Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii la serviciu?(2)


Recommended Posts

Da,cred ca e bine sa-i spui "pe viu" vestea buna. Cu zodiile astea nu stiu ce sa mai zic,cert e ca nu toti sunt la fel din aceeasi zodie,fiecara spune din experienta,el are cu siguranta personalitatea lui de taur [:D] Ma tot gandesc,daca tu tot vorbesti cu sorasa de una de alta...crezi ca vorbele nu ajung si la urechile lui? Cred ca el stie ca tu esti indragostita lulea !!! Atunci,de ce nu face nici un pas? Succes ! IRI SI IRIS...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Citesc si eu de ceva timp subiectul, si recunosc... imi place. Eu nu vad nimic fortat in flirtul Danei, chiar mi se pare sagalnic, romantic si deloc monoton. Relatia lor, daca se va concretiza vreodata, are potential. De ce nu sunt sceptica in privinta lui? Pentru ca stiu ca sunt persoane care in urma unei dezamagiri sentimentale sunt foarte precaute, nu pentru ca nu mai au 'rezerve' de iubire, ci pentru ca au fost ranite prea adanc si vor intai ca celalalt sa fie convins ca sentimentele lui sunt reale, nu o pasiune trecatoare.[olala][olala][olala] Asa ca, Dana, asculta-ti instinctul. [;)] Nu stiu daca sfatul meu e bun, dar macar gandeste-te la o apropiere mai mult prieteneasca, poate fi o punte intre voi pentru inceput... Poate isi descarca sufletul de dezamagirile pe care le-a avut, eu stiu?[flo] N-ar fi frumos sa caute putina consolare in bratele tale?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
as cauta sa-i trezesc curiozitatea, sa-l "sochez" dar la modul placut, sa fiu o zi calda, a doua zi inabordabila, sa-l innebunesc, sa-i spun la modul subtil "prinde-ma daca poti"
pai io am "vanat" ... exact asa cum ai descris TU !(si cum obiceiurile dispar tare greu ... asa-l perpelesc si'acu) deci eu asa mi-am "agatat" barbatul ... si Dana vaz ca face ... la fel [:D] sau te-ai gandit probabil ca am facut cam asa ... "hai mai ... nu vrei sa fi cu mine ??? hai te rog ... stai ca te agat!" si alergam dupa el toata ziua ... nuuuu, nu's genul! [url="http://img.photobucket.com/albums/v245/Dambustel/ArisssiZorro.jpg"]Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu, si eu mi-am agatat barbatelul. La disco, intr-un sfert de ora eram pe el toata, hihihi.Nu face si tu asa, ca nu se stie cum poate reactiona. Oricum, mie mi-a mers...bine, de fapt totul facut la mare arta, sagalnic si cute. elena si ANA (2.11.2004) http://photos.yahoo.com/elenapangica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by piticasigogosica
Ma tot gandesc,daca tu tot vorbesti cu sorasa de una de alta...crezi ca vorbele nu ajung si la urechile lui? Cred ca el stie ca tu esti indragostita lulea !!! Atunci,de ce nu face nici un pas? Succes ! IRI SI IRIS...
corect ! daca pe un barbat il intereseaza cu adevarat o femeie, atunci sa fiti sigure ca trece si peste timiditate si peste orice experiente negative din trecut si o abordeaza EL. Simona http://community.webshots.com/user/simonabb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maruta, mi se pare un pic cam fortata comparatia cu merele. Eu n-am spus ca o femeie tre sa astepte cuminte ca acum 100 de ani un barbat s-o aleaga, ci doar recomandam cum a spus si cineva mai sus un pic de prudenta pt ca sora lui in mod sigur ii spune ce discutii au loc in firma despre el, in speta ca Daniela il place ... mult. Simona http://community.webshots.com/user/simonabb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

faza cu merele ... este cam asa ... de ce sa astepti sa caza ... daca te poti duce tu sa-l culegi ... pe care-l vrei! cat despre sora lui ... cred eu ca-i tare isteata ... da mai isteata e Dana noastra [pup] un weekend frumos [flo] [url="http://img.photobucket.com/albums/v245/Dambustel/ArisssiZorro.jpg"]Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca SIMONABB are dreptate. Mi-as dori Dana sa reuseasca, dar fetelor, voi o incurajati din orice, dar daca va fi sa nu se concretizeze doar ea va suferi. Am vazut atatea cazuri identice, ca stiu ce vorbesc. Si apoi e imposibil el sa nu stie sau sa nu fi simtit sentimenetele Danei pt el. Da, se poarta altfel cu dansa ca e magulit...care dracu n-ar fi....dar daca vroia o relatie de atunci tot facea pasi. Sorry Dana, nu ma intelege gresit, imi doresc din tot sufletul sa fii fericita.....dar daca el nu face nici un pas catre tine, nu te merita. Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sint de acord cu Simonabb- ceea ce ai facut pina acum a fost foarte bine Danuta, dar lasa-l pe el sa faca urmatoarea miscare sotul meu este taur si chiar daca nu toti taurii nu sint la fel ,pot sa-ti dau o idee, sfaturi primesti destule:arata-i ca-l interesezi(asta cu siguranta a simtit de mult), dar atit , si opreste-te ptr. un timp..Daca tine la tine(si te doreste ) acest lucru il va incita mult...se va intreba de ce nu mai continui...ce s-a intimplat? Sint sigura ca-i place sa simta ca o femeie il place, si ii e bine in aceasta situatie! Dar te-ai gindit la ce ar fi , daca tu te-ai opri si ai "astepta"!?Daca reactioneaza inseamna ca simte ceva ptr. tine(ca insemni ceva ptr. el) .In situatiea ta, e greu sa se puna altcineva ptr. ca doar tu simti cel mai bine totul.Tu ca femeie simti ce trebuie sa faci.Parerea mea, ai incredere in "instinctul "tau de femeie si fa ceea ce iti dicteaza sufletul.Asta a fost IDEEA mea si nu pot decit sa-ti spun ca iti tin pumnii! Bafta multa! [^] simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...