Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii la serviciu?(2)


Recommended Posts

Usurel ,fetelor ca nu dau turcii.... Nu s-a intamplat nimik rau .....Cred ca suntem pe calea cea buna dar mai dureaza...... Mari de 8 martie, i-am zis ca imi este dator....A zis ca ii pare rau dar nu a putut ajunge la party si ca imi multumeste de invitatie. Am raspuns...Stiu dar tot esti dator....Ce s-o fi gandit el, ca e totusi 8 martie si imi zice vezi ca ai o floare in biroul alaturat, la care eu zic "pai de nu mi-o dai tu, doar nu am sa o iau eu?....."A zis bine imediat, era cufundat in niste acte pe acolo.Peste vrea 1/2 h chiar eram in acel birou si vine si zice "hai alegeti o floare, la care eu zic pot sa iau asta(era un buchet) dar el nustiu ca acela nu e de la mine....imi aleg o floare , el vine sa ma pupe si unde credeti ca ma pupa , ASA LA 1 CM DE LA COLTUL BUZELOR, ADICA CAM PE BUZE....si ce bine o face......yam -yam , mai vreau......Si repede alea din birou dupa ce a iesit el"ce te pupi cu seful? eu zambesc si ies de acolo si merg la mine in birou.....Cred ca ma pupa el mai bine dar aveam sapca pe cap si ne-a impiedicat cozorocul.... Am mai aflat ce fel de prietene avut...am descusut-o pe sora-sa....sunt in top, ii plac femeile mei mature, ceea ce sunt si eu, sunt mai mare cu 3 ani decat el..... Ieri am fost plecat in delegatie si nu l-am vazut iar azi am intrat putin la el dimineata sa ii dau raportul dar era f ocupat la ora 14.00 avea adunarea actionarilor..... M-a rugat sora-sa sa il programez la o clinica pt. niste analize si intamplator am o prietena medic la ce vrea el si i-am zis ca atunci cand se hoatareste sa imi zica ....A spus " multumesc" , dar era extrem de ocupat si nu am mai dezbatut ac.tema...Maine vom discuta.......Sper sa castige Steaua in seara asta ca altfel maine va fi ciufu...... Iar sunt tare indragostita de el.Va dati seama ca nu m-am spalat pe buze de atunci....ha-ha Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dana, iti urez multa bafta, dar fetelor, nu mi-o luati in nume de rau, nu ma pot abtine sa nu spun un banc[:D] De ce am dat-o afara pe secretara mea: Acum doua saptamani a fost ziua mea. Cand m-am trezit dimineata nu ma simteam prea bine dar speram ca sotia o sa-mi cante "Multi ani traiasca..." si eventual o sa-mi dea un cadou, dar ea nu mi-a zis nici macar buna dimineata... Copiii si ei s-au asezat la micul dejun fara sa ma felicite. Am ajuns deprimat la birou; cand am intrat pe usa, secretara plina de euforie mi-a zis "La multi ani!"... M-am simtit un pic mai bine, macar ea si-a adus aminte de ziua mea... Am lucrat normal si spre dezamagirea mea nimeni din prieteni sau rude nu m-a sunat sa ma felicite. Aprope de pranz secretara a intrat la mine in birou si mi-a zis: " Ce ar fi sa mergem sa mancam impreuna " I-am raspuns ca e cea mai buna propunere pe care am auzit-o in toata ziua si am acceptat. Am ales un restaurant intim unde am mancat bine, am baut si ne-am distrat de minune. In masina, in drum spre birou, ea mi-a zis: " Intr-asa o zi speciala de ce sa ne mai intoa! rcem la birou, mai bine vino la mine acasa si continuam sa ne distram!"... "Bine!" am zis "hai, si asa mai bem cate un paharel"... Odata ajunsi in apartamentul secretarei mi-a zis: "Sper ca nu te deranjeaza daca am sa ma simt mai "comoda "... "Nuuuu, nici o problema" i-am raspuns, iar in sinea mea ma gandeam ca o sa fie o experienta interesanta. Ea a intrat in dormitor si dupa cateva clipe a iesit........ cu un tort imens cu lumanari,urmata de sotia mea, copiii, prieteni si rude, care cantau in cor "La multi ani!" ...iar eu stateam ca un idiot in curu' gol, in mijlocul sufrageriei...Asta e motivul pentru care am dat-o afara pe secretara... Cu sentimentele mele .nu se joaca!!!!!!!!!!!! Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca ne-ai scris!!!Era cat pe ce sa dau cu presupusul si sa spun ca ori e alba ori e neagra.Adica ma gandeam ca ori ai demisionat ori esti deja plecata in luna de miere cu el.Deci nu e nici alba nici neagra.E tot gri[;)] Si zici ca ai aflat de la sora lui de fostele lui relatii.Deci ne-am lamurit si cu faptul ca nu e gay[:D] Nu stiu de ce dar m-am cam dezumflat cand am auzit ca e mai mic decat tine cu 3 ani.Mi-l imaginam parca altfel.Daca-i plac tipele mature,e ok,insa sa vedem cat de matur e el,sa nu-i dea cu piciorul unei tipe ca tine!!! Oricum,esti haioasa tare cat esti de indragostita.Nu mai pui virgula ,punct,de trebuie sa citesc mesajul de 3 ori ca sa intzeleg ce era dom'le cu buchetul ala.[batcap] Tu ramai asa indragostita,ca pe mine nu ma deranjeaza daca citesc de mai multe ori[pup] Sa fii iubita!!! Mami si Emma gangurica http://community.webshots.com/user/claudik100 http://community.webshots.com/user/claudik1000
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da , sunt f.f. indragostita.....Nu stiu e bine sau nu dar eu cred ca nu e nimik rau sa plutesti asa putin , nu ca altfel nu as pluti fiind pesti ca si zodie.... L-am visat azi noapte....Tare fain...pacat ca a trebuit sa ma trezesc , la realitate...... Sa va spun de relatiile lui...Am inteles ca 2 au fost mai serioase....Prima a fost cu o tipa care era mai mare cu 9 ani decat el si care avea si un copil dintr-o casatorie anterioara....S-au despartit din cate am inteles , tipa cu aere de superioritate, ii cam scotea ochii din punct de vedere financiar, era o tipa care ,vai cum sa se mute ei impreuna .ce fac parintii ei -o mama ipohondra -cum sa ii las singuri si chestii din astea...Am inteles ca avea cu toata lumea un aer de superioritate si ca destul de greu au acceptat-o fam.lui, dar pana la urma..... De cea de a doua relatie mai serioasa s-a despartit ca era prea copilaroasa fata..... Deci ce naiba o vrea...Abordare matura , directa.... Care sa fie miscarea urmatoare? Multumesc ca sunteti alaturi de mine si sper sa nu radeti de mine.... Va pup! Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...