Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrancea(4)


Recommended Posts

Razi de mine,nu?[:D]Pai,ce sa fac,daca erau in plan din we,iar eu abia azi am luat "marea decizie"?[:D]

 

Iote,ca nici Cezar nu vrea sa vada peste,dar l-am convins ca daca il fac snitele e bun,alea-alea(munca de lamurire ca si cu niste copii [alcool]).Iar eu...is moarta dupa peste [pofta]

Iar ingrediente pt pui cu ciuperci chiar azi a cumparat si Cezar,asa ca zilele astea...

 

[pup]

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Io zic sa va mutati aici si sa stam toti intr-o casa ca ia uite ce ne potrivim: eu cu tine mancam pshte ca si io-s moarta, iar baietilor le facem pui!

 

Gata plec si eu acasika...pofta buna! [pup]

 

p.s. Mananca Floricelule ce vrei ca NU esti grasa deloc! [flo2]

 

--------------------

 

Andra

Noi [huta]

Weekend 2-3 aprilie

 

Ajutati un OM sa traiasca!id="red">

 

Subiectul Liviu pe forumul DC

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrutz io nu vin,beyy,in Anglia,ca ma enerveaza clima [^].Dar,asa cum am stabilit,LA ne asteapta [hot]

 

Cat despre mine..doar v-am spus ca mi-a intrat in cap rau de tot ca-s grasa [alcool].Pai,de azi-dimineata ma lupt cu o sticla de apa si abia am reusit sa beau 1l(nu mai spun ca din cauza asta toata ziua [consti][ups]),dar ii dau inainte cu tupeu(mai am in plan inca 1l).

 

Fetele,cred ca nu ma lasati singura,nu?[pup][pup]

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmmmm, iarasi se vorbeste despre bunatati!

Andra, si mie imi place la nebunie pestele prajit cu mamaliguta si mujdei!![pofta]Ultima oara cand am mancat a fost acum vreo 2 saptamani cand am fost aici la Marea Nordului si am nimerit intr-o piata de peste si nu am plecat de acolo pana nu am luat o punga de pesti cu 10€. Noua ni s-a parut super-ieftin pt ca la supermarket nu ni l-am fi putut permite!

 

Flori, si noi am vrut sa renuntam la tot ce e prajit, la dulciuri, paste fainoase si cat de cat am reusit! Dar tot mai uit de bunele mele intentii cand citesc de la voi cate o reteta care e usor de facut![:D] Dar nu mai mancam paine, absolut nimic prajit, totul e la gratar sau la cuptor, am facut in we o pizza, ca nu mai puteam de pofta, dar nu mancam in general nici paste si nici pizza, dar ce vroiam sa spun este ca nu se vede absolut nimic! Poate ca nu bem apa suficient, poate e din cauza ca nu facem miscare...Dar e clara treaba! Odata depuse kg, tare greu le mai dai jos! [:(] Dar vorba Andrei "p.p.s. Si...o viata avem! sa ne bucuram de ea!"

 

P.S. Sa va povestesc de ce nu am mai ajuns eu la scoala? Pai sa vedeti ca intentia de a ma duce am avut-o, numai ca pe drum am vazut un magazin nou cu carti si am zis sa intru sa trag o ochiada! Cand colo cred ca "m-am uitat" vreo 2 ore si cand am vazut cat e ceasul, am zis ca ce rost are sa ma mai duc ca si asa nu mi-e draga deloc limba asta?![:D]

Mi-am cumparat un brat de carti, dintre care vreo 2 despre sarcina si bebei si de abia astept sa le citesc!

 

Hai ca va pup dragelor si mai vorbim![pup][pup][pup]

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox studiaza bine cartile alea si poate ne anunti curand ca te-ai hotarat si vrei bb [il]

 

Fetele,io is intr-o stare...l-a sunat dr.pe Cezar si i-a spus ca spermograma este ok si ca ne asteapta la el,ca sa-mi faca un implant [:0].Si acum stau si ma gandesc:o fi vorba de FIV sau de IAS?Am inteles ca pt IAS is necesare trompe ok(si nici eu,nici dr nu stim nimic despre ele),asa ca...o fi vorba de FIV???Pana aflu la ce s-a referit...stau si fac sute de scenarii.

 

[pup][pup]

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult ptr retetele de pasca .Nici eu nu am m/ai facut pasca si sa va spun un secret nici eu nu sunt o mare gospodina ,dar incerc sa ma descurc.De prima data cand am facut cozonac,in schimb,mi/au iesit de parca toata viata facusem numai cozonaci.Norocul incepatorului,nu?

 

Sa ai ce-ti doresti si sa iti doresti ceea ce ai....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca apar si eu, cum v-am promis ,sa va povestesc despre o zi taaare importanta si frumoasa din viata familiei noastre.

Pentru a sarbatori un pui mic de om,toata familia ,de la mic la mare s-a implicat in organizarea si pregatirea celebrului "luat din mot".Toti prietenii si rudele au fost invitate sa-i ureze La multi ani si sa pape din tortuletul special pregatit pentru el cu Alba ca zapada si cei sapte pitici(care din pacate nu se vede bine,tati e de vina).id="size1">

Piticul nostru a fost tare fericit cind s-a vazut in centrul atentiei;nana l-a imbracat cu hainutele noi, apoi i-a taiat motul,apoi si-a ales dintre obiecte o seriga, pixurile, si banii,asa ca mama spera ca va ajunge doctor[il](caci n-am avut bisturiu sa-i pun pe tavaid="size1">) ,dupa care a suflat in luminare(ajutat de mama lui)id="size1">.

A rezistat eroic pina la 2 noaptea cind am ajuns la noi acasa,plini de cadouri,jucarii si hainute frumoase(dupa care eu sunt topita)id="size1">

 

...nu stiu cind a trecut 1 an...ma uit la poze ,si nu-mi vine sa cred...cresc prea repede.

 

PARTY1

si PARTY2

 

va pup acumid="Comic Sans MS">id="teal">.

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

"Citi bani dai pe tine, atit dau si ceilalti"id="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la fete!

 

Si eu iti tin pumnii, Flori, ca totul sa fie bine!!! Eu nu stiu nimic despre FIV sau IAS si asa ca nu stiu cum as putea sa te ajut! Dar cred ca doctorul tau stie ce face si daca te-a chemat pt un implant stie el ca esti sanatoasa si ca nu ai probleme cu trompele...cel putin asa cred! Dar chiar atat ti-a spus? Nu ti-a dat mai multe informatii? Sa ne tii si pe noi la curent!

 

Kata, felicitari inca o data pentru Roby! Pozicile au iesit super si voi sunteti cu totii o familie reusita!!! Va sta atat de bine impreuna!!!

 

Lorena, daca zici ca nu ai mai facut pasca pana acum, iti uram sa ai iarasi norocul incepatorului![;)]

 

Va pup si va urez o zi buna![pup][pup]

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...