Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrancea(4)


Recommended Posts

quote:Originally posted by flori76

Fetele [pup][pup] multi.Andra,sa dea Domnul sa ai guritza aurita [flo]"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">noi[foto]


id="quote">id="quote">Si daca o am, ma faci nasha??--------------------Andra Noi [huta] Weekend 2-3 aprilieAjutati un OM sa traiasca!id="red">Subiectul Liviu pe forumul DC
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Creat
  • Ultimul răspuns

nu poa' sa aiba ala micu' 2 nase?id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

"Citi bani dai pe tine, atit dau si ceilalti"id="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vaaaai ce ma bucur pentru tine, Flori!!!! Deci ramane fecundare...e ceea ce iti doreai asa ca ...fruntea sus! Dar ce-ar fi sa se indeplineasca ce a zis Andra? Ca am auzit ca e tare buna...mai ales la incantatii...la de alea care fac vremea frumoasa![:D]

 

Si la "La multi ani", Flori si sa fie intr-un ceas bun decizia pe care ati luat-o!!!Multe flori din partea noastra![flo][flo][flo][flo][flo]

 

Andra, inteleg care e treaba si stiu ca va faceti si o casa, cred ca dincolo am citit asta, si stiu ca e dureros sa nu va duceti acasa, dar suferi acum un pic si apoi veti fi fericiti toata viata! Sa dea D-zeu sa vi se realizeze si voua toate dorintele!

Stiam, de asemenea, ca va duceti la Paris, m-am amuzat de ceea ce scria prietena ta à propos de limba franceza (faza cu carligul prins de nas[:D]) si ca aveati in plan si Spania! Lasa ca e bine si asa...vorba ta, daca nu profitam acum de tinerete, d'apoi cand? [:D]

 

Kata, am vorbit si eu acasa si mi-au zis ca e urat si foarte frig! Am citit si postarile Ramonikai si nu mi-a venit sa cred...zapada la sfarsitul lui aprilie...

M-ai amuzat cu "curatenia" ta! Exact la fel imi zice si o prietena de a mea de aici, dar imagineaza-ti ca are doar un copil, un baietel de 5 ani, si are aceleasi probleme! Aspira intr-o camera, cand termina il lasa pe ala micu' sa se joace acolo, aspira o alta camera si cand se intoarce in prima, trebuie sa o ia de la capat! [bang]

 

Parca ziceai ca e ziua sotului in we...ar fi excelenta ideea de a va duce numai voi 2 la Sinaia! Ce cadou si-ar mai putea dori?

 

Pupici la fetele fericite! Va urez o seara placuta si ...pe maine!

[flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bag repede capul ca apoi ma duc sa vedem un film.

 

Flori, ai zis ai zis!

 

Kata, daca face gemeni, fiecare cate unul!

 

Roxi, asa e...O sa fim apoi tyot timpul in ro. Multumesc de urari. Voi aveti de gand sa va intoarceti sau sa ramaneti definitiv acolo?

 

Va pupa fata, somn usor. Ne vedem maine pe aici ca sa va zic cum stau cu cozonacul.

 

 

 

--------------------

 

Andra

Noi [huta]

Weekend 2-3 aprilie

 

Ajutati un OM sa traiasca!id="red">

 

Subiectul Liviu pe forumul DC

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vizionare placuta, Andra si spor la facut cozonaci! Noi nici acum nu stim ce o sa facem! Sotul meu lucreaza la o universitate, dar cum eu nu mi-am gasit in domeniu...Daca m-as integra si eu aici, poate ramanem, daca nu, o sa imi caut ceva, indiferent ce-o fi, ca sa strangem niste bani, si apoi ne intoarcem acasa! Ce sa facem...

 

Lasa, sa nu fiu pesimista si sa nu va incarc si pe voi cu problemele astea...

 

Pupici la fete si noapte buna![pup][pup][pup]

 

Se subintelege ca asteptam si reteta de cozonac...

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey,dar ce de nashi va avea bb meu [;)]...Da Doamne sa vina el mai repede [ruga]

 

Roxi,daca va doriti sa ramaneti acolo,iti doresc din suflet sa-ti gasesti un job care sa-ti aduca satisfactii si sa reusesti sa te integrezi.

 

Andrutz spor la facut cozonacii.Si nu uita ca noi asteptam reteta si,mai ales,sa ne spui cat de gustosi sunt.Abia astept sa fac si eu vineri [pofta](dar de mancat....duminica,de Paste,ca am vrea sa tinem post in Saptamana Mare).

 

Lorena,nu ne-ai mai scris deloc in ultimele zile....

 

Va pupic si eu si va spun "somn usor"

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am reusit, am putut sa va scriu.Sincer nu stiu ce se intampla ptr ca de cate ori vreau sa va scriu anumite aspecte referitoare la o stare de spirit a mea, nu reusesc sa va trimit nimic .sa fie o intamplare sau Cineva nu ma lasa sa ma amarasc si mai mult cu probleme care m-au suparat mult in ultimul timp si care ptr a fi uitate nu mai trebuie scrise?

Orice e posibil?

Flori ,ma rog ptr tine sa iti indeplinesti dorinta fierbinte de a avea un copil si de a fi fericita.

Motanik, ma tot gandesc la sfatul tau dat referitor la deschiderea sufletului mult prea repede si ai multa dreptate.

Katalina ,astept semnalul tau cu mare placere.

Nu vreau sa supar pe nimeni si va salut pe toate si mi-as dori sa ne intalnim sa bem un suc impreuna.

As vrea sa comletati lista cu zilele de nastere ale vrancenilor,adica ptr Nasti 14 iunie 1961.

 

Sa ai ce-ti doresti si sa iti doresti ceea ce ai....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la toata lumea!

 

Multumesc pentru urari, Flori![pup] Scuze ca ti-am urat asa din timp La multi ani, dar am crezut ca Floriile sunt astazi, dar nu, astazi e Sf.Gheorghe![:I] Asa ca La multi ani la toti cei care astazi isi serbeaza onomastica! Oricum, urarile mele erau sincere si nu cred ca e asa de grav ca ti-am urat mai din timp...[:X]

 

Lorena, bine ai revenit! Poate te putem ajuta, macar cu o vorba buna, daca nu cu altceva![pup]

 

Noi ne ducem acum la cumparaturi si intru mai tarziu ca sa aflu cum i-ai iesit cozonacii Andrei![pup]

 

Kata, un we placut!

 

Pupici la fete![pup][pup]

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...