Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrancea(4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 114
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[hia] fetele si bine v-am gasit [pup]

 

Lorena,ma bucur ca ai reusit sa ne scrii.Sper sa nu mai ai probleme si sa ne scrii mai des [pup].Aaaa,am completat listuta cu data de nastere a lui Nasti [flo]

 

Roxi [pup].Multumesc mult pentru urare(chiar daca a fost facuta mai devreme).Spor la cumparaturi si poate mai intri azi.

 

Andrutz,abia astept sa ne spui cum au iesit cozonacii.[pup]

 

Kata??Daca am retinut bine,azi e ziua sotului tau,nu?La multi ani si sa fiti fericiti!!!

 

Eu am venit de la sala de vreo ora,am papat,am sunat in Ro la sora si la soacra mea(ce e ziua lor azi) si acum am intrat sa vad ce mai faceti.Cred ca azi o sa fiu prin casa(implicit pe DC [:D]),asa ca sper sa mai vorbim.

 

Pupici

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Ce faceti, fetelor?

 

Noi am fost la cumparaturi, am stat la [yum], care a constat din paella si un vin italienesc rosu...tare bun [pofta] si acum sunt cam ametita! Sa vad daca voi fi in stare sa va scriu cateva randuri...[hc]

 

La multi ani la mamica si la surioara, Flori si [s] sotului lui Kata![flo][flo][flo] la toata lumea!

 

Ai framantat mult la cozonac, Andra, ca asta ma sperie pe mine cel mai mult...

 

Intru si mai incolo, fetelor si poate vorbim mai multe!

 

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai...cozonacul (ca unul singur fac, e de incercare) nu prea a crescut...Am framantat vreun sfert de ora dar reteta pe care am urmat-o zice ca se framanta cu unt topit...si nu a crescut...dar dupa vreo ora am mai pus faina si drojdie si am mai framantat (Lari de data asta, nu eu) iar acum vad ca mai creste un pik...

 

Fac si o pizza. Aluatul pt pizza a crescut, ptiu!

 

Va zic maine cum a iesit ca in seara asta ne bagam la film si nu mai intru.

 

La multi ani pt sotul lui Kata!

 

Flori, maine faci cinste! LA MULTI ANI!

 

Pupici, pe maine.

 

--------------------

 

Andra

Noi [huta]

Weekend 2-3 aprilie

 

Ajutati un OM sa traiasca!id="red">

 

Subiectul Liviu pe forumul DC

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasa, Andra, sa nu te necajesti ca nu ti-a crescut cozonacul![pup] Se mai intampla si la case mai mari...[:I]

 

Ei, dar cred ca stiu ce voi face saptamana viitoare! Voi cumpara briose gata facute si nici capul nu o sa ma doara![:D]Ce atata framantat, unt topit...prea greu pentru mine![bang]

 

Vizionare placuta, Andra si o seara placuta la toata lumea![pup][pup]

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...