Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii la serviciu?(2)


Recommended Posts

da, asculta-ti instinctul.[amoras][amoras][amoras], lasa-te condusa de asta, viata e prea scurta ca sa ne intrebam ce si cum. uite, am o colega de 36 de ani, cand era insarcinata in luna a 6-a cu al doilea copil a decedat sotul ei intr-un accident, dupa ce a fost la un pas de moarte din cauza depresiei, si-a revenit, si in fiecare zi imi spune: alina, traieste viatza, nu-ti parea rau, nu da inapoi,du-te dupa cum te cheama inima, viatza e prea scurta ca sa nu traim la maxim, ca sa nu iubim la maxim... [:X]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Simona, sa stii ca sunt si barbati carora le place enorm de mult sa fie vanati, le face lor bine sa se simta doriti, iubiti...In alta ordine de idei nu sunt mereu numai lapte si miere cu el, avem si diferente de opinii, il contacarez acolo unde am dreptate , am curajul sa il infrunt...Sunt chiar ciufu si eu cateodata...Iar in ceea ce il priveste ca de ce nu face el inca nici un pas ,poate ai uitat ca el este totusi seful si ca inca mai macina problema, cauta solutii, iar sa conduci o firma iti ocupa mult timp.... IRIS, in ceea ce o priveste pe sora lui,poate i-a spus ceva desi nu cred, nu au o relatie stransa....Daca nu ai sti nici nu ai zice ca sunt frati.....in firma...nu stau impreuna...deci nu cred ca ii zice , chiar nu ii zice nici ce ar trebui sa ii spuna profesional.....barfe, greseli sau alte chestii.... NATASHA71, multumesc![floare3][floare3][floare3] Maruta, mersi de sustinere, stii ca suntem perseverente....[flo]si atunci cand ne dorim ceva cu adevarat , facem tot posibilul sa il avem,asa in stilul nostru...[:X] ALINUTA, am sa tin cont de sfatul tau.Viata e prea scurta deci trebuie traita....[pup] Azi am fost pt. prima data imbracata la fusta scurta, costum rosu, aranjata, par intins si cand am ajuns toate fetele , urale, wow cw frumoasa esti., la care apare si el , intoarce capul zambeste si nu mai nimerea cheia in broasca sa isi deschida biroul..... Va imbratisez si va multumesc ca sunteti alaturi de mine... Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela esti o femeie puternica si neindoielnic frumoasa, eu repet un pic ce-a spus slakje: traieste-ti viatza!, dar in acelasi timp tzin sa-ti reamintesc ca orice femeie "desteapta" si care vrea sa-si atinga tzelul in ceea ce priveste un barbat trebuie sa fie intr-atat de subtila incat sa-l lase pe el sa creada ca detine controlul si puterea si el este cel care vaneaza...realitatea insa o stim doar noi femeile, ei sunt cei care merg pe "urmele" noastre [:D]! Multa bafta, ai vazut ca scena cu costumul rosu a dat roade (este cam ca-n Matrix, nu? [:D]) Lena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LENA, multumesc de toate cuvintele frumoase. Azi in mod normal nu trebuia sa merg la servici, dar am mers pt. ca aveam de terminat o oferta si apoi trebuia sa ne mutam la showroom, cu calculatoare si tot ce mai e nevoie.Nu puteam sa ii las doar pe cei 2 colegi/subaletrni ai mei.In plus aveam ceva de discutat cu seful f. important.Avea un chef de vorba azi.A avut o intalnire cu un designer, fost coleg de al meu, pt. o colaboare.L-am intrebat ce au discutat si mi-a zis tot ce au vorbit.Am mai discutat noi despre alte probleme de servici si la un moment dat, indragostita cum sunt, vorba vine, l-am intrebat de telefon fix pt. acolo, aparat. Zice" pai aveti fax/faxul e si telefon'''''Eu mirata si asa usor naiva"da" de parca atunci descopeream acest lucru....si continui "am si cateva suvite blonde..."la care el ,raspunde repede;" ei nu ... nu e asa...Adica tu esti fata desteapta....ce bine m-am simtit..... Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

V-am spus ca am prins un cOntract pe litoral si mai avem de facut o oferta pt. un hotel din Mamaia.Fata desteapta cum sunt eu, am aflat de cine sunt facute etj.4+5 , gata mobilate, am aflat care este oferta lor si asa noi suntem sub ei.Spionaj. A zis seful sa trimit luni oferta si sa ii stabilesc o intalnire, ca vrea el sa mearga sa negocieze.Dar nu ar fi pacat sa mearga singur ,saracul, sa ii fie urat pe drum...Sa merg si eu cu el, ii spun ca trebuie sa merg sa semnez contractul cu cei de la Techirghiol....Ce ziceti....Si daca zice DA... CE FAC? Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, vezi poate reusesti sa il convingi ca ar fi oportun sa aveti acelasi drum si sa rezolvati mele treburi. Cat despre ce sa faci...nu pot sa-ti dau sfaturi, oricum, e bine ca te-ai gandit sa ...faci...[olala]. Adica sa intreprizi ceva! Ar fi pacat sa lasi o astfel de ocazie fara sa o materializezi... Spune-ne si noua daca a agreat ideea de a pleca impreuna! Si ce romantic, taman la marul marii...cat te invidiez... Cea care spera
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CE FAC ? IUBITA ce sti tu mai bine ... VRAJESTE-L [pup] Eu as purta fusta (pana la genunchi)... ca atunci cand mi-oi pune picior peste picior ... sa nu mai fie atent la drum ! as fi glumeata ... bine dispusa ... dar nu m-as da la el direct ... NUUUU trebuie perpelit bine ... sfatul meu: intai si-ntai trebuie sa fi sigura ca ca stie ca EXISTI!!! [url="http://img.photobucket.com/albums/v245/Dambustel/ArisssiZorro.jpg"]Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...