Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrancea(4)


Recommended Posts

Kata,poate ca si Andra frecventeaza subiectele cu copilasi(ca si subsemnata [;)]).Copilasii mei de suflet sunt cei de nov-dec 2004,ii urmaresc zilnic,cu toate ca nu am postat acolo decat de vreo 2 ori.id="size1">

 

Nu ma intrebati de culoare,ca am prosopul pe cap.Oricum,cred ca iar mi-s satena [xx(].Bine macar ca nu iese cine stie ce tarcatura [alcool]

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am scris un mesaj si cand sa-l trimit mi s-a blocat pagina [bang]

 

Andrutz o seara frumoasa si tie [pup]

 

Fetele mi-a iesit o culoare...supeeeeeeeeer.Is ciocolatie cu multe,multe,multe suvite blonde(mi-au iesit cele pe care le-am facut asta-vara).Chiar am ramas [:0],pt ca ma asteptam sa ies satena.

 

[pup],eu sunt prin zona.

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara la fete! Nu am mai apucat sa intru...am stat la masa si acum, inainte de culcare, am vrut sa va urez "noapte buna"!

 

Kata, am vazut-o si eu pe Hanna...dragutica foc! Chiar nu stiam cine este pentru ca aveai numele ei la nick, dar acum am priceput! [:D] Vad ca in ziua de astazi mamele de baieti incep din ce in ce mai devreme sa isi caute nurori pe placul lor![:D]

 

Flori pe fratele meu il cheama Catalin Avarvari si era in clasa cu Liviu Hurmuzache...adica asta era prietenul lui cel mai bun, ca pe ceilalti nu ii stiu![:D]

 

Bafta multa pentru maine! Asteptam stiri cu nerabdare!

 

Pupici la fete![pup][pup][pup]

 

 

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxi uite ca l-am intrebat pe Cezar.Zice ca Liviu Hurmuzache i-a fost coleg de clasa la nr 9(clasele I-VIII),iar numele fratelui tau ii spune ceva,dar nu e prea sigur.

 

Va pup si eu si noapte buna [pup]

 

P.S.Va multumesc din suflet pt sustinere [flo][flo][flo].Maine am programare dupa-amiaza,asa ca vin cu stirile destul de tarzior.

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai si el tot la scoala nr 9 a facut ca e chiar langa blocul nostru, dar nu mai stiu daca si acolo a fost cu Liviu in clasa! El a fost la C pana in clasa a VIII-a!

 

Pe cine a avut Cezar diriginta/e? Ca fratele meu a avut o profa de mate, parca Preda o chema...

 

Pupici si mai vorbim noi!

 

Roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] fetitele mele

 

M-am trezit,mi-am baut cafeaua,am fost la gym...is tare mandra de mine(imi tremura si mainile si picioarele de oboseala [:D]).

 

Roxi,Cezar zice la a fost la E,dar cica fratele tau a fost in clasa cu Emi Cojocea(cine o mai fi si tipul asta,ca io habar nu am [alcool]).

 

Andrutz,vazusi ca am scris aseara??[;)].Mai am putin si ma duc(peste 3 ore).Mi-a pierit si frica si tot...vreau sa ajung mai repede si sa vad ce-mi zice.

 

Kata,Lorena??? [pup][pup]

 

La noi e o vreme supeeer.Cezar a iesit afara sa faca masina frumoasa(ce-o mai spala si-o mai stergeee [alcool])

 

 

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!

eu am rezistat bre pin'la ora aceasta fara sa deschiz computeru', si ci di treaba facui,valeu,..mai am di dat cu aspiratoru' bre!,da' acus iar iau o pauza bre,ca s-o trezit copchilu',asa ca ni videm mai incolo,si nu plecati bre![alcool][alcool]id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

"Citi bani dai pe tine, atit dau si ceilalti"id="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...