Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din Aprilie 2003 (17)


Veve

Recommended Posts

La multi ani! Cezar, Eduard si Vlad ! O viata fara greutati si pareri de rau, cu noroc din plin va uram si noi (ma trezesc si eu, din cand in cand). Felicitari Pico, o sarcina usoara iti doresc... vad ca din ce in ce mai multe mamici din grupa noastra calca pe bec. Care o fi urmatoarea? Superbe poze, mamamariana, Emi e o zana blonda (incredibil de blonduta!!) O seara buna sara daniela si mami
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sper ca urmatoarea sa fiu eu [il]..prin iulie-august sa va anunt... Mihu - mi-a placut super mult urarea ta..." o viata fara pareri de rau "..este exact ceea ce imi doresc pt. el, dar nu-mi venise pe limba... Eu nu ma intorc la munca...raman acasa pe post de mamica cu norma intreaga. Avand in vedere ca peste cateva luni, speram ca va veni alta bebitza...nu avea rost sa ne complicam cu Vlad... Moto ajunge abia maine la ora 14...asa a fost sa fie ! Autocarul a avut intarziere...asa ca abia asteptam ! Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo][flo]Fetele,multumesc pentru gandurile voastre frumoase! Vlada,asteptam vestea cea mare!!! Mihuletule m-a distrat faza cu becul,iti doresc sa calci si tu cat mai curand.E pacat sa nu calci pt ca faci copii frumosi si pt ca ar fi pacat ca Sara sa ramana singurica. Cary si Mamamariana ramaneti de baza la capitolul sfaturi[pup][pup]! Raluca si Ioana (09.04.2003),sufletelul meu drag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu intarziere mare (nu mi-a mers calculatorul doua zile), urez si eu La multi ani pentru Loredana, Cezar, Eduard si Vlad. Sa fiti fericiti si sa aveti parte numai de bine! Felictari, Raluca, si o sarcina usoara![pup] Sanatate multa, Mamamariana! Inca nu am vazut pozele, dar ma duc acum la ele. Zici ca torturile au fost de succes? Sunt greu de facut? Eu inca nu m-am hotarat ce tort sa-i fac Dianei pentru sambata, dar parca m-ar tenta unul cu ciociolata si bezea... desi si Black Forest "suna" bine (merg si visine din compot?) Va [pup] mult, Laura _________________________________________________ "We build too many walls and not enough bridges." Sir Isaac Newton
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la toata lumea! M-am inzdravenit si eu putin si azi am fost la scoala... insa imi curge nasul puternic si dupa 5 ore de vorbit si predat era sa imi pierd vocea. Torturile nu sunt greu de facut, "Black forest" l-a facut aproape tot Ioana... asa ca pentru tine nu e greu deloc. Eu l-am facut cu blat cu nuci dar se poate face si fara nuci si daca vrei sa iesi rapid si ieftin iei o cutie de praf de brownies si faci un blat rotund pe care il tai in 3, il insiropezi bine cu sirop cu vanilie, pui visine si frisca multa si gata tortul. Eu l-am mai facut asa cand eram grabita sa fac repede ceva si iesea f. bine. Daca vrei sa iti dau reteta de blat cu nuci, scrie-mi si iti trimit. Foile de bezea - drept sa iti spun - le-am cumparat gata facute si crema am facut-o cu nutela, 2 pachete de unt si crema fiarta cu oua si lapte ca sa fie mancabila pentru copii. Adica nu gretoasa... nu cu multa cacao... cum m-am priceput si eu. Pico, eu nu prea pot da sfaturi pentru ca Ioana mea are 15 ani, asa ca iti dai seama ca e diferenta maaaareeee. Am noroc de o fata tare cuminte si ascultatoare (sper din tot sufletul ca Emi sa fie la fel - cu toate ca nu prea se arata [bang]) care mi-a fost si imi este de f. mare ajutor si care isi iubeste surioara ca pe ochii din cap. Nu mi-a reprosat nici macar o data ca ma ocup mai mult de Emi, ca o neglijez sau sa fie geloasa. Si-a dorit atat de mult sa aiba o surioara, incat accepta orice in favoarea mezinei. Nu stiu daca v-am spus ca atunci cand am anuntat-o ca sunt insarcinata a spus: "finally, God has listened to my prayers" dupa ce cu o luna inainte aflasem ca nasa ei de botez e insarcinata si a spus ca din cauza mea, ca nu vreau sa ii fac o surioara o uraste pe nana... Deci, nu am ce sfaturi sa va dau. La mine a fost extrem de usor. Mihuletu, mersi mult de complimente. Cred ca e timpul sa te gandesti si tu la perechea Sarei. Iti spun din proprie experienta - daca nu faci al doilea repede dupa primul, risti sa il faci din greseala ca mine la batranete. V-am instruit destul! Ma duc si eu la treburile mele. Numai bine, Mamamariana http://community.webshots.com/user/mamamariana4
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamamariana[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]!Nu conteaza varsta!Important e ca nu te-ai lasat si ai facut-o pe Emi.Iar pt Ioana[pup][pup] pt ca poti fi gelos si rautacios la orice varsta.Sunteti o familie frumoasa.Si ce daca e diferenta de 15 ani,un sfat nu strica niciodata[;)]. Raluca si Ioana (09.04.2003),sufletelul meu drag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu am timp sa intru prea des, dar doresc tuturor copilasilor care au implinit doi ani si celor care urmeaza sa implineasca doi anisori, sanatate, bucurii si mult, mult noroc. Sa va traisca puiutii.[bum [s] Va pupacim cu drag[pup] Andreea si Anaïs (2 ani pe 26.04) http://community.webshots.com/user/andreeaana http://community.webshots.com/user/anais20032604
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, voi ce mai dati de mancare copilasilor? noi suntem in plina criza de inspiratie. domnisorica sara a fost zilele astea pe la tara, unde a ajutat la pus viitoarea recolta carand pamantul de pe o brazda pe alta, dar teribil de incantata de ce face. pupici sara daniela si mami
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela scumpo noi papam de toate,mai putin tocaturi. Pana si sarmale a papat,dar cu carne de pui. Acum incerc sa-i scot laptele cu cereale de dimineata si sa papa intr-o zi gris cu lapte,alta cascaval si branzica cu rosioare,alta zi orez cu lapte,in alta sunculita si tot asa,NUMAI seara inainte de culcare lapte cu cereale. Avand in vedere ca eu de luni plec la servici si o voi duce pe Rebi la gradi in drum,Tati il va duce pe Axel la parinti mei si va sta acolo pana vin eu la 17.00 cu rebi sa-l ducem acasa,in mare cam asta va fi programul. Pupici tuturor! Omul propune si Dumnezeu dispune!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...