Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii la serviciu?(2)


Recommended Posts

Wow Dana, cite noutati! Intii scuze ca nu am mai scris si nu te-am felicitat de ziua ta - La multi ani!- cu multa intirziere. Eu cred ca au inceput sa apara doi-trei fluturasi si pe la el, dar fi atenta....e Taur. Taurului ii place sa creada ca el e cel care cucereste, el face miscarile. Am avut un coleg in zodia asta, lucra impreuna cu sotia, ce sa-ti spun ii placea sa creada ca el hotaraste, desi se vedea clar ca ea il conduce din umbra[:D]. Si da, le plac femeile mature si inteligente, chiar un pic indiferente, dar apreciaza flirtul. Si apropo, sarutul acela nu a fost din greseala in locul cu pricina, a stiut exact ce face[;)]. Pupici Adivio&Ioana-nazdravana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Daniela, ma bucur mult pentru tine si sper din toata inima sa-ti iasa pasentza si sa fiti impreuna! Laura si bebitele: Bianca (5 ani si 11 luni) si Ramona (2 ani si 10 luni) [url="http://community.webshots.com/user/lauratenea"]poze_cu_fetele_mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, macar pentru toate trairile tale de pana acum, merita sa visezi atat de frumos si in continuare! Iti doresc sa ai succes si sa fii tot mai indragostita! Yasmin, eu intru aici sa "vibrez" alaturi de Dana si tu ma faci sa rad?!? Ca sa nu mai spun ca am impresia ca te-ai maritat cu sotzul meu, l-am "recunoscut" in secventa de viata descrisa de tine! Ella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sa incerc sa va punctez cate un mic raspuns la fiecare . Rocsana- El mai ramane peste program si sa stii ca m-am gandit si eu la varianta asta dar nu stiu , e fabrica mai sunt si cei de la schimbul 2 , maistrul , care poate veni sa il intrebe cate ceva....... Marius- hai zi care e treaba cu "DEADLINE-UL" ? Dezvolta? Te rog. Pitica, stau singura.Crezi ca imaginatia mea nu e bogata...Am fost plecata din Bucuresti meircuri cu un coleg si ma gandeam ca poate viitoarea delegatie sa fie cu el, scenarii... Adusca- si eu sunt destul de matura ,nu am chiar 18ani asa ca tocmai din cauza asta nu ma arunc.... Adivio, sigur acel sarut nu a fost intamplator, ca locatie,Si chiar a fost sarut nu asa pacaleala si spun asta ca m-a sarutat si apoi toate catele dupa ce a plecat el au comentat "ce te pupi cu seful?' Deci a fost de adevaratelea....Si tare bine a mai fost ... Astept comentarii si strategii de abordare... Va pup! Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daniela tu cred ca esti o femeie deosebita si acuma indragostita fiind(doamne ce indragostita esti) esti fermecata, stii tu...ce-i mai frumos ca o femeie indragostita, pun pariu ca stralucesti. povestea ta e foarte frumoasa, dar mie mi se pare ca tu creezi niste scenarii si poate dai unor gesturi banale(de ale lui) valori nemeritate, orice clipire ti se pare ca e un semnal catre tine, etc. astea sunt pentru adolescenti, tu cred ca esti foarte romantica, in realitate barbatii sunt mult mai simpli, daca le placi arunca navodul, in special la varsta lui, nu cred ca gesturile la care tu le atribui atata valoare el le constientizeaza.probabil ca-i place de tine, sau a vazut ca-ti place de el...probabil...dar nu sunt prea sigura.daca e singur, ii placi, ar actiona.in general femeile prea gandesc, prea complica totul, arta asta de a inventa scenarii si a tzese povesti inchipuite ne e specifica noua femeilor.barbatul daca vrea ceva, actioneaza.poate el nici nu-si imagineaza ce gandesti tu...sincer... povestea ta e foarte frumoasa, dar oare e reala? sau e doar in imaginatia ta? [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Slakje, multumesc pt. aprecierile la adresa mea.In ceea ce priveste ac.poveste este asa cum am descris pana acum. Dilema mea este daca sa ii spun sau nu eu in mod direct.Cred ca o femeie in general isi da seama de ceea ce simte un barbat fata de ea,plus ca nu sunt la o varsta la care sa cred ca tot ce zboara se mananca. Nu intotdeauna actioneza barbatii, unii sunt timizi sau au o anumita pozitie si atunci cred ca stau sa cumpaneasca mai mult sau mai putin. Este totusi un tip timid , spun asta pt. ca la convorbirile telefonice este altul are alta voce si nu transpun ceea ce as dori eu sa fie....Sper ca ai citit printre randuri.... te pup! In ce oras stai in Olanda? Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Daniela, pina acum doar am citit povestea ta si, asemeni celorlalti care o urmaresc, stau cu sufletul la gura in asteptarea urmatorului episod... Cred ca e cel mai vizualizat subiect din momentul de fata, si chiar daca nu toti cei care o citesc iti si raspund, sunt convinsa ca traiesc emotiile tale... Parerea mea e ca esti pe drumul cel bun, nu are rost sa fortezi lucrurile... In general barbatilor le place sa creada ca ei sunt sefii, insa cum se spune: barbatul este capul, dar femeia este gitul... sa-l poarte incotro vrea ea! Si sotul meu este un timid, insa el a fost cel care a facut primul pas (dar daca nu l-ar fi facut nu l-as fi lasat eu sa-mi scape!). Si imi place ca, desi esti in al noualea cer, esti totusi cu picioarele pe pamint... Sa fii fericita, oricare ar fi continuarea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Dana Sunt convinsa ca imaginatia ta e bogata,doar vorba aceea o femei la 30 de ani...parca pe acolo esti,nu? Treaba cu "raceala"e cu dus si intors,s-ar putea sa se prinda in joc si sa avanaseze el sau s-ar putea sa nici nu bage de seama si atunci nu-ti va pica tie bine.Personal nu cred ca ai motiv sa te comporti asa! Eu ti-am mai zis ca natural ar fi sa vina toate de la sine fara sa grabesti lucrurile,dar uneori e bine sa stii in ce ape te sclazi(pestisorule! [:D])... Pe urma chiar ca sunteti oameni mari amandoi si cel putin el ar trebui sa stie ce vrea .Cum spunea cineva ca barbatii nu "gandesc" asa mult ca noi si actioneza. Acum fiindca e taur e genul care nu se va arunca niciodata cu capul innainte intr-o relatie.Va cantarii pe toate partile pana va decide sa se daruiasca sufleteste si atunci cand o va face vei stii ca e sincer! Te pup pitica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Raceala" la lovit pe el , adica la propriu, este bolnav ,nu a venit la servici si a chemat-o repede pa mamica sa il faca bine....Deci e singur....altfel ar fi fost prietena -iubita langa el...Nici eu nu ma simt prea bine , si era cat pe ce sa nu ma duc la servici, dar am zis datoria mai intai de toate....Va dati seama ce barfe ar fi fost daca eram amandoi bolnavi....Cat m-as mai duce sa il doftoricesc.... Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...