Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Si eu am nascut la Giulesti


mugulili

Recommended Posts

Am nascut la Giulesti in urma cu 4 ani.Nu stiu altii cum sunt ,dar eu imi aduc aminte cu placere de acele vremuri.Medicul cu care am nascut ,dr.Cristescu ,e un om deosebit si am trimis o groaza de prietene la dumnealui.asistentele isi faceau treaba fara bani,iar la nou-nascuti am intalnit pentru prima data asistente care iti explicau cum sa hranesti corect un bebe.Despre wc pot spune ca era curat atata timp cat era folosit corespunzator.Conditiile erau bune,tinand cont de faptul ca ti se putea schimba lenjeria daca era murdara nu ca in alte spitale unde folosesc vreo doua paciente aceeasi lenjerie.Si pot spune ca aveau si bucatarese bune pentru am si mancat de cateva ori acolo.Acum cred ca totul depinde de experienta pe care a avut-o fiecare cand a trecut pe acolo.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Si eu am nascut la Giulesti anul trecut, cu acelasi dr. Cristescu. Am nascut usor, personalul spitalului a fost peste asteptari, conditiile acceptabile, singurul incovenient a fost toaleta care era neincapatoare si mirosea chiar si dupa ce se facea curatenie.

 

[bibe] Alexia Maria cochetaid="blue">

 

 

Mai multe poze cu noiid="navy">

 

Cristina, Christian si bebe Alexia Maria (DN 02.10.2004)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...