Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (10)


Recommended Posts

Buna pestisori,

 

Ce mai faceti?Eu sint frinta.Tot pun la cutii si nu mai termin.Astazi dupa ce ca eram plina de treaba pina peste cap mai se miriia si Eric la mine.Ta-su plecase la tenis si eu aici cu toate pe cap.Acum sint terminata.Miine o iau de la capat.Sper ca saptamina asta sa termin si asa sa am o saptamina pt bagaje si ultimele cumparaturi(daca e cazul).

Maruta id="red">misto masina.Poate ne intilnim in trafic![:-)))]

Salisa id="red">cind vii in tara?Unde stai?

Fetelor s-ar putea sa plec mai repede cu 1-2 zile in tara.Ar fi super!Asta depinde de cum poate sa plece sotul.Ca l-am tot batut la cap sa mearga si el cu mine ca nu cred sa ma descurc singura cu copil,carut si bagaje.Plus ca nu te ajuta nimeni in avion sau pri aeroport.Cam asta e.Ma duc la somnic.Va pupic dulce pe aripioare![pup]

Dana si [copil] Eric

 

Eric Gabriel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

aha am inteles ... piciul meu o fi vreun shpion ... cu un "cover" perfect ... nu se lasa el descoperit cu una cu doua ... una programare facuta la medlife! sa le papam banii ca doar am abonament!

 

ce ma omoara pe mine ... astia de la firma ne-au facut abonament la medlife ... da daca nu stii ce sa ceri ... aia nu-ti dau ... ei bine chestia asta nu mi se pare corecta! asa ca le cer tot ce-mi cere prin cap ...

 

ar mai merge si un betaHCG ... dar am un dor nebun de intepaturi ... sado [:D]

 

Fulguletz - ma bucur ca Davudut e mai bine ... sper sa fie din ce in ce mai bine [flo]

 

Papadie [pup] - multumesc mult ... daca nu iese la test inseamna ca am putini hormoni ... nu ? si parca bebe cu asta se hraneste pana se formeaza placenta !?

... uff de'ar fi cu ochi ... si sa se faca mare [ruga]

 

[pup] si o zi minunata

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Maruta

aiurita mi'sDanamunti ... abia astept [sofer] ... azi depun avansul ... si in 15 zile [sofer]


id="quote">id="quote"> Pai atunci ne intilnim la un sofat pe strazile din Bucuresti(dar dupa 5 iunie,ca atunci ajung in tara)!Spor la [sofer]! Dana si [copil] EricEric Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori dragi,

Vad ca deja a-ti intrat in vacanta....

Eu ma lupt cu daneza....ca astia fac scoala tare serios...cu teme si ascultare a doua zi...ma simt exact ca la scoala...cand eram in Romania. Daneza ma va minca pana voi lua si eu vacanta.

Dana ma intrebai cand merg in Romania...ne-am planuit sa plecam de aici pe 29 iulie si vom sta pana pe 21 august..., am vrea noi mai mult dar nu are sotul concediu decat putine zile.

Vom colinda in primele 2 saptamani pe la ai nostri parinti...care locuiesc in Iasi si Botosani...si apoi vrem si pentru noi o saptamana pe la munte..., inca nu ne-am hotarat care munte.....oricum nu mare ca sunt satula de mare ...eu locuiesc chiar linga port...si miros de mare am in fiecare zi cand deschid geamurile.

La intoarcere tre sa stam si prin Bucuresti macar o zi, ca avem o gramada de prieteni..., noi am locuit inainte de plecare in Danemarca la Bucuresti...si avem prieteni care ne asteapta si ei.

Sper sa ne descurcam cumva cu timpul si cu oboseala.

Sincer abia astept sa lenevesc pe la parintii si bunicii nostri care ne vor tine pe palme....ca dehhh nu ne-au vazut de un an...si acu venim si 3 in loc de 2...cum erau obisnuiti.

A...si inca ceva...pe 21 iunie facem prima echo...abia asteptam...sa ne vedem puiutul...., greturile parca sunt mai rare....dar inca nu au dispraut complet...

Emilyiti doresc si tie succes la planificarea bb2...si cat mai repede, ca sa aiba printesa ta cu cine se juca...

Va pupic pe toate si numai bine !

Salisa 10+

 

 

 

 

 

 

AO

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai toata ziua m-am tinut sa va spun ce am facut la ecograf ... dar aiurita cum mi's [alcool] ...

 

prima veste: uraaaaa au plecat socrii pt o luna la tara [hot]

 

a 2-a: se pare ca nu's gravida ... nu se vede nimik ... dar cica ar putea fi, dar fiind sarcina atat de mica si eu atat de [grasa] ... se poate sa nu se vada si basta

 

dra mi-a dat tratament duphaston 10 zile cate 2/zi ... si daca vine menstra intre timp intrerup medicatia ... daca nu iau 10 zile ... dupa care vedem ce se'ntampla

 

a 3-a: azi am cunoscut pe cineva care a facut un tratament cu un fel de tinctura pt o arsura ... si mi-a placut tare cum era vindecata ... i-am zis sa vorbeasca si de mine ... maine poimaine ma vedeti in fusta scurta, scurta ... ma da scurta [:D]

 

Nally - unde esti ???

 

Salisa- sa fii cumintica si bebe sa creasca mare si sanatos[pup]

 

Elyanne - inca mai petreci ?

 

io va doresc un we minunat ... maine sper sa ajung in sfarsit la peste!

 

[pup][pup][pup]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salisa id="red">voi sinteti ca noi.Cind ajungem acasa(in tara) trebuie sa facem turul de onoare pe la toata lumea.O sa aveti ceva de colindat.

Maruta id="orange">hai ca poate o fii cu ochii totusi.

Fetelor azi am fost la dentist sa-mi puna o plomba si doctora cam vroia sa-mi faca de petrecanie,iar eu care sint super stresata de dentist va dati seama.Tot imi zicea ca nervul e bun inca si ca ori mi-l omoara ori incearca cu medicament si apoi sa-mi puna plomba.I-am zis ca daca ma doare o apuc de miini si n-o mai las sa-mi faca nimic.Norocul ei si al meu ca nu m-a durut.Mi-a pus plomba si totul a iesit bine.Mai putin zimbetul meu irezistibil care acum e cam vai de mama lui.Adica rid si mi se strimba gura intr-o parte.Ca de femeia cind a vazut ca sint dusa si nu ii merge cu mine mi-a facut doua anestezii.Ultima era intr-o siringa de ziceai ca impunge un cal cu ea nu pe mine.In fine,acum sint haioasa rau iar sotul e pe jos de ris cind ma vede.Macar asa il mai inveselesc un pic ca-i cam suparat.A suferit o accidentare si va trebui operat.Iesim noi si din asta.Deci acum fac pe clovnul ce sa fac.

Va las acum.Ma duc sa stau cu al meu sot,mai vorbim si noi poate asa nu mai stam asa suparati.

[pup][pup][pup] la toate!

Dana si [copil] Eric

 

 

Eric Gabriel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...