Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii la serviciu?(2)


Recommended Posts

Draga Simona, sa stii ca nu m-am nascut ieri si stiu foarte bine ce am de facut profesional.Am lucrat cativa ani in acest domeniu si chiar sunt fata desteapta.Stai tu linistita ca idei ii serveste fata cate vrei.....Iar in ceea ce o priveste pe sora-sa este exact cum am spus eu.Nu face spionaj, paote greu de crezut daca uniii sau altii se ocupa cu asta.Sunt stropitori...... Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hai sa zic si eu ceva. Ciorapii plasa (cel putin in AMerica) nu fac parte din categoria business attire. Deci nu merg de nici o culoare cu taiorul sau ce porti tu cind mergi in delegatie si trebuie sa fii imbracata sobru dar elegant ca sa impresionezi. Nu stiu cu ce te imbaraci tu si de ce colantii (stay-ups sau cum ii numiti) s-ar vedea de sub fusta. Ai minijupa? Si cit de minijupa mama draga? Again, aici un taior din care s-ar vedea colantii nu ar face impresie buna la business. Eu iti recomand sa porti port-jartier cu niste ciorapi f. fini. Asta daca ajungeti in faza a 2-a. Pt. faza intii ia-ti o bluza cu un clevage nici prea prea nici foarte foarte, ceva ca sa arate cit trebuie si sa atraga privirile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pace ca se incinge atmosfera!!![olala] Si eu sunt de parere ca ciorapii plasa sunt prea ostentativi pentru asao ocazie. Oricum,mai intai iti doresc sa te faci bine.Si eu sunt la fel de racita.[q]Ori esti tu aia generoasa si ai impartit raceala la toata lumea?[;)] Mami si Emma cuculica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by daniela_daneza
Anka -Maria, multumesc de sugestia cu ciorapii, eu ma gandisem la unii plasa.....
exclus. ma alatur si eu lui adrianne12 cu sfatul asta de soacra :)) tu zisesi ca esti fata desteapta, atunci ce e cu ideea asta? ciorapi cu plasa, eventual negri si eventual la minijupa alba, nu? [:D] ciorapii in tinuta profesionala sunt la culoarea pielii, poate doar o tzara mai inchisi. fara dunga, fara alte nazbatii. nu da bine. iti zic asta in speranta ca tu ramai concentrata pe ce ai de facut profesional in delegatia asta, si abia in afara programului cu gloantele pe shafu. si nici atunci nu merg ciorapii plasa, asculta la baba aici. nu te incinge la decolteuri si minijupe, ca si daca te respinge, ridicolul va fi cat casa. pastreaza-ti niste munitie in rezerva si gandeste-te la strategii de duamna, ca asa-i la resbel cu masculii astia care se lasa greu: in prima faza ramai doamna peste tot, adica si in public, si la bar, si la spital, no. dupa aia mai vezi tu. [cheers] ----------------------- Nu sta, ca sta productia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Conchita, stai calma , ca nu imi pun ciorapi plasa la minijupa alba....Atata lucru stiu. Era vb. despre folosirea lor in alte ocazie.... In tinuta bussines ma imbrac cam de vreo opt ani, asa ca credeti-ma ca stiu cum sa ma imbrac.Multumesc de sfaturi. Va pup si insanatosire grabnica celor racite, ca si mine. Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum te mai simti ... "incarnostit-o"? ... asa-mi spunea un nepotel, eu eram cu capul in nori si mama imi zicea tot timpul "ce ai mai fato esti indragostita ?" ... si nepotelul dupa ea "Daaaaa esti incarnostita!?" ... acum are 24 de ani si a venit si randul lui sa fie "incarnostit" ... acu stiu cine o sa-mi decoreze casa[il] ... ar mai fi o singura problemuta ... imi trebuie casa ... multa sanatate si asteptam vesti ... nu a sunat sa vada cum te simti ??? [url="http://img.photobucket.com/albums/v245/Dambustel/ArisssiZorro.jpg"]Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...