Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din Aprilie 2003 (17)


Veve

Recommended Posts

Cary, multumesc pentru sugestie. Am sa incerc. Deocamdata mancam usturoi la greu... Acvi, ce diagnostic are Alex? Incearca sa eviti totusi internarea. Bine ca vrea sa ia Fromilid. Si lui Stefan i-a fost recomandat, dar nu am reusit sub nici o forma sa-l conving sa ia. Vreau si eu sa stiu despre ce catalog e vorba. Vreau sa vad si eu. incerc de ceva vreme sa pun si eu poze aici, dar cele pe care le am sunt f. mari si... Dra nu ma dau batuta. OANA SI STEFAN-VLADIMIR "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La multi ani Ilinca, sa cresti mare si sanatoasa ! La multi ani Calin , sa cresti mare si sanatos ! scuze de intarziere dar Binladenut nu ma lasa nici sa citesc de pe forum. Oana am incercat si eu sa-i dau dulciuri ca sa-i pot da ampicilina si am reusit dar acum toata ziua vrea "coco"= cioco si face niste crize daca nu-i dau, mama mama. Oricum incerc sa-l dezvat de "coco" si altele de acest fel ca nu mai vrea sa mamace altceva. as mai scrie dar nu mai pot pupici cu lipici Ioana M.si Victoras
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea la cap 17 pe prima pagina se afla Catalogul care la facut Mihu,pe date de nastere si in ordine cronologica,SUB el este in link,acolo se afla pozele cu,copiii nostri frumosi! Acolo este si Sara-ingerasul! Oana de acel catalog vorbeam,de la pagina 1,sa fi si tu pusa! Pupici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cary, suntem pe 11, dar daca tu l-ai simtit pe stefan ca pe un martisor...eu nu ma opun.[:D]. oricum, pentru mine e un martisor. radu mi-a facut o poza de-a lui si cu un snur alb-rosu mi-a agatat-o ieri in piept. a! acel catalog...eu credeam ca ati facut ceva in genul braduletului de craciun, cu pozele copilasilor. asa, ca un cadou pt mamaici de 8 martie. poate asa ma stimulati sa imi dau silinta cu pozele lui stefan. OANA SI STEFAN-VLADIMIR "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Oana cred ca ochii mei au inceput sa-mi joace feste,deoarece acum cateva zile te-am felicitat pt.fiul tau la "Evenim.comunitatii" unde ai postat!?!?dar acum am vazut ca era vorba de 11!!!! Mai,mai,ochii mei,... se vede ca sunt batrana! Hai pupici tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaaa, super idee cu pozici de la 2 ani !!! In sfarsit am reusit sa intru...la noi a fost pana de curent si nenorocire mare cu Vlad ca vroia desene... Si sunt si tare incantata - sambata plecam la munte, la Moeciu !!! O sa ne facem de cap...si multe,multe poze... Singura grija pe care o am e ca o sa se cam duca de rapa regimul meu, dar vorba aia, doar o data in an e ziua lui tati. Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...