai stiu daca asa se scrie), acolo aveau mancaruri bune italienesti. Va las acum fetelor si mai trec pe la voi, ca imi face placere sa imi reamintesc de locurile minunate din Iasi. Salisa AO
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...