Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi din Aprilie 2003 (17)


Veve

Recommended Posts

Continuarea [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39804&whichpage=1"]Bebelusilor din Apr 2003 (16)[/url] mama prima- corinaq - 1 martie - Ilinca - chei masina, sticluta oja, telefon mobil Karmen - 1 martie - Calin toni - 2 martie - Raluca RUSCUS - 7 martie - Danny Thierry mamamariana - 11 martie - Emilia Gabriela - telefon mobil, oglinda, termometru Laura B - 11 martie - Diana - chei, carte si pix ghinetz - 11 martie - Stefan loremari2000 - 13 martie - Loredana dy - 15 martie - Cezar - mouse, bratara de aur, oglinda. lexi - 15 martie - Eduard - surubelnita, carte de credit, naveta spatiala, carte, parfum, mouse. Vlada -15 martie - Vlad - ceas, bani, carte. alexias - 19 aprilie - Alexandra cary - 19 martie - Axel Andrei - lei, dolari, foarfeca Anisia - 21 martie - Rares-Costin Brindu - 21 martie - Mihail Lilib - 29 martie - Daria - ruj, carte, bani Acvi - 3 aprilie - Alex - chei apartament, surubelnita, chei masina. Tuchi - 3 aprilie - Dragos Mihuletu - 3 aprilie - Sara Daniela - perie, foarfeca, ruj, carte, bani Adela P - 3 aprilie - Jonathan Mathieu Verutza - 8 aprilie - Alina-Diana - oglinda, bani, pix Pico - 9 aprilie - Ioana Carrina - lant aur, foarfeca, pix Caterina - 9 aprilie - Giulio Ariel - 10 Aprilie - Alexutza Taisia (Monica) - 10 aprilie - Adrian Piti - 11 aprilie - Armand Adrian ivartolas - 11 aprilie - Alex Bendis - 13 aprilie - David - parfum, cutie bere, casti audio, seringa anutze - 16 aprilie - Bianca issabbella - 19 aprilie - Delia Crysa - 20 aprilie - Bianca Saso - 22 aprilie - Nathalie Pisicutele - 23 aprilie - PISICUTA ungureaa - 25 aprilie - Gabriel Andreea Ana - 26 aprilie - Anais Geta Sfia - 27 aprilie - Mihaela dana d - 28 aprilie - Ana Ilinca acinorev - 28 aprilie - Teodora - Stefania : ruj, pieptene, chei de la masina meme - 1 mai - Anca - mobil, pix, inel, ruj. Lumi - 2 mai - Denisa Cristina ange - 13 mai - Robert Mihail Bebelusha 28 - 16 mai - Corina pozici cu bebei de martie - aprilie: http://community.webshots.com/user/mitzapicia Irina,veve & croko[url="http://pg.photos.yahoo.com/lacramic04"][hia][/url] [url="http://community.webshots.com/user/agnesiris"]pozici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Iaca i-a mai sunt cateva zile si incep petrecerile de aniversare a copilasilor nostri si cand te gandesti ca parca ieri erau niste GAGALICII!!! Cum vremea asta ne joaca feste,inca nu am stabilit unde vom tine aniversarea,cum copilasi de aceeasi varsta cu Axel nu prea avem nu prea stiu cum o sa iasa,asa ca astept sugestii. Nici la capitolul CADOU nu stau bine,asa ca astept si aici idei! Va doresc W-E placut!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi suntem f. nehotarati cu aniversarea...probabil ca vom merge la un loc de joaca unde lui ii place extraordinar de mult, sa simta si el ca-i ziua lui...apoi acasa vom decora toata camera cu,poate ati ghicit - Mickey ! Chiar ieir am vazut la Carrefour si fata de masa si baloane si pahare, asa ca-i va placea tare mult. Si vom face cu prietenii, dar, din pacate , cred ca tot fara copii. Si bineinteles tortul cu Alba ca Zapada si cei 7 pitici, ca de fapt piticii sunt preferatii. Iar de cadou, mai mult ca sigur va fi moto cu acumulator, chiar daca vine de departe si s-ar putea sa nu ajunga chiar de ziua lui.... Ma enerveaza rau de tot vremea asta...aveam intalnire in parc cu "iubita" lui Vlad, dar se pare ca nu vom putea iesi... Distractie placuta tuturor, Pupici Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, pe voi nu va intristeaza circul??? ma uitam dimineata cu stefan la tv la un spectacol de circ si mi se rupea inima cand vedeam bietii ursuleti chinuiti asa. lui stefan cred ca i-a placut, desi nu a prea avut rabdare. mie insa si dresoarele mi se pareau triste. ca sa nu mai zic de clovn. nci gradinile zoologice nu-mi plac. cel putin nu cele din romania. prefer o emisiune pe animal planet. (acum sa nu credeti ca sunt o mare aparatoare a animalelor...cainii vagabonzi chiar imi displac. dar, pur si simplu asa simt.) mamamariana, vom sarbatori in aceeasi zi. doar ca noi vom face petrecere acasa. si chiar daca nu prea avem copii, cred ca ma enervez si le voi pune celor mari coifuri si baloane. o sa dea pe spate soacra-mea![:)] OANA SI STEFAN-VLADIMIR "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, ne-am intors de la plimbare ! Pana la urma ne-am hotarat sa iesim si tare bine am facut...ca doar nu se mai vazusera de multisor amorezii...s-au dat in masinute si trenulet si desigur ca n-a scapat nici un leagan. Noroc ca am fost cu carutul, ca Vlad a adormit in drum spre casa si mai doarme si acum, asa ca-mi fac de cap... Voi mai folositi carutul pt. distante mai mari? Ca oboseste si ma pune sa-l car in brate.... Oana, trebuie sa vedem neaparat pozele cu soacra cu coif !!! Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi nu mai folosim de mult carutul si chiar ma scotea din balamale sa tot ii spal rotile ca sa-l bag in casa!!!bine ca s-a terminat aceasta epoca. Oana si eu ma gandeam sa ii pui soacrei coif!!!!! Cat priveste CIRCUL nu stiu ce sa zic,cu siguranta sunt chinuite acele animale si mila mie de ele,noi inca nu am fost la circ,doar Rebecca cu gradinita. W-E placut!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

abia astept sa o vad EU pe soacra cu coif...!daca ati sti ce "intepata" e, ati "gusta" mai bine imaginea. mereu la patru ace si super sobra. femeie faina, de altfel, dar eu sunt mult mai degajata. asta vara cand am fost la ea m-a servit cu capsuni cu furculita[batcap]. asa ca va fi musai sa fac o masa "oficioasa" de ziua lui stefan. da' la coif tot nu renunt. OANA SI STEFAN-VLADIMIR "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...