Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii la serviciu?(2)


Recommended Posts

scumpa mea Dana ... frumoasa poveste (secretoas'o) vine PASTELE ... si se fac cozonaci ... poate iti fac unul ... ii dai "DOMNULUI" jumatate de cozonac cu un belet: "Daca te intereseaza cealalta JUMATATE ... suna-ma" [:D] iou fac cozonacul [yami] ce zici ? crede-ma ca merge ... am probat-o io mai intai [;)] [pup] [url="http://img.photobucket.com/albums/v245/Dambustel/ArisssiZorro.jpg"]Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Auzi Dana, de ce nu ii trimiti pe mail un card ceva cu "insanatosire grabnica"?! Gasesti pe net o multime de carduri haioase... Eu asa mi-am cucerit barbatu...[il]. Ne-am vazut prima data si el fiind fooarte timid n-a indraznit sa faca nici o propunere, invitatie la un suc ceva... Si pentru ca mie mi s-au aprins calcaile, i-am cerut adresa de mail si am inceput sa-i trimit aproape zilnic diverse carduri care sa-i faca ziua frumoasa... Iar el imi raspundea cu promptitudine. Pana cand a indraznit sa ma invite la o cafea. [amoras] Ce-ar fi sa incepi prin a-i trimite mici e-mail-uri ce nu au legatura cu munca, sa verifici cat e de nerabdator sa-ti raspunda ... rocsana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maruta, daca tu vrei poti sa faci cozonacul....Il dau cu mare drag.Daca zici ca treaba e probata si merge hai sa incercam.... Rocsana , crezi ca eu nu m-am gandit la emailuri numai ca adresa personala nu are si pe cea a firmei nu pot.De fapt are si personala dar nu si le citeste le citeste altcineva.... Azi a venit la birou , avea o fata de mi-a venit sa ii zic' cat mai ai de trait?" sadica ,nu?Dar l-am iertat si i-am urat sanatate maxima, a raspuns frumos 'multumesc!"...Am fost plecata din firma si nu prea am avut timp sa mai stau de vorba decat profesional si apoi nici nu era momentul....Azi fiind si zi de salariu....El racit... Dar la un moment dat nu stiu ce a zis sora lui , ceva sa ii fac , sau ce ii trebuie ca sa se faca bine .Eu am zis"aspirina saracului" la care ea a zis bine fa-i...Eu am raspuns"eu i-as face dar nu stiu daca el vrea... Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok, Dani, hai ca te apropi, closer, closer:)) Tine tare de sora-sa, da-i de inteles cate ceva dar nu prea mult! Iar in fata lui, fii plina de compasiune si arata-i ca chiar iti pasa... Habar n-ai cat de mult poate face un ceai (de plante) la timpul potrivit (si locul potrivit, as adauga)! Daca il asezonezi si cu un masaj...treaba merge ca unsa! Cea care spera
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca-ti surade ideea ... eu promit ca o sa fac un cozonac cu multa dragoste ... dar eu sunt nasa[;)] ce frumoasa e aceasta perioada ... cea mai frumoasa ... si noi pestisorii stim sa fim indragostiti ... imi aduc aminte cand imi curtam barbatul ... ce vremuri ... eu am facut parte din grupul "fetelor care nu suportau sa fie curtate" ... si folosesc Zapp share free [:D] ... ma lua somnul greu si imaginatia mea era bogata ... eram asa de emotionata cand "l-am sarutat prima data" ... ca nu-mi mai aduc aminte unde si cand ... dar cu siguranta "eu l-am sarutat" ... ca daca stateam dupa el ... ramaneam "fata mare" [;)].... ce zodie e dragutul tau ??? [url="http://img.photobucket.com/albums/v245/Dambustel/ArisssiZorro.jpg"]Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maruta, e taur. E adevarat ca noi pestii avem o imaginatie tare bogata. Azi noapte l-am visat si i-am zis sorei lui sa ii spuna sa nu ma mai bantuie noaptea ,daca vrea sa aiba angajati fresh...a ras... si am continuat macar daca imi facea altceva...iar a zambit...si zice spune-i....ok Am vb .la telefon azi si avea alta voce , era plecat si trebuia sa imi spuna ceva ,dar din pacate nu eram singura cand am vb. si nu am putut sa dezvolt pe ce as fi vrut eu...Dar azi am prins un contract mare si abia astept sa ii zic maine.Am fost tentata sa il sun sa ii spun dar am zis ca mai bine fata in fata....Nu credeti? va pup Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

taur ... hmmm ... daca-i incapatanat ca vara'miu ... vai de ... nuuu, nu l-a telefon !!! tete a tete ... parca spuneau francezii (nu stiu daca si scriau la fel ca mine!) ... trebuie sa ai contact vizual ... succes ... si abia astept sa vad ce-ai facut ... [pup] [url="http://img.photobucket.com/albums/v245/Dambustel/ArisssiZorro.jpg"]Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu confunda, una e sa-i placa sa fie alintat si alta e sa-i rapesti placerea vinatorii. Eu in locul Danielei, as cauta sa-i trezesc curiozitatea, sa-l "sochez" dar la modul placut, sa fiu o zi calda, a doua zi inabordabila, sa-l innebunesc, sa-i spun la modul subtil "prinde-ma daca poti", dar in nici un caz sa -l agat eu. Ma rog, chestie care tine de fiecare ... Oricum bafta, Daniela ! Simona http://community.webshots.com/user/simonabb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...