Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrancea(4)


Recommended Posts

[hopsieu],cam tarzior...

 

Fetelor,iar mi-am luat "inima-n dinti" si am fost la gym(de data asta fara Cezar).am testat cateva aparate si acum tb sa-i "povestec" lui Cezar care si ce face,ca sa-mi faca un program de lucru(ca vreau sa lucrez corect,nu vreau sa ma fac numai muschi toata [;)]).

 

In rest...astept cu nerabdare ziua de vineri,sa facem si la dr un plan de bataie.

 

Va pup,dar revin [pup]

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Andra, cred ca sunt foarte interesante cartile pe care le-ai cumparat! Eu imi doresc sa cumpar cat mai multe, dar deja nu mai avem loc in biblioteca, iar ca sa cumparam alta, slabe sperante asa ca ...ma opresc din cumparat carti! Uite ca eu nu am luat inca basme pentru copii! Ma gandeam sa iau din tara, ca vreau ca, copiii nostri sa invete mai intai romana si de abia mai tarziu franceza si flamanda si cred ca ideea cu cartile cu basme e foarte buna. ( Oare e doar o impresie sau cartile la voi sunt foarte ieftine? )

 

Pai, Flori, vrem si noi sa ne povestesti cum e cu aparatele alea, ca poate ne luam si noi inima in dinti si ne ducem la sala si sa stim cu ce se mananca alea pe acolo![;)] Eu am fost la sala vreo jumatate de an, dar nu s-a vazut mare lucru, ca dupa ce ma intorceam, mi-era asa o foame ca devoram tot ce gaseam si dupa cateva luni am constatat ca eram mai grasa decat atunci cand incepusem![bang]. Cel mai mult imi placeau bicicleta si stepperul, ca la tapis roulant ( nu stiu cum ii zice in romana) ameteam rau de tot, iar la aparatele de musculatura nu ma duceam! Cred ca mi-a placut si un aparat la care trebuia sa trag la rame si ma luam la intrecere cu calculatorul ...ce fericita eram cand ieseam pe locul intai...dar sa nu ma intrebati cum ajungeam apoi acasa, ca numai eu stiu ce durere era!

 

Hai ca iti tinem pumnii pentru vineri! Sa fii optimista si ai sa vezi ca toate se rezolva!

 

Pupici la fete!

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra,pai,hai,du-te si tu la sala.Nu e chiar fain sa mergi singura,dar...Un avantaj tot este:fiind singura,nu-ti arde sa pierzi vremea pe acolo si cat stai,muncesti.Eu am stat azi doar 30 min,dar am lucrat continuu.

 

Roxi si eu azi am mers pe banda vreo 10 min(nu am alergat,am mers repede-repede),apoi am facut 80 de abdomene la banca inclinata(am eu un fix cu banca asta,mi se pare ca se vad rezultatele mai repede),si apoi am facut cateva serii de exercitii pentru maini,pt picioare...

Deja m-a lamurit Cezar cu cateva exercitii.Chiar mi-a spus ca azi am lucrat cateva gresit,deci,parerea mea este ca iti trebuie un instructor care sa te invete sa lucrezi corect.

 

Aaa si sa va spun de ce m-am hotarat sa ma duc la sala,totusi:am o colega super-frumoasa,dar care era destul de plinuta(85Kg).Din septembrie merge zilnic 1 ora la sala si cu un regim alimentar mai riguros(nici intr-un caz infometare) a ajuns acum la 65 Kg si apara super.Faza este ca slabind prin miscare,are un corp super.Asa ca...(eu nu tin neaparat sa slabesc,ci sa lucrez putin la abdomen,la coapse....)id="size1">

 

[pup][pup]

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxi, nu sunt ieftine cartle in magazine. Cea mai ieftina e cam la 5 lire...dar daca bagi capul prin toate astea cu £1, ai sansa sa gasetsi in ziua in care primesc marfa, carti bune. Mi-am luat si cateva romane, cel mai nou fiind Henry James the Europeans.

 

Eu le trimit acasa pe toate.

 

Flori, am facut miscare la sala 2 ani...adika pus cap la cap 1 an cred pt ca vara mergeam zi de zi sau o data la 2 zile dar in timpul anului mergeam cand aveam timp...Imi placea ca aveam o asistenta draguta care statea de capul meu, imi arata cum sa fac miscarile si imi numara mereu seriile...Aici poate sa ma duc cu Lari...chiar...sambata...Dar nu prea stau bine la capitolul vointa...

 

--------------------

 

Andra

Noi [huta]

Weekend 2-3 aprilie

 

Ajutati un OM sa traiasca!id="red">

 

Subiectul Liviu pe forumul DC

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flori, e intr-adevar motivant...de la 85 la 65, e o realizare! Poate ma mai duc si eu, dar imi este urat singura! Poate il corup si pe al meu sot...

 

Andra, chiar ma bagasesi la idei cu preturile alea, ca eu stiam ca acolo sunt preturi mai mari decat la noi! [;)] Mai sunt si la noi carti mai ieftine de atat, dar cred ca nu am gasit eu magazinul!

 

Hai ca intru si mai tarziu!

 

Va pup![pup][pup][pup]

 

 

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra,zici ca azi mananci ciorba de burta??[;)].Aoleu,ce pofta mi-ai facut...[pofta][pofta][pofta]

 

Roxi eu ma rog de al meu sot de vreo 3 sapt sa mergem la sala.Avem abonament si am fost pe 1 aprilie si de atunci...Vreau sa spun ca zilnic ma mustra constiinta ca in loc sa merg la sala,stau acasa,mananc si ma vait ca ma ingras [mariaj].Stii tu ca barbatii nu-s asa de obsedati de cum arata,asa ca daca ne lasam pe baza lor....

 

[pup][pup]

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flori, da, am din .ro la cutie si imediat e gata si e foarte buna. Am vazut ca au adus si la magazinul romanesc aici, deci daca raman fara, am de unde sa iau.

 

Va pupa fata, plec acasika, nush daca mai intru mai tarziu. [pup]

 

--------------------

 

Andra

Noi [huta]

Weekend 2-3 aprilie

 

Ajutati un OM sa traiasca!id="red">

 

Subiectul Liviu pe forumul DC

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine...Noi aici nu gasim de nici un fel [bang]Ne mai aducem de acasa din aia la plic,dar nu se compara cu cea preparata acasa.Deja ai nostri parinti stiu:cand ajungem acasa trebuie sa gasim ciorba de burta [il]

 

Te pup,o seara placuta iti doresc.[pup]

 

Acum si eu [fuga],dar revin ca poate mai intra Roxi,Lorena,Kata si mai stam de vorba [pup][pup][pup]

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...