Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrancea(4)


Recommended Posts

Flori, intr-adevar imi amintesc de Emi...In fine, deci si-a amintit de el! Am sa il intreb si pe fratele meu daca isi aminteste de Cezar, asa de curiozitate! Oricum, stiindu-l foarte bine, ma indoiesc, ca el era un zapacit si jumatate![:D] Dar mai stii...A, dar pe mine nu ma stie? Eu eram mai mare cu un an, eram la A, dar cum eram destul de retrasa de felul meu si nu ieseam in recreatie afara din clasa, slabe sperante![:D]

Sa nu uit: inca o data bafta astazi si iti tinem pumnii sa fie bine!

 

Si la noi este foarte frumos afara...cred ca o sa iesim astazi la cumparaturi, ca sa avem we liber!

Voi cand plecati acasa, Flori, Andra? Noi stateam de obicei toata luna august acasa, dar anul asta se insoara fratele sotului in septembrie si va trebui sa plecam dupa 15 august si sa ne intoarcem dupa 20 septembrie...

 

Va pup si mai intru mai tarziu![pup][pup]

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Noi plecam pe 23 iunie de aici si pe 30 august tb sa fim in Norvegia(ca atunci avem vapor pana in Islanda).Asa ca...vreo 2 luni stam acasa.Si,cu cat se apropie plecarea,cu atat suntem mai nerabdatori.

 

Roxi,uite ca acum Cezar e afara,dar cand vine ii arat pozele tale sa vad daca te cunoaste.[pup]

 

Andrutz,tu nu mai zici nimik-nimicutza??[pup]

 

Kata,deci esti harnicutza de dimineata [pup].Eu nu plec,te astept sa-ti termini treburile si sa stam la vorba.

 

Dar,ce-o fi cu Lorena??Nici ieri nu a intrat,parca....

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici sunt.

 

Am fost sa cumpar paine pt acasa si sa imi iau un foietaj cu bacon si cascaval..

 

Noi nu mergem in .ro anul asta. De ce? pai la anu' avem de gand sa ne intoarcem definitiv, asa ca oricat dor ne-ar fi de casa, preferam sa ne mai plimbam prin alte parti. In mai mergem la Paris. Apoi am vrea sa mergem o sapatamana la o prietena in Spania si iaca mai am si o draga prietena in Austria unde speram sa ajungem 2-3 zile poate anul asta sau poate la anu' in primavara.

 

Asa ca...no Ro for us!

 

--------------------

 

Andra

Noi [huta]

Weekend 2-3 aprilie

 

Ajutati un OM sa traiasca!id="red">

 

Subiectul Liviu pe forumul DC

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fietili, iaca N-AM terminat treaba, da' nu-i nici o problema, cu copiii astia nazdravani nici nu se cunoaste.Peste tot sunt jucarii(si-n friigider![:0]), firmituri pin' toata casa de la Roby care se plimba cu biscuitele-n dinti...

Bucurati-va acolo fetelor de soare ,c-aici a venit iarna,pe bune, si frigul e ,brrrrrrr,la munte pirtiile sunt bune de skiat.Deci probabil de Paste va fi la fel, si noi voiam sa plecam pe la Sinaia(of, de cind astept sa ies putin la munte).

 

In fine, Floriid="brown">,cred c-o sa intru si mai tirziu ,dupa ora 10, poate postezi aici ce vesti ai de la dr, daca nu da-mi te rog un PM.Iti tin pumnii si sa vii cu vesti BUUUUNE!

 

motanikaid="brown">,ti-am revazut pozicile![;)], si mai am...

 

Roxanaid="brown"> [pup]id="Comic Sans MS">id="teal">

 

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

"Citi bani dai pe tine, atit dau si ceilalti"id="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kata, si nu te speriasi pana acum? Bu hu hu...am o fatza cateodata...[afro]

 

Azi am avut de munca...ca la noi la nimeni, toata saptamana stau degeaba si vineri muncesc de nu mai poci...[xx(]

 

--------------------

 

Andra

Noi [huta]

Weekend 2-3 aprilie

 

Ajutati un OM sa traiasca!id="red">

 

Subiectul Liviu pe forumul DC

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai,da-i liniste totala aici la noi.

...ma retrag si eu....tot in liniste.

o dupa amiaza placuta.

 

 

LORENA???id="brown">noi te incurajam sa ne mai scrii.id="Comic Sans MS">id="teal">

 

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

"Citi bani dai pe tine, atit dau si ceilalti"id="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele,m-am intors de la medic.Mi-a recomandat "cu caldura" [;)] fertilizare in vitro si vreau sa va spun ca nu stam pe ganduri.Chestia este ca o sa facem in septembrie,dupa ce venim de acasa,pentru ca acum ar fi prea din scurt(pana la transferul embrionului trebuie sa fac 4-5 saptamani stimulare).Sincera sa fiu,m-am mai linistit,cu toate ca sansa de reusita este de 45%(dar la inseminare artificiala este de doar 15%).Inca o chestie pentru care imi vine sa chiui de bucurie este ca pt FIV nu-s necesare trompele si am scapat de acea operatiune numita HSG care este infiorator de dureroasa in cazul in care trompele sunt infundate.

 

Ufff,va pup acum,ca tb sa mai fac cate ceva de mancare,dar revin(doar stiti cum fac eu mancare-cu un ochi pe DC [;)]).

 

Inca o data,va multumesc din suflet ca sunteti alaturi de mine [flo][flo][flo]

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Floriid="brown">, draga mea, deci ai avut o zi buna cu-adevarat..

Noi suntem alaturi de tine[grup]si ne bucuram pentru tine.Deci in septembrie faci FIV.

...tousi(zic si eu asa,sper ca nu te superi), id="size1">cind vii in Romania, mergi la Dr. Georgescu, spune-i sincer toate problemele si dorintele tale, si eu itzi spun ca tratamentele lui nu dau gres niciodata.

Zeci de mamici s-au dus disperate la el,si-n acelasi an au ramas insarcinate.

 

va pupik iar.id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

"Citi bani dai pe tine, atit dau si ceilalti"id="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele [pup][pup] multi.

 

Andra,sa dea Domnul sa ai guritza aurita [flo]

 

Kata,noi luna asta facem 3 ani de cand incercam sa avem un bebe si sincer nu mai avem rabdare pt tratamente care nu stim daca vor da rezultate.I-am spus si dr.ca vrem sa facem ceva sa avem cat mai repede un bb,pt ca am ajuns la capatul rabdarii.

 

Pupici

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...