Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrancea(4)


Recommended Posts

quote:Originally posted by prixi

Am vazut fetelor ca e un viespar acolo! Acuma s-au legat si de Kata...Nici mie nu imi place sa ma bag in discutiile lor ca dupa aia imi dau singura foc la valiza![:D]Roxana


id="quote">id="quote">...am citit si eu,...dar nu raspund la provocari,ma amuz doar.[pup]id="Comic Sans MS">id="teal"> Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">"Citi bani dai pe tine, atit dau si ceilalti"id="green">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Kata, si fratele meu a facut Unirea, dar el a fost promotia '93...El era innebunit dupa calculatoare si statea mai tot timpul prin laboratorul de informatica... In fine...

 

A,am uitat sa iti zic ca ai mei locuiesc in centru, in unul din alea 4 blocuri turn de la ceas...

 

Nici eu nu ajung sa ma mai imbrac elegant pe aici si nu stiu de ce! Tot imi cumpar din tara lucruri si cand ajung aici, iar regret ca am facut-o pentru ca aici oamenii se imbraca diferit si daca m-as imbraca cu ceva de acasa, ar incepe sa se uite ciudat la mine! Asa ca prefer varianta comoda:jeans, pantof sport, geaca pentru ploaie si nelipsita umbrela![:D]

 

Iti uram idei cat mai multe si inspirate pentru ziua sotului ta!

 

Va pup inca o data pe toate![pup]

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, nici eu nu sunt multumita de L'Oreal. Chiar acum vreo 2 saptamani mi-am vopsit parul si nu reuseste deloc sa imi acopere firele albe!( da, fetelor, am par alb...sunt batrana [:D]) si chiar ma intrebam ce as putea folosi in loc!

 

Am sa ma uit dupa asta care ne-ai zis-o tu, dar eu nu cred ca este asa ceva aici pentru ca astia de la L'Oreal cred ca detin monopolul aici![:D]

 

Kata, pai atat ti-ar trebui sa le raspunzi ca se vor lega si mai tare de tine![:D]Cred ca se plictisesc si nu au ce face...

 

Ii urez si eu "La multi ani" micutei si multa sanantate!

 

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite colea ce NORA frrrrrumoasa am[il] ,...da' taaaare-i departe[q]

(sper sa nu se supere mamica ca v-am aratat-o si voua,da' ce sa fac daca-i o dulce)id="size1">

 

Floriid="brown">, du-te la salon sa te vopsesti!(desi cred ca-i tare scump acolo).,daca nu ,dai o fuga ca te vopsesc euid="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

"Citi bani dai pe tine, atit dau si ceilalti"id="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand La multi ani,Cristinica!id="red">,sa cresti mare si frumoasa si sa aduci numai bucurii parintilor tai!!

 

Asaaaa,legat de vopsea:acus am vopseaua pe par [;)].M-am facut cu o nuanta blonda si astept sa vad ce iese(in dec.tot blonda am incercat sa ma fac si am iesit o satenaaa [bang]).In tara ma faceam si eu la coafor,dar aici sunt niste tarife,de iti vine sa tot fugi,asa ca...singurica ma vopsesc si a inceput sa-mi fie din ce in ce mai greu,ca mi-a crescut parul.

 

Roxi si Cezar a facut treapta I(cum era pe vremuri) la Unirea si a terminat tot in '93(dar la Odobesti-treapta a-II-a).Imi poti spune cum il cheama pe fratele tau?Is curioasa daca il cunoaste Cezar.

 

Kata,sa stii ca abia astept sa vin acasa,sa colind magazinele dn Focsani.Astia aici(probabil datorita vremii ciudate) au numai magazine gen Mall si mie mi-e dor sa merg eu pe bulevard,din magazin in magazin(pana imi cad picioarele de oboseala [:D])

 

Andrutz multumin pt sugestie [pup].O sa caut si eu vopseaua de care zici.

 

Pup si revin

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va pupik,ne "auzim" miine.id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Motanik, nu stiu unde-ai mai vazut-o pe Hanna, eu cred ca o confunziid="size1">[:D]

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

"Citi bani dai pe tine, atit dau si ceilalti"id="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...