Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din Aprilie 2003 (17)


Veve

Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neata ! Intrasem sa vad daca Cary a avut timp de vreo scurta povestire... Si sunt f fericita ca-i asa frumos afara si mergem sa ne motorizam...[bonjovi] Succes maine in prima zi de munca Cary si acomodare usoara ! Nu ne-ai zis daca poti intra si de la munca.... Pupici si o zi minunata ! Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Am intrat si eu sa zic fuguta "la multi ani" lui Rares si lui Mihail pentru maine. Sa cresteti baieti mari si sa fericiti pe mamicile voastre. Noi am fost azi pe munte si am vazut niste chestii f. interesante. O alta noutate e ca am tuns-o scuuuuuurt pe Emi - era si f. cald, asa ca se mai racoreste si ea mititica. Si cea mai tare noutate e ca astazi a facut de 3 ori la olita. Pishu. Si pe anuntate. Adica a cerut ea sa faca pishu si chiar a facut. Am facut si poze... am fost f. fericiti. URAAAAA! Cary, iti uram si noi un inceput de servici usor, cu mari succese si toate cele bune. Asteptam povesti de la petrecere. V-am pupat! Numai bine, Mamamariana http://community.webshots.com/user/mamamariana4
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Andreea pentru urari,inca nu stiu daca mai am net la servici,caci in birou(cand am plecat eu)erau 7 calculatoare si doar 2 erau legate la NET,banuiesc ca s-a bagat cineva pe al meu(care era unul dintre cele 2)si nu e frumos sa sar in sus,inca din prima zi,pe noul proprietar;o sa vad cum sta situatia. Gratarul s-a amanat pe un w-e mai frumos,fara nori si vant,asa ca dimineata am fost in Herastrau,iar dupa amiaza am avut o invitata,copiii s-au jucat si au topait in toata casa,s-a papat tort si prajituri si nu s-a petrecut nici un incident ne dorit. Axel a fost super cuminte si nu si-a bagat mainile in tort,precum a facut Rebecca la aceeasi varsta. Pentru a servi si voi o bucatica de tort si a viziona pozele trebuie s-o asteptati pe Zana cea Frumoasa si ISCUSITA..........,inca nu ati ghicit...........va las'sa asteptati pana maine,cand o sa apara(pozele)!(este o balanta de nadejde). Mamamariana BRAVO voua ca noi nici pish nu spunem,darmite sa facem la olita!dar cu aceasta indeletnicire se ocupa mama mea de maine,cand isi va intra in rol. Mii de multumiri tuturor pentru felicitari si pupaceli,va dorim numai bine si voua. Pana atunci va doresc o saptamana buna,cu multe realizari si BANI MULTI! Omul propune si Dumnezeu dispune!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...