Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii la serviciu?(2)


Recommended Posts

Din pacate m-am imbolnavit.Si nici nu m-am pupat cu seful, dar virusul l-am luat...Sunt acasa , bolesc dar pana maine trebuie sa ma fac bine.Ma doare capul groaznic si gatul....Sunt vai steaua mea, azi.... Mersi de incurajari..... Daca vreti sa vb pe messenger ac.nick. Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sanatate multa Dana,ca asta e cel mai important. Excelenta treaba cu,clientul de la Constanta.Eu vad situatia asa: sa te faci de neilocuit pentru deplasare si atunci vei vedea cum se comporta,departe de birou si de angajati.Iar tu sa te comporti absolut natural,sa-l lasi pe el sa faca primul pas,caci sunt sigura ca STIE ca esti topita dupa el.Succes! Irina (IRIS e printesa mea [pup]) IRI SI IRIS...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai sa vorbim cu sefu [tel]... chiar ma gandeam zilele trecute ... uite, mai sunt si oameni care merg cu placere la serviciu ... [url="http://img.photobucket.com/albums/v245/Dambustel/ArisssiZorro.jpg"]Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, sora aia a lui e pusa acolo din 2 motive, ca nu cred eu ca e angajata prin concurs 1. ori i-a bagat-o maica-sa pe git "tu ai firma , mama, ia-o si pe ea ca asa se ajuta fratii intre ei [}:)]" 2. ori tipa e pusa chiar de el pe post de spion si face pe proasta cu voi. Un sef trebuie sa aiba intotdeauna controlul situatiei, iar asta se poate face (printre altele) cu sisteme de supraveghere sau cu infiltrarea unei persoane de incredere printre angajati care sa raporteze ce se intimpla / discuta cind nu e el pe acolo. Pe ea o intereseaza sa vada daca oamenii din biroul respectiv isi fac treaba, mai putin fetele care s-ar putea indragosti de frati-su. Imi permit o sugestie daca vrei ca tipu sa te aprecieze si mai mult (ca tot ti-a placut cind te-a laudat ca esti fata desteapta) - incearca sa vezi ce face concurenta voastra, ce materiale / culori noi folosesc, ce modele noi au scos, ce preturi au, pe unde isi mai fac publicitate, incearca sa te duci la marile magazine cu oferta de vinzare a mobilei prin intermediul magazinelor lor (Metro etc), e o firma nu mai stiu cum se cheama la care poti face un abonament destul de mic ca bani iar ei te tin la curent cu toate licitatiile care apar pe un anumit domeniu, cauta-i si fa un abonament de genul asta. O data la 2-3 zile prezinta-i o sugestie noua. Chiar daca depaseste domeniul pt care tu esti angajata acolo. Ideea e sa vada ca esti un sprijin real pt el, nu numai o domnisoara frumoasa care il place. Simona http://community.webshots.com/user/simonabb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am si io o idee [biz] pt. situatia cand decide ca ar fi bine sa vii cu el in delegatie. Cumpara-ti niste ciorapi cu banda si poarta-i la un costum foarte sobru. Fa in asa fel incat la urcatul in masina sau la fatzaitul pe scaun sa se vada banda ciorapilor. Asta e una din fanteziile cu care reusesc io sa adorm seara [hot] Mai am si altele dar asta cu sefu' imi asigura somnul cel mai dulce [:D] just me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...