Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii la serviciu?(2)


Recommended Posts

Indraznesc sa imi bag si eu nasucul aici ca tare curioasa sunt. Am citit povestea ta, mai Dana, si astept sa vad continuarea! La sfaturi nu ma bag pentru ca tu stii cel mai bine ce sa faci, stii cel mai bine ce ai in fata ta[:D]... m-as bucura sa se termine bine, adica sa ai parte de o relatie frumoasa! Uf, cate emotii si fluturi prin stomacelele noastre! Tzinem pumnii! Elena Mami ”de George” [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561"]Povestea_nasterii[/url] [url="http://www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dana Da ciudat, cum au disparut? Si cum vrei sa-l faci sa se simta vinovat? Eu cred ca lui ai e frica sa nu se complice treburile la serviciu daca va "cuplati"! Dar cred ca e mai corect sa gasesti un moment in care sa poti sa-l inviti undeva ,fara vre-un motiv anume si sa-i spui ce simti.Ca doar sunteti mari,vaccinati...?sau crezi ca se pierde din mister? Asa iti va vorbi direct si vei stii si tu cum stai. Ce zici? Si sa ne povestesti cum se comporta maine de 8 martie. LA MULTI ANI TUTUROR FEMEILOR,pe aceasta cale! pitica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acest raspuns a fost postat de DAISY,ieri in jurul orei 13.00.M-am gandit sa il redau si aici. Imi pare rau... Am dormit iepureste cu gandul ca ne vei relata marea intalnire cu EL... Da, ai draptate, spune-i pe sleau ca ti-e dator cu o iesire (oriunde) si fa-o in asa fel incat sa se simta putin guilty... Poate ca e mai bine asa, in felul acesta veti avea ocazia sa fiti doar voi doi. Si, Dani, eu intotdeauna am fost adepta lucrurilor spuse direct, daca simti ca imprejurarea este propice si El, cooperant, eu zic sa lasi deoparte sugerarile si sa iti declari sentimentele deschis. Barbatii sunt incapabil genetic sa inteleaga aluziile fine :)) (asta e rezulatul unui studiu facut de nu stiu ce echipa de savanti britanici). Oricum, eu de cand eram pustoaica asa am procedat si intotdeauna mi-au iesit pasentele...acum nu stiu daca erau sentimente reciproce sau a contat si factorul "surpriza", cert e ca MERGE! ITI TIN IN CONTINUARE PUMNII SI SCRIE-NE ZILNIC:) Te pup si inca o data LA MULTI ANI!!! Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,si eu raspunsesem la subiect.Reiau acum. Imi pare rau ca nu a venit.Putea macar sa te sune si sa-ti spuna ca nu poate ajunge.In fine. Ma gandeam ca poate el te place pe tine doar ca angajata si atat.Poate isi da seama de aluziile tale,insa nu stie cum sa procedeze ca sa nu te dezamageasca.Cine stie? Si-ti spuneam ca,dupa ce tu l-ai invitat,iar el nu a venit,ar fi cazul ca de la el sa vina urmatoarea "mutare",fara sa fie nevoie sa-i sugerezi tu.Deci ar trebui sa te invite el undeva,ca sa se recompenseze. Oricum,maine e 8 martie,e o alta ocazie sa poata face ceva,daca vrea. Insa si ideea fetelor mi se pare buna,sa-i spui omului in fatza ce si cum,ca sa stii si tu la ce sa te astepti sau sa nu te astepti. Oricum,eu iti tin [pumnii in continuare! Pupici! Mami si Emma gangurica http://community.webshots.com/user/claudik100 http://community.webshots.com/user/claudik1000
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, parerea mea este sa nu te grabesti cu spusul verde in fata fata. Fetele au dreptate, dar parerea mea e sa mai astepti. Asta pt. ca ti-e sef. Daca nu-ti era, as fi zis, da, fa-o, nu ai ce pierde. Asteapta sa vezi daca nu cumva va veni de la el inititiativa in cele din urma, desi sint absolut de acord ca barbatii nu pricep decit daca li se spune clar si raspicat. Daca vezi ca nu se intimpla nimic fa cumva in asa fel incit sa deveniti apropiati, prieteni, si sa te aprecieze ca anagajat si ca om, inainte de a-i pune pe tava o asemenea problema. Nu uita ca ti-e sef si un raspuns negativ din partea lui va crea ceva resentimente de amblele parti. Daca te cunoaste bine inainte (si tu pe el), in cazul unui refuz din partea lui lucrurile pot fi acceptate mai usor. Parerea mea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, imi pare rau ca nu a putut sa ajunga la petrecere dar azi ara ocazia sa se revanseze si sa te invite el pe tine undeva sau macar sa-ti dea un semn mai clar asa , o floare mai deosebita, un cadou mai special,daca nu o vorba spusa mai altfel . Sa ai parte de o zi frumoasa si sa fii fericita ! LA MULTI ANI TUTUROR FEMEILOR!!! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana, ce se intimpla? cum esti? ne scrii si noua? eu una nu sint de parere sa spui direct, nimic inca! dar sigur tu stii cel mai bine.te rog sa fi tu! si sa ne spui ce s-a mai intimplat. si daca nu e nimic din ce ai vrea tu. te pupacesc cu drag giani [url="http://community.webshots.com/user/gianinaalina"]mitzulainen[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...